Je to těhu?

janina419
11. únor 2014

Posilam dnesni testik co myslite jsem tehotna?

ancanna
13. únor 2014

 Ahojky nevim zda se to zde hodi ale jak se rika za zeptani clovek nic neda, melambych otazku ohl.tehotenskeho testu. Asi prni prosincovou sobotu (2012) jsme s přítelem meli pohl.styk. Ja antikonc.neberu chrani se on, ovsem asi se stalo ze na okamzik byl ve me bez ochrany, mel docela problem se stoporenim a ani nevyvrcholil. Presto jsem mela strach ze by se mohlo stat. Tak jsem si koupila 2 ruzne těhot.testy s vysledky do 5 min 1.1 mi mela prijit menst, prisla dokonce prekvapive o den driv, po jejim skonceni (5 dni ) jsem si udelala pro jsitou prvni test, vysel negativni, po dvou dnech druhy a take. Ovsem ja mam takovy strah ze i ten treti byl negativni. Byla jen jedna carecka. Min.tyden mi skoncila druha menstr. Ale trvala 6 dni.trochuse mi to houpe pac mam stresujici zamestnani, ale hci se zeptat zda si mam udelat pro jistotu dalsi, mam jeden koupeny pisi tam ze do 3min.je vysledek. Nikdy se nam to nestalo tak nevim zda vubec delam test ve zpravnou dobu, uzbych chtela byt v klisu.. Dite bych do budoucna chtela ale ted v 24 letech je pro me jeste brzy. Neni mozne ze by ty testy ukazovali spatne? Ted je mi 2 dny trosku spatne ale nevim zda je to stresem z prace, nebo stresem z toho ze je riziko tehotenstvi. Asi se zblaznim.  . Ale predem dekuji za odpovedi. Predesle testy meli citlivost 20 a byly vysledky do 5 min a ted co mam kouoeny jete nrozbaleny ma citlovost 10 a ysledek 3 min. Vite ed me i docela pali zaha a je mi divne ale nevim zda to neni pouze tim stresem haha. Prosi o radu. Ke gyn.zatim neccu ani zadneho nemam, mamz nej trauma kvuli spane ziv, zkusenosti z detstvi.

pipinka
13. únor 2014

@janina419 tak to je super, to máme stejné. neříkal ti jak máš vysokou sliznici?

sasanka033
13. únor 2014

@ancanna nic ve zlym, ale vubec te nechapu. dvakrat jsi od te doby odmenstruovala, delala sis nekolik testu, vsechny byly negativni, tak o cem je rec?

ancanna
13. únor 2014

@sasanka033 jo ja vim zni to blbem a vim ze kdyz prisla menstruace a testy negat. Tak bych mela byt v klidu, jen se ptam jestli se nemuze tat proste i pres to. 🙂

sasanka033
13. únor 2014

@ancanna hele stat se muze vzdycky vsechno, to si pamatuj🙂 zivot je proste takovej a kdyz mas sex, musis pocitat s otehotnenim🙂 ale jako v tvym pripade je sance asi tak jedna ku miliarde.

ancanna
13. únor 2014

@sasanka033 no, to jo život je nevyspytatelny.🙂 Ditko do budoucna urcite chci ale ted jeste ne. Tak dekuji nejak si me uklidnila . Bylo by velke halo kdyby zrovna nahodne selhaly celkem 4 testy :D . Tak uz se snad hodim do klidu , 🙂

ancanna
13. únor 2014

@pipinka 🙂 ne nikdo mi nic nerikal. U zadneho dr.jsem nebyla 🙂

adriankavalo12
13. únor 2014

Tak vidite něco dělanej dnes 🙂

senoritapetra
14. únor 2014

@adriankavalo12 Zkus to fotnout trošku víc zblízka 🙂

ivca_ch
14. únor 2014

@adriankavalo12 Zkus vyfotit na bílém podkladu, tady nic nevidím.

holubice.petra
14. únor 2014

@ancanna tehotna nejsi...blbe ti max.z toho jak se stresujes... 🙂

adriankavalo12
14. únor 2014
bajana
14. únor 2014

@adriankavalo12 myslim, ze by to malo silniet, ale ja nic nevidim...
inak kontryhel naopak cyklus upravuje, ale musi sa pit len od zasiatku cyklu do ovulacie, potom urcite nie....naopak listovka neublizi a doporucuje sa brat ju aj pred snazenim a samozrejme aj pocas neho...
drzim palce a zelam hlavne vela trpazlivosti...

adriankavalo12
14. únor 2014

dobrá a co tu :

bajana
14. únor 2014

asi bude tvrde to, co ti napisem, ale ty asi velmi chces pocut, ze je tam ciarka a ze si tehotna....niektore dievcata ti to tu urcite napisu, aby ta potesili, ine preto, ze tu ciarku aj vidia, ale absolutne nic sa tym nezmeni....bud tehotna si alebo nie, je uplne jedno, co ti kto napise....takze doporucujem vykaslat sa na to, vypnut konika a snazit sa robit nieco, co ti zamestna mysel inym smerom...nesledovat sa a skusit testovat az trebars za 5 dni....bud to tam bude alebo nie...drzim palce

heduskak
15. únor 2014

Ahojda holky potřebuju od vás zkušenějších poradit 🙂 již 2měsíce už neberu prášky a první MS přišla přesně na den, prášky jsem brala přibližně 5let (Lunafem a potom Regulon) ale před HA jsem to měla vždy přesně na den a s HA to taky bylo vždy přesně na den, skoro i hodinu. Poslední MS 15.1–18.1. Teď měla být MS 12.2 ale pořád nic, na testu pořád jedna čárka, žádnou druhou nevidím a již mám BZ mám 37,3,už 3dny. Myslíte že mohla být ovu později, než podle výpočtu a proto došlo později k oplození, proto test zatím negativní? Kdy mám znova testovat nebo jít na vyvolávačku? Přikládám fotku testů z rána a 2dny předtím. Děkuju moc za rady

vercula7
15. únor 2014

@heduskak já nevím ale když nahnu monitor tak na tom prostředním testu jako bych náznak ducha viděla.na těch dvou okolo nic ale mamatesty jsou k prdu testovala bych určitě jinými

luciebx
15. únor 2014

@heduskak bohuzel nic nevidim.... jinak ja mam pred kazdou ms napnuty prsa... bolest... a bt taky vysokou.. takze timhle bych se oprpavdu neridila.. testy jsou negativni.. aspon tyhle co ukazujes.. carka klidne muze jeste vyskocit pozdeji.. pokud ovu byla fakt dyl.. ale v tuhle danou dobu ber ze tehu nejsi..

vercula7
15. únor 2014

@heduskak koukej zkoušela jsem to trošku upravit přijde mi že na tom prostředním se něco rýsuje

luciebx
15. únor 2014

@ancanna na to ze pises ze ti je 24 tak to mas dost divnou otazku ohledne tvych tehu testu a menstruace a pripadne tehotenstvi.. dalsi test opravdu neni treba delat.. spatne ti spis bude z nervu.. pac stresujes kvuli nicemu...

gittynka
15. únor 2014

@heduskak ja vidim dusicka na tom prostrednim testu 😉 zkus testovat 17. to bude ob den a s porovnanim. S tim prostrednim by mohlo byt neco videt a jestli mas tedy moznost nakup si jine testy nez mamatesty.. Holky tu hodne doporucuju testy dr. Max 😉

vercula7
15. únor 2014

@heduskak zkusila bych pár dní počkat a testla bych znovu a pak uvidíš jestli jo nebo ne a budeš vědět.

vercula7
15. únor 2014

@gittynka přesně tak souhlasím s tebou 🙂

heduskak
15. únor 2014

@vercula7 zkusím zítra ráno udělat další test 🙂 udělám si gravitest a uvidím, dám ho zase sem a řeknete mi 🙂 jsem nezkušená tak radši dávám sem fotky a rady taky potřebuju .🙂

vercula7
15. únor 2014

@heduskak jj nevadí poradíme a uvidíme 🙂 rozhodně už nekupuj mamatesty pokud jsi otěhotněla později tak ti to jen tak neukáží a hlavně s nimi mám špatné zkušenosti taky. testy Dr.Max jsou nejlepší ale kterýkoliv dobrý hlavně ne mamatest 🙂

heduskak
15. únor 2014

@vercula7 ted jsem koukala na světle u okna na ten gravitest a když t´ho trošku pootočím je tam náznak druhé čárky jako na tý upravený fotce od vás 🙂

vercula7
15. únor 2014

@heduskak a spíš bych počkala tak dva dny až tři dny aby byl vidět rozdíl 🙂ale to už je jen na tobě 🙂chápu zvědavost je hrozná věc a touha 🙂

vercula7
15. únor 2014

@heduskak já ho právě náznak dušíka viděla i na tvé fotce když jsem nahla monitor

heduskak
15. únor 2014

zítra dám určitě vědět 🙂 snad tam bude lépe vidět už druhá čárka 🙂

heduskak
15. únor 2014

@vercula7 počkám možná až do pondělí nebo do uterý aby to bylo více vidět

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru