Je těhotenský test pozitivní nebo negativní? Slabá čárka

renca21
5. srp 2013

Ahojky.Chtěla bych se zeptat,zda TT udělal někomu tohle samé jak mě,a přesto byl pozitivní a byli jste těhotné.
Dnes jsem si udělala mamatest.Mám ještě čtyři dny do MS,ale už jsem to nemohla vidržet.S přítelem jsme se přes ovulaci poctivě snažili,takže šance je poměrně vysoká.Ale na testu se mi objevila ta druhá čárka hodně slabounká.Viditená,ale slabá.Je to pozivní nebo ne?Předtím mi na mamatestu nikdy nic takového nevišlo,vždy jen sněhobílo.Na diskuzi na emiminu mi všichni říkají že je negativní,ale já chci věřit,že je pozitivní

jaja01k
5. srp 2013

@renca21 Já bych teda řekla, že to znamená pozitivní výsledek. Ale nedávno si tu dost holek stěžovalo, že mamatesty nejsou spolehlivé. Takže se raději ještě neraduj a zkus další test za pár dní, to už by čárka měla být silnější.

misulka88
5. srp 2013

Jí spíš než mamtest doporučuju dr. maxe. Ten se mi zdá lepší. A pak ještě ten digi clearblue - ten ti ukáže i týdny 😉

renca21
autor
5. srp 2013

Dr.max dělá jen lady test né ten starý,a ty jsou prý hodně falešné.Skusím si zítra koupit nějaký jiný a udělat si ho za dva dny znovu

speedygon
5. srp 2013

@renca21 no, mám dojem, že těsně před MS může být test falešně pozitivní díky hormonálním změnám...proto se doporučuje testovat až po vynechání....

gingerone
5. srp 2013

@renca21 Já mám dobrou zkušenost s testem intimed (modrý s kopretinkou z DM), ukázal spolehlivě silné hned v den vynechání (možná to byl i den před, není to tak pravidelné...).

nipeal
5. srp 2013

@renca21 jestli vidíš druhou čárku, tak klidně budeš těhu, těžko se posuzuje, když není foto, mohla bys ho vložit? Já jsem spokojená se všema testama GS mamatest i Dr. Max je jeden a týž výrobce, jen cena malinko rozdílná. Kup prostě test ten nejcitlivější, tedy 10 a testni, mě u staršího vyšel duch 11DPO už krásně 😉 Držim palce

jana7910
5. srp 2013

tak já osobně jsem pro dr. maxe ( lady max ) první duch se mi objevil 10 DPO a pak jen sílil zatímco na lady maxu jsem měla krásný // mamatest negativní a ještě celý fialový takže za mě mamatest ne!!!

sarkad2856
5. srp 2013

@renca21 Tak to je určitě pozitivní udělala bych další za 2 dny a čárka by měla být silnější 😉

mysicka_lb
5. srp 2013

Ahojky, také si myslím, že pokud tam vidíš náznak druhé čárky, je test stoprocentně pozitivní. Měla jsem úplně to samé - test jsem už chtěla vyhodit s tím, že je negativní, když jsem si všimla jen takového slaboulinkého náznaku druhé čárky. No a dnes už je z toho normální čárka🙂

chrisula
5. srp 2013

@renca21 je to urcite pozityvni 😉

katkahermanova
5. srp 2013

Ahoj ženy. Můj dotaz se tyká testů...stalo se Vám že jste měla jeden test slabě pozitivní a pak nasledně jiný negativní...nebo jen se slabou čarkou...čárka u me nesílí ☹ v patek jdu k Dr.... tak mám trochu obavy jestli se zadařilo...

mysicka_lb
5. srp 2013

@katkahermanova Ahojky, myslíš "následně jiný" jako ihned poté s jinou močí, ihned poté se stejnou močí, nebo třeba pár dní poté?

katkahermanova
5. srp 2013

ano par dní po te .. klido dva i tri dny po

katkahermanova
5. srp 2013

abych to upresnila 😀 par dni po te teda dva nebo tri dny ... takže s jinou močí ... styk jsem mela 6 července takže jestli u me tvalo zahnizdeni tyden tak bych mela byt 3 tydny ...

sarkad2856
6. srp 2013

@katkahermanova Mohl být špatný třeba test skusila bych asi za 2 dny jiný a jinou značku 😉

renca21
autor
6. srp 2013

Vkládám fotečky, není to moc dobře vidět,ale když se pořádně zadívate čárka tam je.Chci si skusit zítra udělat další test

katkahermanova
6. srp 2013

@sarkad2856 ahoj no pravě že nebyl jen jeden ... 🙂 co byl slabě pozitivní ale uz to do patku vydržím na ty testy moc spolehnutí neni pokud je žena takhle v začátku ... 😀 každopádně díky

sarkad2856
6. srp 2013

@katkahermanova nz 🙂 no tam je pak důležíte aby stoupala hodnota Hcg 😉

sarkad2856
6. srp 2013

@renca21 já jí tam vidím 😉

tehuli
6. srp 2013

@renca21 ano🙂 měla jsem slabou MS asi tři dny ještě k tomu to jsme mívala tak 7dní, já koukala že tam je jen slabounká ta druhá a říkala si to je asi z té moči prostě se to trochu obarví ale když to není zřetelné tak jsem to neřešila..pak nedošla ms...za měsíc a já si říkám a pak dělala ještě další a to samé...asi až po 5týdnech byly obě čárky rudé jak záře nad Pacifikem:D takže jsem zjistila že jsem těhu od Dr. až v 6.týdnu

katkahermanova
6. srp 2013

@sarkad2856 to ja samozrejme vim 😉 😀 mozna to u me neni dostatecne vysoký

sarkad2856
6. srp 2013

@katkahermanova tak někomu stoupá pomaleji,někde jsem i viděla tabulku aby bylo těhotenství prosperující kolik hcg musí být v kolikátém týdnu 🙂

katkahermanova
6. srp 2013

@sarkad2856 ty jo 😀 no tak čekat čekat čekat 😀 uvidím v patek jak to dopadne 😉

sarkad2856
6. srp 2013

@katkahermanova jj to jo 🙂 tady to máš 😉

Hladina hodnoty hCG na začátku těhotenství a její vývoj:

Doba od početí Doba od poslední menstruace mIU/ml
7 dní (1. týden) 21 dní (3 týdny) 0 - 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 - 426
21 dní 35 dní (5 týdnů) 18 – 7 340
28 dní 42 dní (6 tt) 1080 – 56 500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7 - 8 tt) 7 650 – 229 000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8 – 11 tt) 25 700 – 288 000
57 - 78 dní 79 - 100 dní (11 – 15 tt) 13 300 – 253 000
17 - 24 týden Druhý trimestr 4 060 – 65 400
Od 25 týdne Třetí trimestr 3 640 – 117 000

efkaefka
9. čer 2015

Ahoj holky😊.. Co rikate na tohoto dušíka? Je to 4dny po ocekavane menstruaci z ranní moči, mamatest comfort. Ja ho tam vidim, je malinko silnejsi nez vcera odpoledne😊. Diky Eva

maudn
9. čer 2015

@efkaefka neni treba komentovat, gratuluji!

zuzik22
9. čer 2015

@efkaefka Gratuluji.Ať čárka pěkně sílí!!!!

efkaefka
9. čer 2015

Sem šťastná, pokud mi to mudr potvrdii, vyslo to hned na poprvee.. 😁💟

prstynek36
13. čer 2015

Dobrý den, chci se zeptat, minulý pátek mi vyšel duch na testu a ve středu, když jsem si test dělala znovu tam nevyšlo nic. Mám 10 dní zpoždění s MS a doktor mi řekl, že jsem zcela zdráva, žádná cysta, zánět, ale že tam taky nic ještě nevidí. Na krev mě neposlal a nevyvolal mi ani MS. mám zkoušet dělat testy dál? ☹
Přikládám fotku testu .

kacinda
13. čer 2015

Zkus jedině digitální test clear blue, ten ti neukáže ducha, ale jasný výsledek. Stoji asi 220 Kč, ale jestli to chceš vědět, tak bych šla do toho. Jinak pokud nejsi nedočkala na výsledek, tak bych v pondělí šla k doktorovi a trvala na vysetreni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru