Je těhotenský test pozitivní nebo negativní? Slabá čárka

renca21
5. srp 2013

Ahojky.Chtěla bych se zeptat,zda TT udělal někomu tohle samé jak mě,a přesto byl pozitivní a byli jste těhotné.
Dnes jsem si udělala mamatest.Mám ještě čtyři dny do MS,ale už jsem to nemohla vidržet.S přítelem jsme se přes ovulaci poctivě snažili,takže šance je poměrně vysoká.Ale na testu se mi objevila ta druhá čárka hodně slabounká.Viditená,ale slabá.Je to pozivní nebo ne?Předtím mi na mamatestu nikdy nic takového nevišlo,vždy jen sněhobílo.Na diskuzi na emiminu mi všichni říkají že je negativní,ale já chci věřit,že je pozitivní

valeri10
26. led 2016

@nikileop A test jsi měla pozitivní?

pekkaa
26. led 2016

@nikileop zvetsena sliznice muze byt taky zacatek tehotenstvi... Musis proste pockat a uvidi se... Drzim palce

valeri10
26. led 2016

@nikileop Na to, aby mudr něco viděla je hrozně brzy.

nikileop
26. led 2016

@valeri10 slabší dušíky ale viditelný 🙂:/ takze jsem je nemusela hledat :/
@pekkaa no uvidíme zitra se to dozvím ale jeste vic se stresuju ://

nikileop
26. led 2016

A jeste mi řekla ze to spise vypadá na to ze mam spozdenou jen ms :/ ale ta doktorka je divna neni moc hodna takze mi rovniu řekla ze nic nebo to aspon na me tak působilo :/

misicka1988
26. led 2016

@nikileop Ja byla na gynde taky 2 dny po vynechani ms, a nebylo vuuubec nic videt - coz je normalni, je to proste moc brzy. Nesla bych tam takhle brzy, ale mela jsem zrovna naplanovanou kontrolu. Videt dutinku a zloutkovy vacek bylo az vcera po tydnu od prvniho ulttrazvuku. Takze se vubec nestresuj 😊

pekkaa
26. led 2016

@nikileop presne tak. Nestresuj se. Nekteri dr jsou fakt na facku..
Mysli pozitivne. Fakt jeste vsechno muze byt..

nikileop
26. led 2016

@misicka1988
@pekkaa
Dekuji holky za podporu 🙂 doktorka si totiz mysli asi ze miminko nechci :/ kdyz studuji :/ ale vysvětlovat ji ze chci na to nemam fakt cas 🙂 tak uvidíme zitra co mi rekne 🙂:/-

shenara
26. led 2016

@jesulinenka já ji vidím

nikileop
27. led 2016

Tak jsem se dozvěděla negativni výsledek :-/ takze ani podle krve :/// tak snad příště 🙂)

uciiii
27. led 2016

Ahoj. Muzete mi prosím poradit? Mam 2 dny zpozdeni menzes a boli me v podbrisku a mam citliva prsa. Nejdriv jsem si myslela ze to patri k menzes, ikdyz me tohle nikdy nebolelo. Ale dneska jsem si delala testy a vyšla tam slaba carka. Co myslíte? Jsem tehotna? 🙂

gepe
27. led 2016

@uciiii ano

misicka1988
27. led 2016

@nikileop Tak to mě mrzí , věřím že příště to výjde 🙂

pekkaa
27. led 2016

@uciiii ano😉

ninive211
27. led 2016

@uciiii Tohle už není ani moc slabá čárka 🙂 A ve skutečnosti je určitě ještě trošku silnější než na fotce. Tak gratuluju .-)

uciiii
27. led 2016

Moc Vam dekuju 🙂 jsem trochu klidnejsi 🙂 jenom chystame svatbu na cervenec, tak si musime asi trochu pospisit 🙂

ayperi
3. kvě 2016

Holky moc moc prosim, co si myslite?

efkaefka
3. kvě 2016

Je tam! Gratuluju☺

ayperi
3. kvě 2016

@efkaefka myslis? Ja jsem uplne ted nejstastnejsi, jen si nechci delat plany nadeje, abych pak nebyla zklamana :D

efkaefka
3. kvě 2016

@ayperi já myslím že jo, samozdrejmne to chce ještě jít k doktorovi, aby to potvrdil, ale tady je čárka krasna☺

ayperi
3. kvě 2016

@efkaefka to je jasne. Jsem objednana na 25 a mezitim budu sledovat, jestli carka sili. Moc dekuji za nazor 🙂))

7ammy7
20. čer 2016

dobry den chcem sa spytat či sa test považuje za pozitívny...k dr idem v stredu, asi 5 dni späť bol test negatívny, dnes ráno vyšla druhá čiarka slabšia,ale dobre viditelná. jedná sa o Mamatest 10. za odpoveď ďakujem 🙂

misula29
20. čer 2016

@7ammy7 tak ty dvě čárky tam snad vidět jsou ne? Takže ano, je pozitivní 😉

7ammy7
20. čer 2016

bodaj by, snažíme sa už dva roky 🙂

valerie73
20. čer 2016

@7ammy7 tenhle test je jasný 🙂 moc gratuluji 🙂

klarka00
20. čer 2016

Ahoj holky, dnes poprvé vidím ducha... Co myslíte? Je tam nebo už blbnu? 😕

oliverka28
20. čer 2016

Je tam!!!

7ammy7
20. čer 2016

@valerie73 strašne ste ma potešili 😀

jarmulka
20. čer 2016

@klarka00 je tááááááááááááám 😀 😲 !!!!! Kolikátý den cyklu jsi??? A kolik DPO ???

klarka00
20. čer 2016

@jarmulka dnes by to měl být 28DC,ale mívám to nepravidelně a myslím, že by to mělo být asi 17DPO. Ale jak říkám, mívám různě dlouhé cykly..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru