Jsem asi těhotná. Od kdy si můžu udělat test?

daniela125
24. črc 2014

Asi jsem těhotná,už jsem 2 měsíce nedostala měsíčky a s klukem sem spala asi před 2 měsícema :(( Je mi teprve 16 a od kdy se může dělat test ? Já tomuhle vůbec nerozumí :( a kolik stojí test ?

terezapetrova
24. črc 2014

Pouzili jste ochranu? I kdyby ne tehotna ještě byt nemusíš, exituje vice pricin proc vynecha menstruace. Test jsi si mohla udelat jiz davno, a rozhodne bych sla zítra do lekarny /koupila třeba ty kde jsou v baleni 2ks/ a testovala hned ten den a pripadne v so rano 2. test. 1 test ze vzorku moci je na 1 pouziti. - ten bezny, ktery stoji od cca 45kc Velmi priblizne, moc si to nepamatuju 🙂 Tak pak dej vedet a nestresuj se dopředu 🙂

verushe20
24. črc 2014

No těhotná být určitě můžeš, a test si už klidně udělat můžeš, po dvou měsících ti to už s velkou přesností ukáže případnou pozitivitu (2 čárky)... Testy stojí různě v rozmezí od 50 korun... Rozhodně bych ale zašla ke gynekoložce a kdyby ti těhotenství potvrdila tak mas na výběr 2 možnosti... Bud si to nechat nebo do 12. týdne těhotenství ukončit.

milatka
24. črc 2014

V lékárně nebo drogerii si kup těhotenský test -bývají různé citlivosti,cena od 30 kč a více.Udělej si ho podle návodu,nejlépe z ranní moči a podle výsledku teprve můžeš řešit situaci.Pokud bude pozitivní informuj nastávajicího otce,gynekológa a asi i své rodiče,protože jestě nejsi plnoletá.

klaire22
24. črc 2014

Doporučuji si koupit test, díky němu budeš mít hned jasno. Dle toho bych pak řešila věci dál. I kdyby jsi těhu nebyla, klidně k tomu gynekologovi zajdi, aby jsi měla jistotu, že je vše Ok 🙂

tifanyt
24. črc 2014

Jak píší holky-dnes se dá těhotenský test běžně koupit i v drogérii, viděla jsem ho i v Kauflandu a nebo v lékárně. Cena je snad od těch 30Kč nebo od 50Kč za balení po dvou testech.
Raději bych hned koupila.
Ať už test ukáže cokoliv, rozhodně se objednej na gynekologii. Pokud by jsi těhotná nebyla, tak by asi stejně píchli injekci na spuštění mensesu.
Pokud ano, tak držím palce, ať už to dopadne jakkoliv!

jankovaz
25. črc 2014

Kup si testik,stoji par kacek v lekarne a nemusis se stydet tam jit je to normalni vec. Pokud by jsi byla tehotna,svet se nebori protoze je to krasny malinkaty zazrak.🙂 Rodice ani pritel nebudou jasat ale prejde je to.🙂 Nikdy bych si nedala male dat pryc ani v 15.. muze se neco podelat a pak nebudes mit deti nikdy.🙂 Kazdopadne drzim palecky aby bylo vse v poradku a dej nam vedet(foto a jak jsi dopadla) 🙂 a ZVLADNES TO! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru