Jeden den pozitivní test, druhý den negativní - těhotná?

kristl85
24. kvě 2013

Ahoj holky, mám nepravidelný cyklus a teď je to 11. den po ovu a zaroveň 28. den cyklu. Včera jsem si udělala test a vyšla tam slabounká čárka, dneska ráno jsem testovala znovu a nic tam nevidím. Jde mi o to, jestli můžu být i tak těhotná nebo vůbec. Nevím jestli ta hodnota HCG jen roste nebo jestli může ze začátku taky kolísat-tím by se to pak vysvětlilo. Potřebovala bych názor nějaké těhulky, jestli to měl někdo stejně. Moooc vám předem děkuji za reakce.

baskooskavy
18. led 2017

@absintka19 tak nejak .... zkusim hned zitra zase mama testem mam 1 den zpozdeni

absintka19
18. led 2017

@baskooskavy dej pak vedet 🙂 holky vzdy blbnou ze testuji drive nez by meli 🙂 nejlepe je tyden po vynechani a presne dle instr.na testu- nej citlivost 10 , my s holkami mame nejradeji dr.max test (kdyby mimi do te doby odeslo tak bez stresu, kdyz se chytne bude lepe ).

monikajin
13. únor 2017

Ahoj holky 🙂 potřebovala bych poradit.. cca před měsícem a něco jsem vysadila antikoncepci a už 14 dní se nedostavila menstruace. Dneska jsem si dělala test (Lady MAX od Dr. Maxe) a vyšel pozitivní. Čárka je dost silná. Je možné, že by to bylo negativně pozitivní? Omlouvám se za kvalitu fotky. Moc děkuji 🙂

absintka19
13. únor 2017

@monikajin po 14 dnech uz by mel byt silny ;) spise potichoucku gratuluju 🙂 jen at se vse povede 🤰

monikajin
13. únor 2017

@absintka19 Moc děkuji 🙂 říkala jsem si, jestli to nemůže nějak souviset s tou antikoncepcí, nebo jestli nemám teď MS dostat, jen třeba se zpožděním kvůli tomu vysazení

kristyna888
17. zář 2020

Ahoj chtěla bych se vás všech zeptat je možné že s 99% můžu být tehotna? Jelikož jeden test jsem si delala včera ráno kolem 8 zhruba a visel pozitivní ale druha čárka byla světla(duch)a a před chvílí sem si delala druhej a visel negativní můžu být tehotna? Podle toho prvního si zajdu k doktorovi rači aby mi to zjistil nejak

katherine177
31. kvě 2021

@kristyna888 Jak jste dopadla ? Já to tak mám dnes ,1 slabě pozitivní,1 negativní.Dva dny zpoždění.

alfinka3
21. říj 2021

@kristina88 a @katherine177 jako Vám to prosím dopadlo?

katherine177
21. říj 2021

@alfinka3 u mě z toho bylo biochemické těhotenství

alfinka3
22. říj 2021

@katherine177 děkuji, ja měla ctyri dny pozitivni a prosperujici čárky, jsem objednana az 29.10. a vcera jsem jen tak zkusila (chtela jsem test se silnou čárkou na památku) a byla tam jen jedna, tak ted čekám až se dostanu k doktorce a hledám naděje, i když je mi jasné, že se budeme muset snažit dále, že z toho nic nebude :(

katherine177
23. říj 2021

@alfinka3 také jsem to tak měla několik pozitivních testů,objednaná k lékaři za 2 týdny ,a čárka slábla až byla jen jedna :( opakovalo se to ještě 2 měs ,teď zatím bez výsledku

alfinka3
23. říj 2021

@katherine177 držím palečky a až budu vědět od doktorky více, dám vědět 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru