Jeden těhu test se slabým duchem, další den negativní

janinka186
28. dub 2014

Holky, dnes mám 3 dny zpoždění, včera těhu testík se slabým duchem, dnes negativni uplně. Značka testů byla odlišná. Bolí mě prsa, ale nic jiného. Máte některá podobné zkušenosti s těhu testama?

marecekavendulka
28. dub 2014

tak dělat si test po 3 dnech zpoždění....

janinka186
autor
28. dub 2014

@marecekavendulka myslím si, že spousta snažilek si dělá už 1. den zpoždění těhutestíky 😀 navíc na testech je napsané, že se může testovat už 1.den vynechání menzes ;) 😀

spagatice
28. dub 2014

@janinka186 Měla jsem to tak v září a nic z toho nebylo 😒

janinka186
autor
28. dub 2014

@spagatice děkuji za info, taky mám takový pocit 🙂

gwennie
28. dub 2014

NO ja naopak mam zkusenost jinou, nez @spagatice, a to hned dvakrat 🙂 Pri 1.tehu jsem delala test prvni den vynechani MS, a nic tam nebylo. Pri 2.tehu taky tak, byl duch, pak jsem koupila jeste dalsi dva testy, a na nich nebylo nic. Je to vsechno o tom, ze nektere testy holt nejsou tak citlive, aby ti tak brzo tehotenstvi ukazaly. Ale pokud to jeden z nich ukazal, a druha carka, byt slaba, tam opravdu byla (tzn. nebylo to jen tve zbozne prani 🙂 ), pak bych spise rekla, ze tehotna budes. Zkus si koupit nejaky hodne citlivy test.

janinka186
autor
28. dub 2014

@gwennie zkusim jeste teda testovat a uvidim 🙂 vcera ta carka tam opravdu byla, i manzel ji videl a dnes rano nic... Zkusim zitra rano a pak koupim i druhy a taky vyzkousim. No jinak BT mi neklesla zatim... 🙂

janinka186
autor
28. dub 2014

@gwennie a prosím tě, jaký mi můžeš poradit dobrý test? Mám s citlivostí 10mlU/ml, ale slyšela jsem o nějakém digitálním? Dikec 🙂

makuka88
28. dub 2014

Tak bud do dvou dnu přijde MS, nebo to klapne, ja mela týden duchy i hcg z krve a po týdnu MS prisla.. 😒 nekdy se to stava...

zuza01
28. dub 2014

Taky jsem to mívala před zpožděnou ms, nic z toho nebylo. Jak čárka nesílí nebo i zmizí, nic to u mě není.

ninjisu
28. dub 2014

@janinka186 Čárka musí sílit, když nebude sílit tak hcg neroste jak má a je něco špatně, já to tak měla u prvního těhu. Čárka i v 9.týdnu byla slabá ale byla no a zjistili mě že zamlklé těhu. Skus to zítra a uvidíš. Ten digitální je super ale měří to od 25mlU/ml Takže po týdenním zpoždění jsem ho dělala a vše se potvrdilo. Stojí okolo 160-220kč

gwennie
29. dub 2014

@janinka186 Ty já už vůbec nevím jak se jmenoval ☹ Vím jen, že byl nějaky francouzský...

mattie
29. dub 2014

@janinka186 testuj stále rovnakou značkou, je jedno, či obyč Dr. Max, alebo digi ClearBlue 😉 , dôležité je, aby to bola stále rovnaká značka. Mne každý test vychádza trochu inak (napr. Pepino je určite slabší, než Mamatest a pod.). Inak BT nemerieš? Alebo tak niečo? 🙂 Že by ti to napovedalo 🙂

mattie
29. dub 2014

@janinka186 inak aj ten ClearBlue je 10IU/ml, citlivejší test ešte nevymysleli 😀

mami29
29. dub 2014

A měli testy stejnou citlivost? Je možné ze jsi dělala 10 a ta to zaznamenala a teď to mohla být 20 a tam to ještě nemusí být vidět.

kahira
29. dub 2014

Ahojte prosím co si o tom myslíte? 26. 4 očekávaná MS nikde a pak tohle.... děkuji

llluckaaa
29. dub 2014

@kahira Já vidím dva pozitivní testy 🙂

vermon
29. dub 2014

@kahira
Je to táááááám 🙂 Nádherné čárky, které krásně sílí 🙂

kahira
29. dub 2014

Byla bych moc šťastná, moc děkuji, bolí mě od soboty břicho jak kdybych to každou chvíli měla dostat ale prý to tak bývá u těhu, tak snad

lennaaa
29. dub 2014

@kahira ahoj...gratuluju!!no já právě řeším to, že mě bolí břicho jako před ms a teď u tebe čtu, že tě taky bolelo.většinou mívám křeče tak moc že musím vzít tabletku...včera večer jsem měla bolesti...ale na tak silné,ale prostě jak před ms.takže jsi to taky tak měla? jak dlouho to trvalo?i když v mém případě si myslím že to ta ms asi bude...mám ji dostat zítra,nejpozději v pondělí.jinačí příznaky nemáš? a ms mešká jak dlouho? člověk už si nechce nic vsugerovávat po těch 11 měsících snažení.... 😒

lennaaa
29. dub 2014

@kahira jooo,ještě jsme to s manžou proštouchli, že když už to má přijít tak at co nejdříve...nesnáším to čekání a ty vleklé bolesti..ale nevím.nevidím to moc dobře...v mém případě vše nasvědčuje tomu že to bude ms.

kahira
29. dub 2014

@lenaaa ahoj mě bolelo od soboty a bolí pořád ale taková jemná bolest no... taky jsem mívala u ms takové křeče, že jsem si kolikrát musela vzít prášek. Držím pěsti aby ti to vyšlo 🙂 jiné příznaky asi nemám, nic nepociťuji, ms jsem měla mít v sobotu a je úterý, tak pořád doufám, že už nedojde, přeji ti hodně štěstí, my se snažili 7 měsíců, takžýe taky žádná chvilková záležitost, a myslela jsem si že mám vše vsugerované

janinka186
autor
29. dub 2014

@zuza01
@ninjisu
@makuka88
@gwennie
@mattie
@mami29 holky díky za info. MS dnes došla takže nic. Aspoň vím, že jeden malý duch nemusí nic znamenat 🙂 @mattie přeju ať to brzo vyjde 🙂

makuka88
29. dub 2014

@janinka186 ja si to myslela.. neves hlavu příště to klapne. Jen testuj pozdejc a čekej pořádnou čárku ... 😉

makuka88
29. dub 2014

@lennaaa Hodně štěstí at to vyjde a břicho bolí jako při MS jen bez Te MS ..pak napis 🙂

lennaaa
29. dub 2014

@makuka88 no břicho včera večer dost bolelo, většinou mívám křeče před ms,teď to tak silné křeče nebyly, ale prostě cítím že zřejmě přijde ms...vše tomu nasvědčuje. a už si nechci ani nic vsugerovávat. naděje je vždycky, jenže pak to zklamání je o to horší .... ms má přijít zítra, nejpozději v pondělí, takže má čas.ty to máš teď jak? čekáš ovu?

janinka186
autor
29. dub 2014

@makuka88 dikec, Vám ať to taky brzo vyjde 🙂 držím palce 🙂

makuka88
29. dub 2014

@lennaaa Dnes 13DC no tak nějak od toho 11DC se snažíme. Ja to teď trosku vypustila z hlavy.. Každopádně moc chceme, jen se snažím myslet na jiné věci..🙂 a dr říkala ze mam kontrolu v říjnu ale určitě se uvidíme dřív ... 🙂 tak snad.. popravde to bylo velké zklamání ale zase vím ze nám to jde, tak me to uklidnilo a oba si myslíme a doufáme s přítelem ze další MS nepřijde a vše bude ok.. ono je opravdu nejlepší na to moc nemyslet. Tobě prejuaby to konečně vyšlo ... nebo aby co nejdrive přišli na příčinu 😢

lennaaa
29. dub 2014

@makuka88 dík. Věřím, že vám se povede, máte k tomu teď dobře našlápnuto 😉 . pak dej určo vědět!

makuka88
29. dub 2014

@lennaaa Ja doufám.. a ty dej do týdne taky vědět... preju aby MS nepřišla a hlavně zadnej stres ... 🙂

martinakobrova
29. dub 2014

Ahoj holky co myslíte?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru