Je to těhu nebo není? 🙂

arwen2010
16. říj 2013

Dnes den MS a tohle na testu. V červenci jsem podstoupila revizi, a po ní jsem měla rozházený cyklus....Podle starého bych měla dnes mít termín MS, ale třeba minulý měsíc přišla MS o 4 dny dříve.
vůbec netuším kdy jsem mohla mít ovulaci.A hlavně jsem to ani nezjišťovala kdy jí mám 🙂

A není třeba moc slabá na den MS?

amabilis
6. lis 2013

@zuza421 Tak si přidej těhotenství na profil, ať se máš čím kochat 🙂

naxii
7. lis 2013

Pekneeee 🙂 je tam !!! Ja se zrovna inspiruju a okukuju ostatni duchy 🙂)
Uz mi to jednou nedopadlo, pokousim se byt v klidu 🙂))

pepinova
19. lis 2013

Ahoj holky, potřebovala bych názor 🙂 po celý měsíc mi je divně- teda od ovulky, kdy byl sex... skoro všechny příznaky těhu kromě bolestivosti prsou. Včera měla přijít mrcha, nepřišla. Mívám to pravidelné na den. Ráno jsem si dělala test a byl zcela negativní a mrcha stále nic..Myslíte že je na test ještě brzo ? měla jsem test citlivost 10. Nevím jestli už nezačínám šílet a moc se pozorovat 😀

terunka88
19. lis 2013

@pepinova Záleží, kdys tu ovulaci měla 😉

pepinova
19. lis 2013

vím že byla 2. 11. 🙂

terunka88
20. lis 2013

@pepinova Tak to už by ti test měl druhou čárku ukázat, pokud seš těhotná...

pepinova
21. lis 2013

@terunka88 Včera jsem byla na gyn.a dr.mi říkal, že pokud se mrcha nedostaví do týdne, tak to bude zjišťovat podle krve a že prý je na test opravdu brzy. Že k oplodnění mohlo dojít o pár dní později a proto test negativní. Jsem zvědavá co z toho vyleze 😀...

terunka88
21. lis 2013

@pepinova Tak to nevím, ale pokud jsi měla ovulaci 2.11. (resp. předpokládám, žes to věděla podle toho, že jsi měla pozitivní ovulační test), tak slabá čárka je vidět leckdy už i 10 dnů po ovulaci, tzn. 12.11...teď už to je nějakých 19 dnů, to by měla být druhá čárka vidět už krásně, i kdyby ovulace byla třeba o 2-3 dny později 😉

zivisek
21. lis 2013

Taky ji vidim 😀

amabilis
21. lis 2013

@pepinova Pokud jsi měla mamatest, tak prý někdy v krabičce s citlivostí 10 bývají s citlivostí 25 (ty, co se prodávaly dřív).
Nicméně já mám tu zkušenost, že se starým mamatestem citlivost 25 jsem měla ducha už 10DPO a s novým s citlivostí 10 slabou čárku až v den menstruace. To si člověk fakt nevybere. Držím pěsti 😀

pepinova
21. lis 2013

@terunka88 @amabilis přijde mi to taky nějaký divný, tak uvidíme co z toho bude... pokud ne těhu tak injekce na vyvolání určitě ☹ co jsem četla různý ohlasy na ty testy, tak jsem koukala, že se občas někomu čárky zobrazí po delší době než v den očekávaný ms i u citlivosti 10 😕

amabilis
21. lis 2013

@pepinova No právě. Já si pak navykla kupovat levnější. Nepamatuju si, jak se jmenují, ale je to taky citlivost deset a jsou tři v balení a stojí to kolem 40-ti Kč. Možná Cemio nebo tak nějak? Prostě v lékárně chtěj levné testy s citlivostí 10 po třech kusech. Jiná firma to snad ani nedělá a ty mi fungovaly 🙂 Nejlepší na tom je, že paní lékárnice říkala, že to vyrábí ta stejná firma jako mamatest, jen to prostě jinak balí a prodává pod jinou značkou.

veruunek
21. lis 2013

@pepinova jo, je to různý, mě se třeba při prvním ukázala až něco přes týden od vynechané MS, vím to, protože mi MS vynechala, test byl negativní, tak jsem si mazala pro agolutin, a MUDr testy taky negativní a i utz a pak po tom týdnu už byla bublina jak na utz, tak i čárka....

terunka88
21. lis 2013

@veruunek Jasně, pozitivní test můžeš mít až týden po vynechání, ale zřejmě jsi měla ten cyklus ovulaci později..
A jinak @pepinova ono na těch testech až tak nesejde, pokud jsi těhotná, tak ti to ukáže jakýkoliv test.. 😉

amabilis
21. lis 2013

No on to taky může být opožděný vývoj, pokud je ovulace normálně. Gynekolog mě vždy utěšoval, že to roste skokově, ne lineárně, takže opravdu vyčkat a držím palce! Občas se to prostě nemůže rozhodnout, jestli se to má udržet nebo ne, tak nohy k sobě a drž a posílej bříšku pozitivní energii 🙂 Já pořád měla ruce na břiše a vduchu říkala - snaž se, snaž se 😅

veruunek
21. lis 2013

@terunka88 jojo, tak jsem si to taky vyložila, potom i TP doktorka počítala a zapsala podle UTZ, ne podle poslední MS ;) jen škoda, že to brouček v 9 tt vzdal...

pepinova
21. lis 2013

@veruunek doufám že to vyjde 🙂 furt lítám na malou a pokaždý doufám, aby mrcha nedorazila 😀

pepinova
21. lis 2013

@terunka88 ovu test jsem si nědělala, ale tak nějak jsem začala pozorovat sama sebe, takže udání toho 2. bylo tak nějak orientační podle hlenu atd . 😉 počkám přes vík a zkusím zase testovat ..

pepinova
21. lis 2013

@amabilis To je hezkýýý 🙂 děkuju 🙂 jsem pořád unavená, takže odpočívání a klídek mi problém teď nedělá... 😀

amabilis
21. lis 2013

@pepinova Jen odpočívej, ať má tělo sílu. Však je to nápor 🙂

terunka88
21. lis 2013

@pepinova No tak to je pak těžký, když to nevíš přesně 😀 V tomhle je jediný spoleh na ovulační testy...Však uvidíš za pár dní 😉 Každopádně kdyby i po víkendu byl test negativní, tak bych šla na vyvolávačku..
@veruunek Jejda, tak to mě moc mrzí ☹ Přeju, ať vám to zas co nejdřív vyjde!!!

pepinova
21. lis 2013

@veruunek snad se vám brzo znovu zadaří ☹

veruunek
21. lis 2013

@pepinova Děkuju... Taky Ti držím palce! 🙂

zuzousek92
22. lis 2013

Ahoj dámy,
Mam takovy problem je to asi 7 dni po pohlavnim styku . Ted nejak mi byva casto spatne a citim se zvlastne . Jsem furt unavena alitaji mi chute 😀 citim tlak v brisku i pod brisku myslite ze bych mohla byt tehotna ? ?Dekuji za odpoved 😉

ajusska
23. lis 2013

ahojky holky , jak já to čekání na MS nesnáším ☹ , ano vím, že jsme na tom všechny stejně.... Samozřejmě, že mám snad všechny příznaky těhu, protože si je snad vsugerovávám, už více jak týden mě tak různě pobolívá v podbřišku nalevo i napravo a o prsou ani nemluvím na dotek jsou strašně bolestivě citlivé, náladu mám pod psa, rozbrečí mě snad každá maličkost a do toho je mi dneska pěkně nevolno. Dnes jsem 29DC a 15DPO MS má dojít za 4 dny, nechci zbytečně testovat abych nebyla zklamaná, ale to budu i tak když mrcha dorazí. Omlouvám se, že s tím otravuji,ale potřebovala jsem to někomu říct, doma se tím nechci svěřovat, co kdyby náhodou to vyšlo, tak bych chtěla mít pro všechny vánoční dáreček 🙂 Všem vám tady držím palce ať najdete vysněné // 😉

pepinova
25. lis 2013

@zuzousek92 Ahojky, myslím že na chutě je příliš brzo..ale bolest v podbřišku atd. by být v těhu mohlo...měla jsem to dost podobný, zatím čekám na výsledky..🙂

pepinova
25. lis 2013

@ajusska Ahojky, co můžu říct za sebe, tak vYčkej.... test jsem dělala v den očekávaný ms a nic..doktor nic po 2 dnech zpoždění samozřejmě neviděl, ale říkal, že vyčkat týden pak test nebo rovnou k němu..mrcha zatím nedorazila a doufám že ani nepřijde 😀 ...jinak mě začaly bolet prsa až týden po zpoždění..

janina419
25. lis 2013

zkus počkat a udělat znovu taky jsem měla slabou a pak už byla výraznější asi za 2 dny

catchulinecka
29. pro 2013

zdravím Vás všechny, chtěla bych se zeptat, jestli by mohl být příznak začínajícího těhotenství píchání v podbřišku, spíš ale píchání na vaječníkách. Děkuji moc!

aylinmetin
29. pro 2013

Zdravím všechny 🙂 mam dotaz ! S manželem sme mely styk 24.12.2013 zitra co jest 30.12.2013 to bude presne týden co mam bolesti v podbrisku a zádech těžší nohy! Bolesti mi zacaly uz 3 den jako pred MS Ale tu mam dostat az za zhruba 20 dni! Na tváři mam více pupínku které jsem nikdy nemela! Ikdyz spim dlouho tak i presto cely den prozivam! S tehotenstvim nemam zatím zádné zkušenosti bohuzel a test jsem si jeste nedělala asi ze strachu ze bude negativni! Dekuji vám ta případnou odpověď Aylin 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru