Je těhotná? Na testu se po limitu objevila druhá čárka

sabuleee
5. bře 2014

Holky mám dotaz nejedná se vážně o mě!Kamarádka si včera dělala těhu.test ukázala se jí jedna čárka dělala si ho v dopoledních hodinách .no a teď ráno mě volala celá natěšená,že tam má najednou čárky dvě:Mě se to zdá divný podle mě to je neplatný test ne?Jaký máte názor Vy?

gepe
5. bře 2014

@sabuleee muze byt 🙂 jen nechapu, proc to resis, zda je/neni tehotna a zduraznujes' ze opravdu nejde o Tebe 😉 😀

sabuleee
autor
5. bře 2014

@gepe a proč bych nemohla je to snad někde zakázaný???mám dvě děti tak ode mě chtěla radu !!!když se Ti to zdá k smíchu tak sem nepiš!!! a zdůrazňuji,že nejde o mě protože jsem 5 měs. po porodu a vážně bych takhle po sobě děti neměla!!!!

golymetr
5. bře 2014

@sabuleee je to možné,protože z odpolední moči neměla tolik hcg jako z ranní takže jeden den muže být jedna čárka a už druhý jsou na testu dvě hcg se zvyšuje. at zkusí za dva dny test.

imzadi
5. bře 2014

@sabuleee pokud se jedna o ten samy test, tak se dve carky objevily nejspis az po uplynuti te doby pro odecitani vysledku (tech 10 min), takze bych tomu moc neverila....😉 at si kamaradka udela test novy...

indy2
5. bře 2014

pokud se jedná opravdu o jeden a ten samý test, tak bych tomu také moc nevěřila. Pokud je to test nový, možné to určitě je 😉

gepe
5. bře 2014

@sabuleee 😕 tak fakt jsem necekala takovou reakci s tolika vykricniky 😅 je tezky napsat neco, co nenas*ere druhyho aniz by to bylo bylo ucelem koukam 😀 preji hezke rano a klidnou mysl 🙂 a souhlas s @golymetr s tim, at si udela obden novy test, na prip. ne/potvrzeni

llluckaaa
5. bře 2014

Jedná se o ten stejný test? Těžko říct, mně se taky objevily dvě čárky až po limitu a byla jsem těhotná. Ale nejde se na to spoléhat, nejlepší je udělat si nový test a toto neřešit 🙂

markyska82
8. bře 2014

V návodech se sice včuded píše,že po limitu se nemají výsledky odečítat,ale někdy je test prostě hodně nasáklý a čárka vykoukne až potom,co to trochu zaschne.
Já to takhle taky měla.
Prostě buď v té moči HCG je nebo není

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru