Je to těhu, nebo ne? Příznaky, ale test negativní

dajda28
14. kvě 2013

Ahojky,trochu si příjdu jako cvok,ale chci se vás zeptat,jestli jste na tom byly podobně:
Před měsícem jsem vysadila Vreyu a rozhodli jsme se s manželem ,že se pokusíme o 2.mimi.
Po MS jsme si užívali a po týdnu mi začalo bolet v podbřišku a v prsou,k tomu hemeroidy a nemohla jsem na velkou-
- no prostě cítila jsem všechno ,co je dáno v příznakách těhu.
Test mi vyšel negativní a dneska dokonce přišla MS.Tak nevím,na čem zrovna jsem.Je blbý,že nějak nechápu svoje tělo☹
Máme už sice 3letýho syna,ale tohle se mi s ním nestalo.
Zajímalo by mi jen,jestli se vám to některé stalo,nebo ne.
Moc děkuju.Dajda

miky
14. kvě 2013

pokud vyšel test negativní a dostavila se MS, tak bych řekla, že se o těhotenství nejedná. Spíš bude nějakou dobu tělu trvat než se vyrovná s vysazením antikoncepce

bonavoxa
14. kvě 2013

Takhle jsme se cítila celé roky..jako tehotná...a nakonec, když jsme tehotná byla, tak jsme to nepoznala 😀

lucyvivien
14. kvě 2013

podle mě není žádny náznak toho, že by si byla těhu

radulka57
14. kvě 2013

JJ, já na sobě taky hledala stále příznaky, dokonce sem si už byla jistá těhotenstvím, měla jsem snad všechny příznaky a nic. Asi to na sobě hledáš a pak si tak zblblá, že si myslíš že jsi. Ale nakonec začátek těhotenství bylo pro mě uplně jiné, celou dobu jsem ty příznaky hledala ale doopravidcké těh.příznaky jsou prostě jiné, než ty co si myslíš - dosud je prostě neznáš, nikdy si nepoznala.

andy80
14. kvě 2013

V podbřišku a prsa tě můžou bolet s příchodem MS. Určitě těhu nejsi, jen po vysazení HA se potřebuje tělo vzpamatovat.

maximka33
14. kvě 2013

mně se taky stalo, že jsem měla těhotenské příznaky, jako bolest v prsou a tak, a těhu to nebylo. je to jak falešná březost... a teď naposled jsem byla jen trochu přecitlivělá, že mě i maličkost rozplakala. no a vyšlo to.

jasminecek
16. kvě 2013

Klasické PMS 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru