Je těhotenský test pozitivní nebo negativní? Slabá čárka

renca21
5. srp 2013

Ahojky.Chtěla bych se zeptat,zda TT udělal někomu tohle samé jak mě,a přesto byl pozitivní a byli jste těhotné.
Dnes jsem si udělala mamatest.Mám ještě čtyři dny do MS,ale už jsem to nemohla vidržet.S přítelem jsme se přes ovulaci poctivě snažili,takže šance je poměrně vysoká.Ale na testu se mi objevila ta druhá čárka hodně slabounká.Viditená,ale slabá.Je to pozivní nebo ne?Předtím mi na mamatestu nikdy nic takového nevišlo,vždy jen sněhobílo.Na diskuzi na emiminu mi všichni říkají že je negativní,ale já chci věřit,že je pozitivní

gepe
21. led 2016

@luciebx taky si rikam, ze soumernou caru uprostred monitoru pri posuvu s testem zrejme nemam 😉 jinak @nikileop stejne jak Luc, taky vidim rysovani 😉 😅

nikileop
21. led 2016

Dekuji holky mam par dni do ms myslíte ze bych si uz mohla koupit digitální test ??? 🙂 uz nechci utrácet a chci mit jistotu 🙂

pekkaa
21. led 2016

@nikileop podle me jeste ne. Digitalni ma mensi citlivost. Ja jsem zkusila az byly poradne //

gepe
21. led 2016

@nikileop digi je prokazatelny, to je fakt 🙂 pravdepodobne Ti ukaze nyni bud negativni, ci 1-2. Za me osobne, radsi pockej na prvni den ocekavane ms a digi si udelej az po te den az tri. Protoze je otazkou, kdy jsi mela ovulaci a dle toho pak vychazi i testy. Takze zatim digi zbytecne 😉

nikileop
21. led 2016

@gepe
Ovu jsem mela od 6.1 do 12.1 a pohl styk byl 3.1 🙂 a 25 to mam dostat 🙂

nikileop
21. led 2016

@gepe
Ovu jsem mela od 6.1 do 12.1 a pohl styk byl 3.1 🙂 a 25 to mam dostat 🙂

gepe
21. led 2016

@nikileop tak s digi pockej alespon minimalne na 26.1. Delej si curaci prouzky a digi az pokud budou carky opravdu silit. Aspon pripadne neutratis za digi, ci si ho schovas na priste 🙂

nikileop
21. led 2016

@gepe Tyjo jsem ale nervózní bojim se ze nakonec nebudu tehu ://

gepe
21. led 2016

@nikileop no to Ti nikdo nezaruci, i kdyz budes mit jasne pozitivni test, ze vse bude ok. Tak holt priste kdyztak no 😉

nikileop
21. led 2016

Hrozna se bojim :///

gepe
22. led 2016

@nikileop nejsi hrozna, je to prirozene 🙂 protoze je to neco novyho. Pokud to nevyjde, tak tim nic nekonci, hlavne se nestresovat aj. 😉

nikileop
22. led 2016

@gepe no to urcite 🙂) a zitra budu 11 dpo takze provedu rano ten Digi 🙂 tak pošlu foto držte mi palce 🙂) jsem zvedava 🙂

nikileop
23. led 2016

Tak holky nerozumím tomu :/ Digi mi ukázal pred chvilkou mínus :/ naštěstí jdu 26 na gyndu a testy si uz nekupuju :/

pekkaa
23. led 2016

@nikileop no jak jsem psala, digi ma mensi citlivost a mme ukazal + az kdyz jsem mela silne // na papirovem testu

gepe
23. led 2016

@nikileop nekupuj a s digi jsi mela pockat kdyztak az po zmeskane ms 🙂
@pekkaa clear blue? zvlastni 🙂

pekkaa
23. led 2016

@gepe co je zvlastni?

nikileop
23. led 2016

Ahaaaa no jsem blba no :///

nikileop
23. led 2016

@pekkaa heled a prosvitalo ti u toho digi testu prosvitaci plus??co to znamena ??

nikileop
23. led 2016

Posilam foto 🙂

pekkaa
23. led 2016

@nikileop jo, to prosvita vzdy. To tak byva na digitalnich vecech🙂

mika251
23. led 2016

@nikileop pokial mas na klasickom teste len ducha, tak nemozes cakat, ze digitalny test bude pozitivny. Pockaj si az bude ms meskat, tak otestuj znovu. Popripade nech ti na kontrole vezmu krv na hcg.

nikileop
23. led 2016

@mika251 ja jsem ten digi otevřela a vidim tam prave duchy noooo :// pokud to taky vidíte 🙂:/ 🙂

slunicko156
24. led 2016

Ahoj holky co myslíte? Testuju několik dní, ale zatím je jen jeden den po očekávané MS..

pekkaa
24. led 2016

@slunicko156 ten uplne vpravo je uz jasnej😉. Gratuluju. At se drzi!!!

slunicko156
24. led 2016

@pekkaa je děkuji moc 😋 zitra si chci zavolat k doktorce a objednat se na krev 😇

slunicko156
24. led 2016

Můžu se zeptat, kdy paní doktorka vidí něco na ultrazvuku, respektive kdy muže udělat snímek? 🙂

misicka1988
24. led 2016

@slunicko156 Já byla minulý týden v pondělí , a dle poslední MS jsem byla 4+2 tt , ale ještě nebylo vůbec nic vidět. Tak doufám že zítra po týdnu něco uvidím... 🙂

pekkaa
24. led 2016

@slunicko156 lepsi je pockat tak na 6+neco, aby si mela uz i srdicko

slunicko156
24. led 2016

@pekkaa Ahaaa, dobře OK, ja se jen tak ptám 🙂 vsak ještě ani nevím jistě jestli těhu jsem :(

slunicko156
24. led 2016

@pekkaa a kdy asi začínají nevolnosti?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru