Již od prvního dne po styku cítím divné příznaky

mickey001
9. říj 2013

Ahoj holky, jsem s přítelem 6 let a on mimčo ještě nechce, že není připraven. V pondělí se nám, ale stala nehoda a to, že praskl kondom okamžitě chtěl abych si dojela pro tabletku to jsem odmítla a ujistila ho, že v tom být určitě nemůžu. Jenže ještě než mi řekl co se stalo, já cítila jak mi zamrazilo celé tělo a od té doby, se cítim jako bych nepatřila do svého těla. Je mi tak divně, že to nedokážu ani popsat setkala jste se s tím už některá? Mám takové tušení, že se to podařilo, jelikož HA neberu už 3 roky, takže jsem pročištěná, jak mi říká okolí. Test si můžu udělat až někdy příští týden a to čekání mě asi zabije, protože když to neudělám já, tak pokud to vyjde a zjistí to přítel tak mě zabije on 😀 Setkala jste se s tímto příznakem některá z Vás? hledala jsem tady v diskuzích a nic nenašla ☹

selverin
9. říj 2013

no můžeš tomu říkat třeba intuice 😉

bibianca
9. říj 2013

@mickey001 a kolik Vám je, že jste tak dlouho spolu a máš strach, že by tě zabil...;)

mickey001
autor
9. říj 2013

@selverin nu asi ano a snad spravna 🙂
@bibianca je mi 25 a priteli taky a prave na tema deti se nikdy nechtel bavit, ze nejdriv ve 30 chce a tak dlouho ja cekat nechci ☹

bibianca
9. říj 2013

@mickey001 jo to můj taky chtěl, ale tak nějak jsem pořád kecala o svatbě až jsme se vzali a ted čekáme dítě.. a je myslím, šťastnější víc než já 😀

dora13
9. říj 2013

@mickey001 tak, tehotna samozrejme byt muzes, na druhou stranu, vzpominam si, ze kdyz jsem byla mladsi a o dite jeste nestala, tak jsem si obcas dokazala vsechny priznaky vsugerovat navzdory tomu, ze jsem brala prasky...psychika je mocna carodejka a vsugerovat se da opravdu uplne vsechno...

selverin
9. říj 2013

@mickey001 na to pozor.... kamarádka byla s chlapem 11 let a taky ji pořád říkal je čas je čas... dnes je ji 34, samozřejmě, že ji před rokem opustil kvůli dvacítce, ona si naštěstí našla jiného, ale mají teď veliké problémy otěhotnět ☹ já otěhotněla po dvouletém vztahu s přítelem, který má 32 a už má 3letou dcerku a nakonec jsem skončila sama ( v 5.měsíci jsme se rozešli jak až moc další dítě nechtěl.... 🤐 je to strašně, když ženská musí mít strach z chlapovy reakce... přitom je vinný stejnou měrou, pokud byl u toho 😀

mickey001
autor
9. říj 2013

@dora13 ja prasky neberu uz 3 roky a jak se říka zakon schvalnosti to bude 😀 ale mas pravdu muzu to mit jen vsugerovane uvidim příští tyden 🙂
@selverin vazne? Tak to je mi lito ☹ ja myslim, ze by byl asi hodne nastvany ale pak by to kousl a tesil by se
. Ale ted mi prijde, ze chlapi maji na tohle dost casu, ale neuvedomi si, ze ženska uz tolik ne

lenus202
9. říj 2013

Tohle je fakt divná doba... 🙂 co se to s těma chlapama děje? (někdy i s ženskejma) Místo aby si chlap vzal ženskou, se kterou je 10 let, najde si novou, mladší...a všichni odsouvaj plánování rodiny na kdo ví kdy a pak se diví, že to nejde...jen mě to pořád udivuje 🙂

bibianca
9. říj 2013

@lenus202 Přesně tak. Ženská po 30. je na dítě STARÁ. Dítě by měla mít, každá do 30. Pokud chce mít zdravé dítě.

mickey001
autor
9. říj 2013

@lenus202 presne tak, je divna doba a kazda zenska ma obdobi, kdy jeji biologicke hodiny zacnou tikat a moc touzi po miminku a to se prave deje u me ☹ takze pokud to nevyjde touhle nehodou, tak uz se asi nedockam ☹

lenus202
9. říj 2013

@mickey001 Žádnej "podraz" si neudělala a když to takhle přišlo (snad), tak to asi tak má být 🙂
Je to tak, jak píšeš, já ještě před dvěma roky o dítěti ani neuvažovala, ale najednou začaly tikat moje hodiny a už to bylo...přítel, teď už manžel, ze začátku taky nechtěl, ale povídali jsme si o tom a uznal, že není na co čekat, vzali jsme se a miminko přišlo taky, zatím je ještě v bříšku, ale moc se oba těšíme

chris_n
9. říj 2013

já to celkem chápu, manžel to taky tak měl... že by dítě až okolo třiceti. Ale je to tím, že se dlouho studuje... on vylezl ze školy, bylo mu 26 všechno před sebou, žádná praxe... nic. Tou dobou už jsme spolu byli delší dobu a já už pracovala a mimčo sem taky pomalu chtěla, ale zase zpětně chápu jeho. Na rodinu jsou potřeba dva... a rozhodovat o tom by měli taky oba. Takže jestli ti to "vyšlo" tak se připrav, že bude zuřit, když chtěl, aby si šla pro postinor. Tohle je téma, které se musí ve dvojici řešit, ne nějaké "naschvály"

mickey001
autor
9. říj 2013

@lenus202 jee tak to moc gratuluji 🙂

lenus202
9. říj 2013

@mickey001 děkujeme 🙂 myslím, že to ten tvůj chlap zkousne, když by se povedlo 😉 první třeba bude rozhozenej, ale až se mu to v hlavě rozleží, bude rád...🙂

mickey001
autor
9. říj 2013

@chris_n to mas pravdu ale muj pritel studoval do 19 a tak je vydovadeny az az 🙂 mluvit s nim o tom budu az pristi tyden. Nektere chlapy jje proste potreba popstrcit a jelikoz o tabletce mluvil jen ten vecer, tak treba ve skrytu.by taky chtěl jelikoz uz se o tom nebavi 🙂 no uvidime kdo vi jak to bude treba ani nebudu

kasparci
9. říj 2013

Tak to jsem zvedava,jak to dopadne! Preju,at dobre;) a hlavne,at to partner....nevim,jaky slovo napsat,proste,at ma taky radost. A pokud to nevyslo,tak,at je to pro neho ten zlom;) a jaky DC se “to stalo“?

chris_n
9. říj 2013

@mickey001 hele, jestli už má tyhle "dovádění" (já to spíš vidím jako potřebu se realizovat chvíli bez závazků), tak je trochu asi na místě se ptát proč ještě rodinu nechce 😉

mickey001
autor
9. říj 2013

@kasparci tak určitě by trošku vyváděl, ale věřím, že by se s tím snad vyrovnal 🙂 počítala jsem zda jsem měla plodné dny a zrovna měla, ale bylo to na kalkulačce na netu a těm moc nevěřím, proto mě to tak zaskočilo, takže teď mi nezbývá nic jiného než vydržet do MS ☹

kasparci
9. říj 2013

@mickey001 tak to je velka sance! Kdyz se na to nemysli,je to hned;) test muzes zkusit uz tak 10 dni po “akci“🙂

mickey001
autor
9. říj 2013

@kasparci nu uvidíme 🙂 jak říkám, těm kalkulačkám nevěřím a že by to byla takováhle náhoda tomu se mi taky nechce věřit 😀 no uvidíme každopádně dám vědět, jak jsem dopadla až něco budu vědět 🙂

kasparci
9. říj 2013

@mickey001 ...nebo osud;) bude drzet palce a cekat🙂

mickey001
autor
9. říj 2013

@kasparci moc děkuji 🙂

ivash
9. říj 2013

@bibianca No já teda nevím proč by žena po 30cítce neměla mít zdravé děti,moje sestra měla první dítě v 32 a druhé v 36 a kluci jsou oba zdraví,mě je 42 a mám svého 4tého dvouměsíčního syna a taky je to zdravé dítě. 😀

bibianca
9. říj 2013

@ivash s vyšším věkem roste riziko vrozených vad atd...

jpetraa
9. říj 2013

@bibianca to sice roste, ale nikde není psaný, že dítě narozené ženě po 30 nebude zdravý...

mickey001
autor
9. říj 2013

@jpetraa tak zdravé být může, ale spíše jde o to, že to jde ženám po 30 hůře

llluckaaa
9. říj 2013

@mickey001 To je něco tak hodně individuálního, že asi nemůžeme paušalizovat stará matka (z vašeho pohledu 30 a výš) = problémy s otěhotněním nebo nezdravé dítě. Na otěhotnění a vývoj dítěte má vliv plno faktorů a věk je jenom jeden z nich.
@bibianca Musím říct, že se mě tvůj příspěvěk trochu osobně dotkl. Rozhodně se nepovažuji za nějakou hazardérku se zdravím svých dětí, když jsem jedno měla těsně před 30tkou a druhé po 30tce 😉

mickey001
autor
9. říj 2013

@llluckaaa jasně určitě není problém mít dítě po 30, ale viděla bych to spíše až na druhé a to první před 🙂 a tohle není předmětem diskuze holky 🙂

llluckaaa
9. říj 2013

@mickey001 Jo, to máš pravdu. Já reagovala na něco, co tu už bylo a nemohla jsem jen tak nechat ležet příspěvek, že pokud chce mít žena zdravé dítě, musí ho mít do 30 😉
A k tématu 🙂 Řekla bych, že spíš těhotná nebudeš, není to moc pravděpodobné 😒 Ikdyž to samozřejmě možné je, mám několik kamarádek, které otěhotněly na jediný pokus. A taky bych řekla, že pocit, že se to povedlo, není těhotenský příznak 😒 Každopádně přeji, ať to dopadne, tak, jak si přeješ 😉

ilonne
9. říj 2013

@bibianca Prosim te a ty jsi jasnovedkyne? Ja mela Anezku ve 32 a je to naprosto zdrava a chytra holcicka. A stara jsem si nepripadala a nepripadam. Takze se zdrz takovychto soudu 🙂.
@mickey001 A proc ne, Anezka se nam taky povedla na prvni pokus. Priznak tehotenstvi to ale neni, spis intuice nebo sugesce vyvolana tvym pranim. Hodne stesti 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru