Již od prvního dne po styku cítím divné příznaky

mickey001
9. říj 2013

Ahoj holky, jsem s přítelem 6 let a on mimčo ještě nechce, že není připraven. V pondělí se nám, ale stala nehoda a to, že praskl kondom okamžitě chtěl abych si dojela pro tabletku to jsem odmítla a ujistila ho, že v tom být určitě nemůžu. Jenže ještě než mi řekl co se stalo, já cítila jak mi zamrazilo celé tělo a od té doby, se cítim jako bych nepatřila do svého těla. Je mi tak divně, že to nedokážu ani popsat setkala jste se s tím už některá? Mám takové tušení, že se to podařilo, jelikož HA neberu už 3 roky, takže jsem pročištěná, jak mi říká okolí. Test si můžu udělat až někdy příští týden a to čekání mě asi zabije, protože když to neudělám já, tak pokud to vyjde a zjistí to přítel tak mě zabije on 😀 Setkala jste se s tímto příznakem některá z Vás? hledala jsem tady v diskuzích a nic nenašla ☹

chris_n
10. říj 2013

@mickey001 mě třeba kalkulačka na netu vypočítala ovulaci v podstatě dobře a ten měsíc se pak i zadařilo...

sluneccnicee
10. říj 2013

Já si myslím ,že dohady jsou zbytečné....mentalitu nejde ovlivnit a nemoci už vůbec né.Ale to je věc názoru.....Já mám ovu podle testu 8-9 DC.Podle kalkulačky 14-15 DC...je to asi různé.13DC jsem špinila, tak nevím jestli je to uhnizdování či ovu.Jen vím,že kombinace vařených brambor a pendreku je moooc fajn 🙂 Jinak únava a sem tam tlak jako bych to měla dostat.Ted jsem 21DC tak ještě chvíli a uvidíme....jsem nervozní jak sánky v létě. 🙂 Tak co ted??Tety radte 😨 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru