Je to těhu?

janina419
11. únor 2014

Posilam dnesni testik co myslite jsem tehotna?

veliisek
15. únor 2014

@heduskak já tu čárečku vidím i na spodním mamamtestu.Držím palce.

heduskak
15. únor 2014

děkuju 🙂

heduskak
15. únor 2014

@gittynka bohužel lékarnu dr. max mám až 20km tady v okolí mám dobrou lékarnu sunpharma a jednu v nemocnici 🙂 mám gravitest ale zkusím koupit i jiný a udělat v pondělí 🙂

smouliiinka2
15. únor 2014

Ahojky, prosím potřebuji radu, co si o tom testíku myslíte ? Je vadný? Okem je tam reálně ještě vidět duch tam kde má být a jsme z toho jelen, jiný test u sebe teď nemám :-/ asi nezbývá než vydržet že, .... Ms ma prijit zitra/pozitri. Ovu test pozitivni 5.2 a sex 4.2 a 7.2 Díky za názo

janina419
autor
15. únor 2014

@pipinka
@pipinka jo říkal že tam mám 1 cm a ty to máš jak? už jsi byla na kontrole šlo už něco vidět? snad to bude ok nevím jak to vydrzim 14 dní

vercula7
17. únor 2014

@smouliiinka2 no tohle podle mě už není duch ale hezká čárečka

senoritapetra
17. únor 2014

@smouliiinka2 Být Tebou, tak zkusím ještě jeden (a jiný test) 🙂

milalula
17. únor 2014

Vidíte to někdo, také?

heduskak
17. únor 2014

@vercula7 tady je dnešní ráno 🙂 ten menší je pepino a ten druhý je gravitest 🙂

pipinka
18. únor 2014

@janina419 já měla 4 mm a v děloze něco málo bylo vidět. píchnul mi injekci na vyvolání a t do dneška nedorazila. ale osobně si myslím, že to těhu není

gepe
18. únor 2014

@smouliiinka2 @vercula7 holky, to neni duch, ten by mel byt o neco vys.
@milalula na hornim testu jemne ano, na spodnim nevidim..
@heduskak ja jsem asi slepa, omluvam se. Spis max vidim naznak zprava na pravem testu, ale ani to si nejsem jista :/

heduskak
18. únor 2014

@vercula7 Foceno tak po 2-3minutách 🙂

heduskak
18. únor 2014

@vercula7 @smouliiinka2 foceno později tak 10minutách na živo tam vidím dušíka ale na dotku to nešlo moc zachytit

janina419
autor
18. únor 2014

@pipinka proč myslíš že to není těhu? tak pokud ti nedorazila menses tak budeš já jdu na kontrolu příští týden a to už tam snad bude něco vidět doufám, že je to ok.

smouliiinka2
18. únor 2014

@gepe my taky nemyslíme tu výraznější čárku ale tu mezitím je na fotce špatně vidět, dnes a včera byl takéminiduch na pepino testu :-/ tak snad nestraší ...

gepe
18. únor 2014

@smouliiinka2 zkus jiny test a 10tku 🙂

smouliiinka2
18. únor 2014

@gepe pepino je 10tka 🙂

smouliiinka2
18. únor 2014

@gepe ten co je tu byl quick a ted dva dny dělám už pepino

pipinka
18. únor 2014

@janina419 dnes jsem si koupila test a nic na něm není, tak tomu nevěřím. ale tobě držím palce 😉

janina419
autor
18. únor 2014

@pipinka díky to je divné ne? Na gynde něco bylo vidět? No tak to jsem zvědavá jak to bude u mě docela jsi me vyděsila

pipinka
18. únor 2014

@janina419 je to divné,mudr mi dal injekci na vyvolání a pokud to do příštího čtvrtka nedostanu, mám přijít. dnes jsem 2 hodiny špinila a pak zase nic, jsem z toho jelen
říkal, že prý sliznice je 4mm a jsou vidět krásné folikuly,ale copak já tomu rozumím? 🙂

pipinka
18. únor 2014

@janina419 u tebe to bude určitě v pořádku,hlavně se nenervuj, nemysli na to a bud v klidu. a věř, že za 9 měsíců budeš tlačit kočárek 🙂

janina419
autor
19. únor 2014

@pipinka no tak to musíš být tehu ještě budeš uvidíš držím pěsti ať to vyjde jo snad to vyjde já jdu k dr za týden

leya3243
19. únor 2014

Ahoj holky,
dělala jsem si test, vidím ducha, ale na testu píšou, že to je negativní. Máte některá zkušenosti s testy Pregnant 10? Děkuji za rady.

leya3243
19. únor 2014

holky mi tu ta fotka nejde vložit 🙄

lucikvr
19. únor 2014

Maminky poraďte myslíte že týden po tulení by mohl být vidět duch na testu?

nelinkathomas
19. únor 2014

Ahojky je tam gratuluji at dal sili. 🙂

nelinkathomas
19. únor 2014

Je tam blahopreji.

tinaella
20. únor 2014

Holky gratuluji všem co našly // čárky 🙂,ale ještě se zeptám když tak koukám na ty fotky,vy ty testíky i škrábete jako že stírací los? :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru