Je tu šance, že jsem těhotná? MS byla strašně slabá

lucikpraha
10. dub 2014

Ahoj holky... Chci se zeptat tehotensky test jsem si dělala den před ms negativní... Týden před ms jednodenní spineni a ms sice přišla ale strašně slabá, normálně ji mám týden a tědka jen 4 dny? Děkuji za odpovědi🙂

tarra27
10. dub 2014

@lucikpraha udelej si ted hned test a uvidíš...ale podle me nejsi, když jsi měla MS

lucikpraha
autor
10. dub 2014

Udělala a negativní byl☹ když jsem čekala malou taky jsem ji měla první měsíc a to strašně silnou... I se mi motá hlava a poboliva břicho ale raději budu počítat že šance není

tarra27
10. dub 2014

@lucikpraha tak zatím pode mě nejsi....ale nezoufej....brzy se zadaří...jedno mimi máš, hlavně se na to neupínat a žádný sex když je ovulace za každou cenu, protože ted by to mohlo vyjít....je to těžké, ale jakmile se upneš, začneš počítat a být neštastná, to je začátek konce...drž se a přeji at se brzy zadaří

lucikpraha
autor
10. dub 2014

Děkuji už se nějakou dobu snažíme zda se mi to nekonečné a malou mám ale rada bych aby měla sourozence....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru