Je to snad těhotenství? 47DC bez MS, testy negativní

maty1989
25. dub 2013

Omlouvám se, zda už tu tento dotaz byl, ale jsem tu nováček 🙂 Jsem 47DC, MS nikde, trochu cítím prsa občas, břicho vůbec, mám výtok, občas s trochou krve. Na út jsem objednaná k dr, těhu testy 4x udělané, stále negativní - poslední 45DC. Znáte to některá? Jak to dopadlo u vás? Děkuji moc 🙂

maty1989
autor
25. dub 2013

Doplním, že cyklus mívám nepravidelný, už mám holčičku, rodila jsem, v červnu 2011. HA jsem nebrala, po porodu půl roku Azalii, poté Nuvaring, ale 5 měsíců neužívám nic. Poslední cykly byly 31-34 dní.

pajab
26. dub 2013

Taky jsem měla zpoždění 3 týdny a testy negativní přesto všechno jsem si myslela těhotenství. Doktor mi píchnul vyvolávačku a do týdne jsem to dostala. Pocit těhotenství se dá namluvit ☹

saminomimino
26. dub 2013

myslím že to těhu není,nepravidelný cyklus,kor po HA a na 45DC negativní test,prs a "těhu " příznaky,to se dá vsugerovat,zašla bych k dr,nebo na krev...

maty1989
autor
26. dub 2013

K dr jdu v úterý, BT mám právě 36,1 , takže to na těhu taky nevidím, což je pro mě plus, chci, aby se zadařilo tak za měsíc až dva :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru