Je to těhotenství?

diankaary
3. bře 2014

Mám problém, jsem 3 měsíce po revizi dělohy, poslední MS přišla od 16 dní dříve a trvala jen 3 dny (zemřela mi zrovna babička a doktor řekl, že přišla dříve ze stresu)
Poté měla přijít 16 února a nepřišla, dnes je 3.března a já ji stále nedostala, byla jsem na gynde, kde mi doktor řekl, že pokud nedojde 6tého, že se mám dostavit na vyvolávačku. Dnes jsem si dělala ze srandy test, po půl hodině, jsem se k němu vrátila a našla jsem tam duch další čárky. Jela jsem do obchodu a koupila další test, na kterém prozatím nic nevidím. S přítelem jsme měli víckrát nechráněný styk, moc by jsme si miminko přáli, jen momentálně nevím čemu mám věřit.
Potřebuji poradit, mám zajít k dr hned ? Mám v plánu testovat ještě zítra. Mockrát děkuji za pomoc. Přikládám fotku dnešního testu, snad půjde vidět to, co vidím já.

jetotady
3. bře 2014

🙂 já myslím, že ano. Čárečku tam vidím a přeji ať krásně sílí ;)

vermon
3. bře 2014

Vidim ducha🙂jen pokud mela MS prijit uz 16.2. Carka je hodne slabunka...Zkus jeste rano testnout znovu...

kacenka1979
3. bře 2014

podle mě jsi těhotná já jí měla stejně slabou a opakovala jsem po 3 dnech a už tam byla dálnice🙂 takže gratulace je na místě

nonnni
4. bře 2014

Ja myslim, ze to tehotenstvi byt muze, ale s otehotnenim tak kolem 22.2. Rozhozenu MS jsi mela, tak by se nebylo cemu divit. Preji at sili 🙂

pegynka
4. bře 2014

Ja vidim dusika na vsech testikach 🙂 Myslim,ze bys mela dr. zavolat,at vis lip na cem jsi 🙂

teriza1
4. bře 2014

Ano, trochu jsou vidět a každé jinak rychle nabíhá HCG hormon. U synka jsem měla hned den před očekávanou M dvě silné čárky, ale u dcerky jsem měla tu druhou slabou i ve dny, kdy měla M přijít. Určitě k doktorovi, odběr krve to jistí, pokud nic neuvidí na UTZ 😉

artee01
4. bře 2014

Duch tam rozhodně je 🙂

rzymani
Autor odpověď smazal
Zobraz
zdenca6
4. bře 2014

At koukam jak koukám je tam 🙂 ale počkej ješte do 6 a udelej znova ale koukam na něj je tam 🙂

leni84
4. bře 2014

@diankaary Ahoj, také ducha vidím, takže to může být dobré. Jen bych ale chtěla říct, že pokud ti duch nebude sílit (obden by měla čárka sílit), tak je i možné, že je to falešná pozitivita. Některé testy to dělají..Než jsem podruhé otěhotněla, tak jsem to tak měla..Dělala jsem si 4 testy po zpoždění, na všech jsem ducha viděla, ale těhotná jsem skutečně nebyla..Když jsem pak srovnala rozdíl mezi "falešně pozitivním" testem a testem, který pozitivní opravdu byl, tak rozdíl v čárkách byl vidět na první pohled..Držím palce, ať to dobře dopadne! 🙂

uztotakbude
4. bře 2014

Dle mne určo jo!

lajla
4. bře 2014

takovymi duchy jsem zacinala vzdycky, na vyvolavacku nechod...pockej tyden a pak si test udelej znovu, jak se tehu carka udela hodne po limitu par dni potrva nez bude v limitu a krasne videt, i kdyz to asi nevydrzis a budes testovat denne..ale jsou to vyhozene penize..a pak pockej dalsi lepe dva tydny a pak jdi na ko k doktorovi, to uz neco videt bude..drive nechod budes stresovana, ze tam nic neni, tot moje zkusenost..jo a taky jsem otehu tri mesice po revizi presne a vsechno zatim ok tuktuk

mili00
4. bře 2014

Taky ho tam vidím🙂

denisa3101
4. bře 2014

Vidím také 😉

kifsepixam
4. bře 2014

Také vidím a také jsem s tím před chvíli začínala, dnes už mám dvě pořádné čárky. Takže bych pár dní počkala a testla znova. Jinak kontrolu u dr. nejdříve v 6. týdnu, aby na UTZ byl aspoň žloutkový váček. Potratila jsem v 5. měsíci, takže vím, jaké to je čekat na pořádné //, ale vydrž a držím pěsti.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru