Je to těhu nebo není? 🙂

arwen2010
16. říj 2013

Dnes den MS a tohle na testu. V červenci jsem podstoupila revizi, a po ní jsem měla rozházený cyklus....Podle starého bych měla dnes mít termín MS, ale třeba minulý měsíc přišla MS o 4 dny dříve.
vůbec netuším kdy jsem mohla mít ovulaci.A hlavně jsem to ani nezjišťovala kdy jí mám 🙂

A není třeba moc slabá na den MS?

janice_opice
20. říj 2013

určitě taky se drž!!!!!! 😉 😉

amabilis
21. říj 2013

Jé holky, já si pro klid duše taky test nakonec koupila a v pátek a včera udělala a je to tam 🙂 Tak se budem radovat spolu. Doufám, že už to teď dobře dopadne. Musí, beru tolik léků, že se mi manžel směje, že jsem jak babička 🙂

arwen2010
autor
21. říj 2013

@amabilis Tak to teda gratuluju!!! Kdy se chystáš k MUDr?

amabilis
21. říj 2013

Někdy tenhle týden. Mám vymknutý kotník a pomalu to začínám rozhýbávat. Až s tím budu moct vyrazit, tak vyrazím. Doktor má ultrazvuk, takže hned uvidím, jestli je to tam, kde to má být. Hlavně už mi pomalu dochází léky a taky se musím na 8. - 9.týden objednat na kontrolu na imunologii, jestli je to všechno v pořádku a to mi vychází někdy na půlku listopadu.

arwen2010
autor
21. říj 2013

@amabilis co jsi proboha dělala? :D Já jsem taky každou chvíli polámaná :D

amabilis
21. říj 2013

Pouštěla jsem paní do dveří a udělal krok vzad ze schodů. Pro dobrotu na žebrotu, jak hned řekl manžel 😅

arwen2010
autor
21. říj 2013

@amabilis KAždý dobrý skutek je po zásluze potrestán 😀
Noo a já se teď objednala k doktorce na 31.10. 😀 Tak snad mě do té doby netrefí šlak :D

saminomimino
21. říj 2013

@arwen2010 myslíš že těhu to bude,držím palečky🙂

arwen2010
autor
21. říj 2013

@saminomimino moc moc děkuji 🙂

arwen2010
autor
21. říj 2013

@saminomimino jéééžiš ty máš krásné jména dětí 🙂

saminomimino
21. říj 2013

@arwen2010 jé koukám na můj překlep,chtěla jsem napsat že myslím že to těhu je .-)
A děkuji 😵

amabilis
22. říj 2013

Tak co, holky, jak je 😀 Mně docela dobře 🙂

zuza421
26. říj 2013

Abych si zachovala zdravý rozum, tak musím taky napsat. Ve čtvrtek večer jsem si udělala test, dá se říct jen tak ze srandy, protože jsem měla zpoždění tak dva dny. Byla tam čárka, ale slabá, podobná té na fotce. Od té doby jsem si dělala asi 5 testů od různých výrobců, taky slabé čárky, ale viditelné lépe. Dnes odpoledne jsem si dělala ten plastový mamatest, a taky tam je, pořád slabší, ale zase silnější než na tom úplně prvím. Bolí mě podbřišek, citlivá prsa, přesně jako bych měla dostat MS, tak nevim, tak nervozita mě asi zabije, protože se s manželem snažíme už něco přes rok. Poraďte zkušenosti. Asi to nevidržím 😀

amabilis
27. říj 2013

@zuza421 Mně se ty prsa hned zvětšily a šáhnout se mi na ně nedá doteď 😀 Taky mám větší dvorce a a jsou víc vidět žíly (pořád se bavím o prsou). Břicho radši nepopisuju, manžel dneska prohlásil, že vypadám tak na pátý měsíc 😝

megina87
29. říj 2013

Ahoj holky přidávám se. V pátek měla dorazit MS, ale nic tak jsem testovala a slabounká čárka, dnes jsem udělala test další, ale čárka je pořád slabá...ikdyž o něco silnější...ale pořád není stejně silná jako ta testovací, není to divné šestý den zpoždění? Jsem nervózní....moc si miminko přejeme 🙂)

amabilis
29. říj 2013

@megina87 Není to divné. Moc záleží na tom, kdy míváš ovulaci a taky na testech, který jsi použila. Pokud čárka sílí, tak je to v pořádku 🙂

megina87
29. říj 2013

@amabilis Ovulaci jsem měla dle testů 14 den cyklu a mám cyklus 28 dní, takže od otěhotnění už to jsou necelé 3 týdny. Test mám ten s nejnižší citlivostí 10. Snad to bude o.k na ultrazvuk jdu příští čtvrtek tak holt do té doby budu trochu nervózní ☹

amabilis
29. říj 2013

@megina87 S ovulačníma testama jsem měla vždycky problémy, jak tam píšou, že když vyjde pozitivní (obě čárky stejné), tak že se ovulace dostaví do 24 - 48 hodin, takže ona to může být chyba plus mínus jeden den a hlavně hcg se začne tvořit až po uhnízdění vajíčka a vajíčko se začne uhnizďovat někdy 5.den, u někoho až třeba 9.den, takže bych se nestrachovala 🙂 Záleží na tom, kdy došlo k nidaci u tebe a to může být klidně týdenní rozdíl oproti jiné těhotné. Na tompak záleží množství hcg a tudíž i síla čárky na těhotenstkém testu.

megina87
29. říj 2013

@amabilis Moc děkuju za uklidnění 🙂

ratatooy
29. říj 2013

@megina87 takhle vypadaly moje testy ješte skoro 3týden po ms a nikdy nebyli o nic moc silnější

megina87
29. říj 2013

@ratatooy Tak už nemám strach, držím palečky ať vše dopadne na jedničku. 🙂

arwen2010
autor
30. říj 2013

@megina87 držím palce 🙂

marcellllka
4. lis 2013

ahoj.....,ja o vikendu udelala test, a byl pozitiv, ale po par hodinach carka zmizla jak je to mozny?spatny test? a nebo je tam sance? a nebo je brzo?a nebo vubec?:(....
dnes sem si koupila ale zkusim o vikendu......,tak snad se do ty doby neukaze mrcha.....hehe,

pepinova
5. lis 2013

Ahoj holky, jsem 4 den po OVU a trápí bolest v kříži, divně od žaludku, trošku pobolívá v podbřišku i občas běhavka a pořád lítám na malou..3 měsíc jsem bez antikoncepce, tak doufáme že to klaplo 🙂 Je mi celkově nějak divně.. Myslíte že by to mohlo být těhu? a ty příznaky by nastaly tak rychle po oplodnění ? Jsem z toho nějaká zmatená 😕 🙂

amabilis
6. lis 2013

@pepinova Já jsem těhotná po šesté a věř mi, že pokaždé to bylo úplně jiné. Pokud tě pobolívá v podbřišku, tak to může být klidně zahnizďování. Tak se nech překvapit. Držím ti palce. A když jsme u toho, tak já tentokrát myslela, že umřu, jak mě bolelo v kříži 😅 Ale už se to srovnalo, bylo to fakt na tom úplném začátku ještě v době, kdy jsem ani nemohla vědět, že jsem těhu. Takže zatím to vypadá dobře, neboj 😉

amabilis
6. lis 2013

@zuza421 Tak jak jsi dopadla?

pepinova
6. lis 2013

@amabilis cítím prostě že je něco jinak, než obvykle 🙂 děkuju moc za palečky..doufám že se zadařilo, tak nějak za týden budu vidět. To čekání je děs.. Dám vědět jakt o dopadlo 🙂 😉

zuza421
6. lis 2013

@amabilis Dneska jsem byla u doktorky, a je tam 🙂 jsem v 5 týdnu.

amabilis
6. lis 2013

@zuza421 No hezky se tu rozrůstáme 😀 Kdo sem napíše, je jasnej 😀

zuza421
6. lis 2013

Pořád to nemůžu nějak pobrat, navíc jak jsem byla na cestě do ordinace, tak jsem dostala smyka a skončila v příkopu. Nic se mi nestalo, ale bylo to asi znamení, že teď už nebudu sama o koho se budu starat a dávat pozor 🙂 dostala jsem i obrázek, nemůžu přestat se na tu ťučku dívat :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru