Je těhotenský test pozitivní nebo negativní? Slabá čárka

renca21
5. srp 2013

Ahojky.Chtěla bych se zeptat,zda TT udělal někomu tohle samé jak mě,a přesto byl pozitivní a byli jste těhotné.
Dnes jsem si udělala mamatest.Mám ještě čtyři dny do MS,ale už jsem to nemohla vidržet.S přítelem jsme se přes ovulaci poctivě snažili,takže šance je poměrně vysoká.Ale na testu se mi objevila ta druhá čárka hodně slabounká.Viditená,ale slabá.Je to pozivní nebo ne?Předtím mi na mamatestu nikdy nic takového nevišlo,vždy jen sněhobílo.Na diskuzi na emiminu mi všichni říkají že je negativní,ale já chci věřit,že je pozitivní

misicka1988
24. led 2016

@slunicko156 Já ani u jednoho z mých předchozích dvou těhotenství žádné nevolnosti neměla , žaludek byl naprosto OK , nikdy jsem neblinkala 🙂 . A ani teď žádné problémy nemám 🙂

slunicko156
24. led 2016

@misicka1988 no já jsem zvědavá zitra na ten digitální test, jak vyjde... Mám trosku strach ☹ pokud vyjde zkusím zavolat k doktorce, jestli můžu přijít na krev 🙂

pekkaa
24. led 2016

@slunicko156 v poradku😉. Ptej se na co chces🙂.. Je lepsi proste pockat, jinak te to bude zbytecne stresovat a budes tam lita kazdy tyden.. Tech kontrol a obav si jeste uzijes az az😉

Kdy zacinaji nevolnosti? To je strasne individualni. Nekdo to nema nikdy🙂. Nekdo dlouho.. Fakt zalezi.
Ja jsem treba vyslovene nevolnosti nemela, spis nechutenstvi a trochu zaludek na vode.. Asi od 8tt do 13tt

slunicko156
24. led 2016

@pekkaa no ja uz bych rada měla nějakou jistotu, nejistota je strašná

pekkaa
24. led 2016

@slunicko156 ja vim.. Ale jistotu bohuzel nebudes mit nikdy☹..
Zkus jeste ten digitalni. Kdy mela byt menstruace?
Na krev jsem ja nesla. Je to zbytecne, nic vic nez test ti to nerekne. A stejne nevis jestli pak bude srdicko.. Takze dle meho nazoru je lepsi pockat. Ale chapu ten pocit nejistoty a nedockavosti, tak udelej jak chces😉

slunicko156
24. led 2016

@pekkaa MS měla mit dnes... Nojo ale ja musím, protoze mám brát antibiotika na močový měchýř, který nemůžou těhotné, tudíž je teď neberu, pokud mi krev potvrdí těhu, půjdu k doktorce ať mi dá jiné...

pekkaa
24. led 2016

@slunicko156 a jaky je to jinak test ten modry uplne vpravo?

slunicko156
24. led 2016

@pekkaa nenapadá mě jak jinak to vyřešit

slunicko156
24. led 2016

@pekkaa všechny testy jsem dělala od pátku až na ten první ten je starý tak 14 dní, a ten poslední je dnešní

slunicko156
24. led 2016

@pekkaa předpokládám ze den početí by mohl byt 10.1. To jsem navíc měla pravděpodobně i ovulaci ten den

pekkaa
24. led 2016

@slunicko156 k doktorce muzes jit tak ci tak uz jenom na zaklade testu a rict ji at ti da nejake co se muzou v tehotenstvi, ze si tehotna.. Na krev se muzes vykaslat. Stejne z jedne hodnoty hcg se toho jeste moc vycist neda. Dulezite je aby hcg rostlo..
Ale klidne si tam zajdi jestli chces. Jenom si nemyslim, ze to je nutne

pekkaa
24. led 2016

@slunicko156 a jaka je to znacka ten modry?

slunicko156
24. led 2016

@pekkaa OK, ještě to promYslím, ten modrý je dr.max

pekkaa
24. led 2016

@slunicko156 dr max rika vzdy pravdu!😉 Jsi tehotna!! Uz jenom at se to drzi a spravne vyviji. Takze urcite ty atb neber, rekni ji, ze si tehotna.
Zavolej si ke gynekologovi at te objedna, ze mas pozitivni test. Asi te ale stejne objedna tak za 2 tydny, ale uvidis...

slunicko156
24. led 2016

@pekkaa tak děkuji, nějak to zkusím promyslet 🙂, k doktorce si kdyžtak zavolám a uvidím co mi poradí 🙂 dam vědět 🙂

slunicko156
24. led 2016

@pekkaa kéž by říkal pravdu, uvidíme ještě co zitra ten digitální 🙂

pekkaa
24. led 2016

@slunicko156 drzim palce!! Dej vedet kdyz budes neco potrebovat

pekkaa
24. led 2016

@slunicko156 dr max nikomu nikdy nelhal.
Uvidime co digitalni. Ten ma ale mensi citlivost, ale snad to uz taky ukaze....

slunicko156
24. led 2016

@pekkaa určitě dám! Děkuji 🙂

slunicko156
24. led 2016

@pekkaa teď mě nějak bolí břicho, snad je všecko v pohodě ☹ 🙂

pekkaa
24. led 2016

@slunicko156 me taky bolelo. Nemusi to nic byt..
Proste se to tam zavrtava vic a vic... a roste..
Ver tomu, ze to je ok!

slunicko156
24. led 2016

@pekkaa ☺️☺️děkuji za podporu

pekkaa
24. led 2016

@slunicko156 neni zac. Me bolelo bricho v prvnich dnech fakt dost a vsechno pak bylo ok😉

slunicko156
25. led 2016

Podívejte holky, mám radost 🙂

slunicko156
25. led 2016

@pekkaa koukni 🙂

slunicko156
25. led 2016

A normální takto, poslední je dnešní 🙂

misicka1988
25. led 2016

@slunicko156 Paráda 🙂 Tak to je jasné 🙂

slunicko156
25. led 2016

@misicka1988 děkuji 🙂

pekkaa
25. led 2016

@slunicko156 parada!!! Vidis, je to jasne😉. Jeste jednou gratuluji!!!

slunicko156
25. led 2016

@pekkaa zkoušela jsem volat na gyndu, a sestřička mě hnedka dneska objednala k paní doktorce tak jsem zvědavá 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru