Je to příznak těhu? Bolest krku, hlavy a žaludku, únava

ladyes
11. kvě 2014

Ahoj holky 🙂 mam dotaz .. tyden zpatky me zacalo byt divne jak kdyby na me lezle chripka .. pobolivani v krku, hlavy, ryma.Ale chripka se nedostavila a i tedkons to vypada furt stejne, akorat tri dny me boli hlava tak silene ze jsem si musela vzit paralen, jsem furt unavena.chvilkama me boli i zaludek.jsem 22 DPO a M ma prijit za 5 dni.mozna je to pitomost ale je mi fakt divne.

ladyes
autor
11. kvě 2014

Zapomnela jsem dodat ze se mi k tomi vsemu dneska jeste udelal opar na rtu ! :(

1nadenka1
11. kvě 2014

no nevím spíš bych to opravdu tipovala na nějakou vyrozu, opar.. nemáš horečku? má dvě těhu a ani u jednoho jsem nic podobného neměla, ale každej to pocituje jinak... mě bolívaly prsa hned od začátku, unava a hlavně jsem pořád zvracela... od prvního dne mě natahovalo ze všeho hlavně při čištění zubů..

ladyes
autor
11. kvě 2014

No nevim u me viroza vypada vetsinou jinak takhle to mam poprvy :\ kord ta bolest hlavy a obcas me boli pupik :(

1nadenka1
11. kvě 2014

no moc bych přála aby to bylo těhu... ale nějak se mi to nezdá, každopádně dej vědět jak to dopadlo, držím palečky... nevydržela bych a valila pro test...

luciebx
11. kvě 2014

taky to spis vypada na nejakou nemoc... ale je fakt ze kazda to mame jinak... ja mam opary a bolest a td furt.. lavne kdyz si clovek strasne preje miminko telo a psychika si dost umi zahrat

luciebx
11. kvě 2014

@ladyes jeste cci rict ze si urcite myslela 22dc.. a ne 22 dpo... to by asi uz mmiikko naznacovalo 😉

ladyes
autor
11. kvě 2014

@luciebx jojo preklep 🙂 tak ja nad tim nepremejslym ale dneska me to nejak napadlo ze uz je to divny :\

amallie
11. kvě 2014

@ladyes to bude viroza

ladyes
autor
11. kvě 2014

@amallie asi jo no 🙂

selverin
12. kvě 2014

já měla podobné příznaky, ale až od 6.tt, měla jsem pocit, že na mě pořád leze chřipka a přitom nic a to až do konce 13.tt 🙂

ladyes
autor
12. kvě 2014

@selverin no prave jak kdyby na me lezle chripka a ono nic:( a do toho ten opar no nevim

selverin
12. kvě 2014

opar jsem měla v těhu asi 4x 😀 těhotenství mi oslabovalo tělo, malá ze mě vysosávala všechny živiny a vitamíny 🙂 uvidíš, jak nedorazí MS, tak potom testni 🙂

ladyes
autor
12. kvě 2014

Za 4 dny ma dorazit tak uvidime :D

missveru
12. kvě 2014

Tak u mě to třeba přesně takhle začalo... a myslela jsem, že je to viróza! :D Až za pár dní mi došlo, že už mám asi čtyři dny zpoždění, udělala jsem test a našla // 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru