Jedná se o uhnízdění? Bolest v podbřišku, bílý výtok

janadajova
7. dub 2014

poradte mi ...jsem 22 dc a 9 po sexu, včera brutus bolesti v podbříšku spíš k stydké kosti tlačení a v místě pod vaječníky bolest jak při prvním dni ms...v noci jsem nemohla spát na boku jak mě noha tlačila na pipinu jestli jsem zašpinila nevím..černé prádlo....včera čípek hodně vysoko a tuhý připomínající šalotku (podlouhlá cibulka) sorry za přirovnání ..plus od včera krémový bílý výtok..několik dní jsem 37,2 37,3 37 C na test je brzo...myslíte že se jedná o uhnízdění? nebo napiště jak to bylo u vás

arnettacek
7. dub 2014

Jani, ja mela bolesti. Byla jsem unavena a bez nalady. Mela jsem i zvysenou teplotu. Dokonce jsem mela strach, ze na me leze nejaka chripka.
Vajecniky bolely ale pozdeji me tahlo pod pupikem. Rikala jsem si, ze je to jasny, ze budu mit urcite kylu. No a bylo to miminko 🙂
Tak ti drzim palecky a preji hodne stesti

kackabo
7. dub 2014

Já jsem také dneska 22DC sex byl minulé pondělí to jsem měla ovulaci a pak ještě za 2 dny znovu sex od té doby ne, na sobě nic zvláštního nepozoruji aspoń se snažím na to nemyslet, ale včera mě také píchalo na levé straně v podbříšku jakoby hodně dole až bylo to chvíleme a pak to přešlo, ale nějak zvlášť jsem si toho nevšímala, tak uvidím, špinění nebylo ale mám občas né pořád takový hustý bílý výtok

anit_001
7. dub 2014

Já měla taky bolesti v podbřišku při uhnizďování, docela hodně a celkově jasem se cítila tak nějak "divně" jinak 🙂 Výtok jsem taky měla... Uvidíš za pár dnů, co ti poví test, takhle můžeme jen srovnávat a hádat 🙂

mymetka
8. dub 2014

Mi bylo divně a měla jsem zvýšenou teplotu tak 37,1 i 37,2 a stydká kost mě taky bolela, občas nějaké píchnutí, takže to vypadá nadějně.

pettule
8. dub 2014

Holky tak mě tedy nebolelo nic 😉

wildy
8. dub 2014

Já jsem 13tý den po styku cítila večer najednou prudkou bolest jakoby za stydkou kostí, trvalo to chvilku, ale byla to taková nepříjemná silná bolest, na pár vteřin a ráno se to opakovalo, tak jsem ležela v klidu a pak to přešlo. Když se BT držela i 18 DPO na 37, tak jsem si už byla jistá, a vyšlo to... 🙂)

saga100
26. črc 2015

ahoj holky, jsem 9DPO. Uz asi 2-3 dny me picha obcas v levem vaječníku, dalo by se rict,; ze se to stupnuje. Do toho hustý bily kremovy vytok, bez zapachu. V podstate pul roku neberu prasky, ovulovala jsem ihned, zadny vytok takhle silny jsem po ovulce nemela. Menses bolesti mam taky jiny... Rikam si co to muze byt? Cysta nebo těhotenství? Na test je brzy...

lzii
26. črc 2015

Holky já jsem 22 DC (ovulka byla 16DC) , a včera se mi v obchode strasne navalilo , vubec netusim z ceho ,ale mela jsem uplne husi kuzi abych se nepoblila, citim takove jemne a chvilkove popichovani v levem podbrisku a mam citlivejsi prsa, docela zvetsena (ale to muze byt i tim ze to mam za par dni dostat - snad ne)
Pořídila jsem si bazální teplomer a od vcerejska merim - vcera ráno to bylo 36,89 °C a dnes ráno 38,77°C .
Co myslíte ?? Snažím se na to nemyslet že by to mohlo vyjit ,ale moc bych si to prala .. Neměla některá z vás podobné symptomy ?? Díky 🙂

majaaa82
26. črc 2015

Mám to stejně... Jsem 21. DC, pobolívá mne břicho, mám hustý bílý výtok a citlivá prsa. Začalo to tak 3. den po ovulaci a trvá to do teď. Teplotu jsem měla ráno 37 st. přesně a jsem děsně náladová. Tak uvidíme. Testovat budu v příštím týdnu, to už by mělo být celkem jasné asi, jak to se mnou je. Buď je to PMS, nebo ne 🙂 To samé asi bude i tu tebe, PMS nebo těhotenství.

basice
26. črc 2015

holky, já jsem dnes 16 DC, ovulace byla 13 DC a dnes mě začalo bolet břicho jako před MS, což se mi ještě nikdy nestalo, že by mě bolelo skoro 14 dní před MS. O miminko se snažíme první měsíc, tak uvidíme, ale asi na to nesmím moc myslet, nebo se zblázním 🙂

andrejinda
26. črc 2015

Ahoj,

tak já taky dvakrát (mám dvě dětičky) měla vždy taky tak 9 den po ovu strašnou bolest v podbřišku jako na MS, trvalo to pár dnů určitě, přesně už si nepamatuju, nikdy jindy jsem tohle neměla. A.

nataliy
4. lis 2015

Ahojky holky, potřebovala bych poradit. Mám spozdeni MS 10 dnu a stále nikde dnes sem si udělala první test a byl negativni, hned po tom sem šla ze psem ven a cítila sem jako bych se pocurala přišla sem domů a byl to vodnaty výtok, může to nějak souviset s uhnizdovanim.? Děkuji za radu, jinak mám bolesti v podbřišku a pobolivaji me i prsa ...

ladyhacek
6. zář 2017

Ahoj ovulaci si nehlídám (tedy nepočítám). Ale před pár dny jsem měla takový hlen. Asi před 14 dny jsem vysadila HA (sex byl ani nevím jak často 🙂 ale párkrát ano). Dnes mě bolý podbřišek. Říkala jsem si že asi ovu - ale při sexu mě to bolelo ??Jak manžel narazil tak jsem cítila takovou silnou bolest a od té doby mě ten podbřišek bolý více. No počíkám co s toho bude a jeslti to přejde - jinak asi na gyndu.
děkuji za každou radu či zkušenost

pajushak
6. zář 2017

Mně třeba nic nebolelo.. pak jsem měla narůžovělý výtok 😉

julinecka24
23. zář 2019

Ahojky holky jsem 3 dpo nebo 4 dpo ted presne nevim ale boli me strasne podbrisek jako kdybych to mela dostat ale mam to mit az 5 rijna jde ze me bily husty vytok poradite mi prosim co to muze byt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru