Je těhotenství potvrzené z krve 100%?

aneeta
4. bře 2014

Chci se zeptat, zda je těhu potvrzené z krve vážně 100% nebo jestli ne. díky

ckei
4. bře 2014

@aneeta je, ale neodhalí, o jaké těhotenství se jedná (např. mimoděložní).....ale z krve je potvrzené těhotenství 100%. (nejedná-li se např. o potrat a tím pádem o zbytkové hcg).

saminomimino
4. bře 2014

je pozitivní hormon HCG,zda jde o těhotenství prospívající a v děloze to rozhodně nevypovídá,to si chce počkat na ultrazvuk

lucihrasek
4. bře 2014

z krve je 100 % ale také tam může hrozit mimoděložní těhotenství takže musí byt i ultrazvuk ... mně třeba ultr. vyšel negativní nebylo nic vidět z krve mi vyšlo že jsem těhotná .. o dva dny později už šli vidět dvojčátka

kacenka1979
4. bře 2014

tak mělo by být ale jak píšou holky může jít i o mimoděložní je to jen krev chce to ultrazvuk a vyčkat ...třeba po porodu nebo potratu se hcg vyskytuje vyšší cca měsíc nebo i déle

nonnni
4. bře 2014

Tehotenstvi ano, prosperujici tehotenstvi ne. Z jednorazoveho odberu tedy, z opakovanych je to jiz (vetsinou) zretelne viz. nepravidelny narust hcg atd.

klaire22
5. bře 2014

z krve se těhu určitě zjistí, ale jak píšou holky výše, až na UTZ se ukáže, zda už je bublinka tam. kde má být a ne mimo dělohu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru