Je to těhu nebo není? 🙂

arwen2010
16. říj 2013

Dnes den MS a tohle na testu. V červenci jsem podstoupila revizi, a po ní jsem měla rozházený cyklus....Podle starého bych měla dnes mít termín MS, ale třeba minulý měsíc přišla MS o 4 dny dříve.
vůbec netuším kdy jsem mohla mít ovulaci.A hlavně jsem to ani nezjišťovala kdy jí mám 🙂

A není třeba moc slabá na den MS?

terinda
16. říj 2013

Tak to se ukáže časem 😅

zabzulka
16. říj 2013

ahoj, podle mě ne.. :( čárka by měla být trochu víc vpravo

arwen2010
autor
16. říj 2013

@zabzulka tak pokud jde o umístění čárky tak ta má být tam jak je, jestli najdu staré testy tak Ti ukážu. On každý test to má trošku jinak 🙂 a že jsem jich při prvním nepodařeném pokusu vyzkoušela :D

paracka
16. říj 2013

@arwen2010 ahoj,ja bych rekla ze je to tehu,zkus si testik jeste udelat pozdeji 🙂 budu drzet pesticky,dej pak vedet 🙂

arwen2010
autor
16. říj 2013

@paracka děkuji. určitě dám 🙂 Snad to tentokrát dopadne 🙂

zabzulka
16. říj 2013

@arwen2010 teď se na fotku koukám ještě jednou a máš pravdu..omlouvám se 😒 🙂 měla jsem za to, že čárka je už u toho papírového lemu, ale ten je kousek dál..asi je to znamení, že si mám dát kafe..
v tom případě to vypadá dobře 🙂

arwen2010
autor
16. říj 2013

@zabzulka joooo kafe je dobrá věc 🙂 bez té já rano nemůžu fungovat 🙂 takže šup a ať Ti chutná 🙂

ladie
16. říj 2013

Je tam 🙂

ivatko0406
16. říj 2013

Je tam čárka, já ji vidím

kacinda
16. říj 2013

Je tam čárka, gratuluji, já měla taky takovou 🙂 🙂 Gratuluji

arwen2010
autor
16. říj 2013

@kacinda děkuji 🙂 pravda je že naživo jde vidět mnohem lépe 🙂

ivatko0406
16. říj 2013

Za jak dlouho ti tam naskočila?

arwen2010
autor
16. říj 2013

@ivatko0406 asi za 3 minuty - než jsem uvařila kafe 🙂

ivatko0406
16. říj 2013

@arwen2010 tak to budeš mamka 🙂

ajka04
16. říj 2013

arwen2010 Ja ji tam take vidim 😀 moc gratuluji, at sili 🙂

arwen2010
autor
16. říj 2013

@ivatko0406 nooo jooo Anička by pořád chtěla sestřičku 🙂 tak třeba se to konečně podaří 🙂 ale o proti posledně kdy jsem už na začátku věděla že je asi něco blbě jsem teď nějaká šťástná, klidná..tak snad 🙂

ivatko0406
16. říj 2013

@arwen2010 určitě to bude dobré a Anička dostane sestřičku...nebo bráchu 🙂

datela
16. říj 2013

Jojo,je tam!Gratuluji!

arwen2010
autor
16. říj 2013

@ivatko0406 ona chce jen sestřičku! Tak uvidíme jak se tatínek snažil :D

luciebx
16. říj 2013

urcite tam je kde ma byt 😵 😵

ivatko0406
16. říj 2013

@arwen2010 i s bráchou je legrace 🙂

arwen2010
autor
16. říj 2013

@ivatko0406 no kdo ví co bude 🙂 jediné co mě uklidňuje, je že to naštěstí nevypadá na sestřičku a bratříčka 😀 😀

amabilis
16. říj 2013

@arwen2010 Podle mě jsi těhotná. Tohle už je víc, než duch. Jinak se koukni i na sebe, máš "nateklá" a citlivá prsa? Zvětšené dvorce? Zvětšené břicho? Ne každý má to štěstí, že to na sobě pozná, ale některé z nás mají ty znaky opravdu výrazné 🙂

arwen2010
autor
16. říj 2013

@amabilis u prvního jsem neměla žádné těhu příznaky....kromě toho že mi všchno smrdělo a nemohla jsem nic sníst. A narodila se Ančí. U druhého mě šíleně bolela prsa a v 9tt jsem musela na revizi. ☹a teď jsem prostě věděla, že jsem těhotná, šla si udělat test a je tam tohle. I manžel se mě ptal jestli nejsem náhodou těhotná. Je fakt, že břicho mám nafouknuté jak ve třetím měsíci minimálně 😀

amabilis
16. říj 2013

@arwen2010 Protože s každým dalším těhotenstvím se znaky zvyšují. Hlavně díky tomu, že jsi po revizi docela nedávno, tak to tělo reaguje velmi rychle 🙂 U prvního dítěte nevonosti nastoupily až někdy v desátém týdnu, ale to mi smrdělo fakt všechno, pak jsem jednou potratila, u dalšího dítěte byl nástup nevolností dřív, blila jsem jak amina, ale kupodivu mi nevadily některé z věcí, co mi vadily u prvního dítěte. Pak jsem dvakrát potratila (pokaždé ve třetím měsíci ☹ ), a to byl nástup nevolností opět rychlejší, no a teď se nejspíš zadařilo po šesté a nevolnosti už mám asi čtyři dny a to teprve teď v pátek by měla dorazit menstruace. obávám se, že už nedorazí, shodli jsme se dokonce s manželem. Jsem nemocná, takže nechodím ven a když jsem ho prosila, aby mi koupil test, tak se mi smál, že test nepotřebuju, že jsem jasná 😅 No snad už to konečně vyjde a tobě taky držím palce!

arwen2010
autor
16. říj 2013

@amabilis manžel mi to taky říkal. No já mám žaludek taky jak na vodě, ale přišlo mi to divné. Jsem si říkala, že bych asi něco špatného snědla. A taky mě palí často žáha / ta mě snad nikdy nepálila/ takže nejsem blázen, jo? 😀
A kdy je dobré jít k doktorce? U prvního jsem ani nevěděla, kdy mám mít MS tak jsem šla vlastně asi týden po pozitivním testu. U druhého jsem byla na nervy tak jsem šla v podstatě skoro hned a teď jsem si říkala, že bych si přístí týden zavolala a objednala se podle toho kdy budou mít volno. Třeba nějak na konec příštího týdne. Není to brzy? 🙂

amabilis
16. říj 2013

@arwen2010 Já si tentokrát asi ani nebudu dělat test, když mi ho nikdo nechce koupit 🙂 Ale už jsem si spočítala podle ovulace datum porodu. Já musím počkat, až se uzdravím, ale předtím budu muset asi konzultovat s gynekologem, beru fůru různých prášků a ještě musím v 8-9 týdnu na kontrolu na imunologii. To budou zas štrapáce. Tak snad to tentokrát k něčemu povede, já už další kolotoč nechci 🙂

No záleží na tom, jak tvoje doktorka pvěřuje těhotenství. Pokud ultrazvukem, tak je lepší jít tak, aby už něco bylo vidět. Tak bych to asi nehrotila.

ivajaro
16. říj 2013

Podívej na mé album, měla jsem skoro to samé.. a ted budu mít doma už roční holčičku! 😵

arwen2010
autor
16. říj 2013

@amabilis No určitě to už bude tentokrát ok. Držím Ti moc palce. 🙂 Jen hezky lež a odpočívej ať jsi brzy fit ať se můžeš radovat z těhulkování 🙂

Já podle ovulace nevím / nějak jsem to tentokrát vůbec nehlídala/ ale podle poslední MS bych měla mít TP 27.6. 🙂

evulinkab
16. říj 2013

@arwen2010 Je tam🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru