Je to těhu nebo není? 🙂

arwen2010
16. říj 2013

Dnes den MS a tohle na testu. V červenci jsem podstoupila revizi, a po ní jsem měla rozházený cyklus....Podle starého bych měla dnes mít termín MS, ale třeba minulý měsíc přišla MS o 4 dny dříve.
vůbec netuším kdy jsem mohla mít ovulaci.A hlavně jsem to ani nezjišťovala kdy jí mám 🙂

A není třeba moc slabá na den MS?

amabilis
16. říj 2013

Mně kalkulačka spočítala termíny dva, jeden 23.6. a druhý 25.6. 🙂 Ale ono je to stejně jedno, oni si ti prckové dělají, co chctějí. Malá si klidně vylezla už tři týdny před termínem a to bylo docela dobré - vyhle jsem se otázkám Tak co, už? 😀 Takže jestli to vydrží, tak každému řeknu, že rodím začátkem července, aby mě pak nebombardovali 🙂

arwen2010
autor
16. říj 2013

@amabilis jojo malá taky chtěla být s námi o 3 týdny dříve 🙂 já se rozhodla, že chci rodit 1.6. přestože jsem měla termín až 20. 6. a nakonec jsem vážně 1.6. rodila 😀 Víš, že to není špatný nápad trošku zastřít okolí termín porodu? 😀

radka78
17. říj 2013

je hezky vidět🙂

leni78
17. říj 2013

Je to jasne pozitivní a i souhlasí sila barvy na období ms. 🙂

marcellllka
17. říj 2013

Ahoj ja ji vidim ...🙂
v této diskuzi jsem nová můžu se přidat?🙂
s přítelem se teť snažíme tak snad to též vyjde..,teť je to měsic snažení, beru kyselinu listovou a piji kontryhel...,
a už 3tí den mě pobolívá v podbříšku,do menzes mám cca týden...,buď zase hraje psychyka nebo nevím...,hehe,
určitě do zásoby dneska jdu pro TT. a počkám si týden, jen sem si všimla že na břišku se mě objevila ale bíla čara od pupíka nahoru...,pročetla jsem snad všechny dizkuze, a že může to být příznak...,no neplašim s tou čárou nic nevím, tak bych se chtěla zeptat zda nějaká z vás třeba na začatku těhu se vám objevila pigmentová čára?a zda byla světla a časem to tmavlo? nebo hned jak se objeví musí být tmavá? to fakt nevím:(

amabilis
17. říj 2013

@marcellllka Prohlídla jsem si bčřicho a kromě špeku a zvětšeného břicha tam nic moc k vidění není 😀 Já měla pigmentovou čáru u prvního dítěte. Ale fakt tmavou a přes celý břicho od spoda nahoru a trvalo to několik měsíců, než po porodu zmizela. Jestli jí něco předcházelo, si nepamatuju, ale mám pocit, že se postupně objevovala rovnou ta tmavá a sílila a tmavla a tmavla 🙂

@arwen2010 Tak co, zkoušela jsi znova testovat?

marcellllka
17. říj 2013

aha, no i kdybych v tom nebyla nevadí,raději nebudu předem stresovat a pak zbytečně zklamani, testy si kupuju dneska a schovám si je a budu se držet a vydržet je testnout az přistí měsíc....,počítám s tím ze hned začateční snažení to nemusí vyjit já si počkám ...nic inýho ani nezbyvá...:(ono už dřív jsem doufala ze z kapičky lásky a nikdy nic....,ale tet už se snažíme a jen doufám...,a snad si přivádím všechny těhotenske přiznaky co existujou:D

vondracek
17. říj 2013

Já vidim ducha. 😉 a myslím si, že ti bude pomalu a jistě sílit. Zopákni si testík tak za 2 dny. 🙂

marcellllka
17. říj 2013

tak bych se chtela zeptat z ceho nebo co to je ta bila cara co se mi objevilo na brisku?:/ ono to skoro vypada jak kdybych se opalovala a dala si pres bricho provazek...,hehe, divny zda to nejaka mela napiste hehe, uplne zoufala co to muze byt...:/

sarriku
17. říj 2013

já ji tam vidím a rozhodně to není žádný duch 😉))))

arwen2010
autor
18. říj 2013

@amabilis Já už netestuju nebo mi z toho zase šibne 🙂 Takže to nějak dopadne 🙂

kaca01
19. říj 2013

ahoj holky mohla bych se k vám taky přidat??? dnes ráno jsem si dělala mamatest a po pár minutách nebylo nic vidět tak už jsem ho chtěla vyhodit, ale pak jsem viděla že se tam něco rýsuje a teď po půl hodině tam je celkem viditelný dušík...tak co myslíte?? vůbec nevím co si o tom myslet...ms už mi týden mešká a prsa mě dost bolí 😒

kaca01
19. říj 2013

ach jo tak po chvíli druhá čárka zase zmizela....asi byl špatný test ☹

arwen2010
autor
19. říj 2013

@kaca01 a co ukusit jiný test? 😉

kaca01
19. říj 2013

@arwen2010 zkusím zkusím ale až v pondělí až si koupím tak uvidíme 😉

arwen2010
autor
19. říj 2013

@kaca01 pak dej vědět 😉 Držím palce. 🙂

janice_opice
20. říj 2013

@arwen2010 já jí teda vidím🙂 Potichu gratuluju!!!🙂) Budeš zkoušet ještě testit?

arwen2010
autor
20. říj 2013

@janice_opice já zkusila po dvou dnech teda si dvou a půl 🙂 tak snad už to stačí. Mám strach že by mi z toho testování pak hráblo jak tomu bylo v červnu a nakonec to nevyšlo ☹

janice_opice
20. říj 2013

já to znám, ale to je už krása tak moc gratuluju!!!! takže ještě krev a je to!! taky jsem ted takto v začátcích a modlím se,aby to dobře dopadlo - mám za sebou 7. neúspěšných pokusů IVF a tento je poslední tak snad to doáhneme.!!Drž se! 😉 😉

arwen2010
autor
20. říj 2013

@janice_opice budu držet palce! Musí to konečně vyjít, ne?! Dej pak vědět jak se Vám daří 🙂

janice_opice
20. říj 2013

@arwen2010 no doufám v to, jen se strašně bojím, uvidíme snad uvidíme brzo i srdíčko a zvládneme to dál!! Díky a taky dej vědět...

arwen2010
autor
20. říj 2013

@janice_opice A jak kolik jsi teď týden? Ani nevíš jak já se bojím! Takže Tě naprosto chápu. 😉

janice_opice
20. říj 2013

dneska podle ms bych měla být 4+5,ale zatím jsem byla jen na krvi na utz mám jít 30.10

arwen2010
autor
20. říj 2013

@janice_opice já jsem 4+2 podle MS a k doktorce se chi taky objednat kolem toho 30. 10. to bych měla být 5+5 tak snad už tam něco uvidí 🙂 Déle to čekat asi nevydžím 😀

janice_opice
20. říj 2013

@arwen2010 tak to jsme nastejno🙂)))) já si teda mysím, že i u IVF se to počítá stejně s poslední ms, 🙂

arwen2010
autor
20. říj 2013

@janice_opice no taky bych řekla ale jistá si nejsem 🙂 Noo když jsme tak nějak stejně tak to můžeme depkařit, panikařit a radovat se společně 🙂 Doufám, že to poslední budem nejvíc 😀

janice_opice
20. říj 2013

@arwen2010 🙂) doufám, že té radsoti budu kopecc🙂

arwen2010
autor
20. říj 2013

@janice_opice no o tom není třeba ani pochybovat 😀

janice_opice
20. říj 2013

@arwen2010 tak pak písni jak jsi dopadla u Mudr.🙂 já jsem si vyžádala pro jistotu ještě jden krvní odběr,abych viděla, že hcg stoupá tak jak mám, páč minule to bylo biochemicé:// tak snad ted tam bojuje nbo bojujou🙂

arwen2010
autor
20. říj 2013

@janice_opice jéééé dvě by byli super! 🙂 Dám Ti pak vědět a Ty mi taky 🙂 Tak se drž a ať rostete, sílíte a tak 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru