Jsem bez antikoncepce, 5. den mám zpoždění. Jsem těhu?

mali
6. kvě 2007

Ahoj, potřebovala bych poradit. V březnu jsm vysadili antikoncepci a dneska je to už pátý den zpoždění. Včera jsem si dělala Mamatest, ale nic nevyšlo. Bolí mě děsně bradavky, myslíte si, že je reálná možnost, že bych ohla být těhotná? díky

kamila3
6. kvě 2007

JE DOBRÉ VĚDĚT,KDY TA OVULACE VALSTNĚ JE .JÁ JSEM MĚLA JEDEN MĚSÍC UŽ BRZY V CYKLU ,ASI 12 DEN A DRUHÝ MĚSÍC JSEM JI MĚLA AŽ 120 DEN CYKLU,TEDY POZDĚ.VÍM TO ÚPODLE OVULAČNÍCH TESTŮ,DOBRÁ VĚC...BYLI VELOKONOCE ,TROCHU STRESU A TAKY JSEM NEMLUVILA S MANŽOU........CHA CHA,TAKŽE TO NENÍ VŽDYCKY STEJNĚ.

kamila3
6. kvě 2007

KECÁM .....120DEN CYKLU JE BLBOST.12.DEN CYKLU!!!!

sylvinka
6. kvě 2007

kim: tak to jsi mě moc až zas nepotěšila 🙂 Ale nevadí, začnu si měřit teplotu od příští MS a budu aspon vědět, až to budu potřebovat 🙂

kamila3
6. kvě 2007

MALI, HODNĚ HOLKY MĚŘÍ BAZAÁLNÍ TEPLOTU.MĚŘÍ SE VŽDY RÁNO V PUSE NEBO V POCHVĚ ALE JE TO BĚH NA DLOUHOU TRAŤ.JÁ NA TO ŠLA OD LESA A KOUPILA SI OVULAČNÍ TESTY,LEZE TO SICE TROCHU DO PENĚZ,KOUPILA JSEM TŘEBA 3 KUSY ZA 115KČ,RŮŽOVÝ OBAL,JINAK SE DOSTANOU KOUPIT I PO JEDNOM ASI ZA 50,-.jSOU ALE PŘESNÉ,JEDNODCHÉ A NENÍ TŘEBA JE DĚLAT DENNĚ PO DOBU NĚKOLIKA MĚSÍCŮ.

kamila3
6. kvě 2007

ZAČALA JSEM MĚŘIT ASI 11 DEN CYKLU Z ODPOLEDNÍ MOČI (NIKDY NE RANNÍ)A MĚŘILA JSEM DENNĚ JEDNOU DOKUD SE TEST NEUKÁZAL POZITVNÍ.A JAKMILE SE TESTOVACÍ ČÁRKA ZAČALA OBJEVOVAT BYL ČAS NA SOULOŽ.A PAK UŽ JEN HODNĚ ŠTĚSTÍ..........

marky4
6. kvě 2007

Já jsem po vysazení měla ms pravidelnou 5 měsíců 😉

sylvinka
6. kvě 2007

Kamila: To znamená, že každý den jeden nový? Ale asi je to přece jen lepší než každý den měřit a zakreslovat.. nejsem příliš systematický typ 🙂

kim
6. kvě 2007

Sylvi: no jasně, že každý den nový, jako u těhu testů, to víš, že je to snadnější, ale jestli Ti nevadí dávat za to měsíčně 200,-měření je zadarmo, ale jak píšeš, ta systematika je důležitá!!!!

sylvinka
6. kvě 2007

200 Kč se dá 🙂
děkuju za rady 🙂
Uvidím, jak se to vyvine, zajdu k doktorce a když nic, tak počkám chvilku a na podzim zakoupím ovu testy 🙂

Mějte se krásně, jdu na hokej 🙂

smisek.ajinka.don.
7. kvě 2007

ahojky holky zpozdeni mam 2dny menstruaci mam vzdy pravidelnou.Snazime se otehotnet od zacatku brezna.test jsem si delala dnes rano a vysel jen naznak druhe carky spise byla bila a okolo fialove nevim na cem jsem prosim napiste

mobina
7. kvě 2007

Smisku může být. Zkus test za 3 dny a uvidíš, jeslti čárka zesílí 😉 Držím palce.

kamila3
7. kvě 2007

smisek.ajinka.don : ta čárka druhá by mohla být jako pozitivní,mohla by by být i slaboulinkaá,ale má své zřetelné místo na testu.ikdyby byla sebeslabší test je pozitivní ale mrkni do návodu,kdy by se měla objevit,v kterých místech a počkala bych taky trochu dýl.mě se objevila až po asi 20 minutách a další den už byla silnější.udělelj si test třeba hned zítra z ranní moči,tam koncentrace hcg nejvyšší.já jsem měla 2 dny po vynechání ms test negativní a 4.den už tam byla.....

smisek.ajinka.don.
7. kvě 2007

Mobina dekuji za odpoved a dam vedet.Kamila taky dekuji a doufam ze to vyjde byla bych moc rada a muzskej taky.dam vedet

smisek.ajinka.don.
11. kvě 2007

Tak jsem si ve stredu delala ten testik a vysel pozitivni,jenze vcera jsem zacla silne krvacet s velkyma bolestma tak me muzskej odvezl na pohotovost a tam zjistily ze to potracim tak jsme jeli rovnou do nemocnice na vycisteni.Dnes me pustili jsem z toho hotova v pondeli jdu ke svemu gynekologovi a domluvim se kdy by jsme to mohli zkusit dal ale myslim si ze nakou dobu si budeme muset pockat ja se z toho snad zblaznim ☹

kamila3
11. kvě 2007

NO TO MÁŠ TEDA SMŮLU.....NEZÁVIDÍM.ALE BER TO TAK,ŽA ASI NĚCO NEBYLO V POŘÁDKU A ZKUSTE TO ZNOVU.ASI MALÁ ÚTĚCHA ,ALE V TOMHLE ŽENSKÁ NIKDY NEVÍ.

ammalka
15. kvě 2007

Ahojky holky, většinou MS dostávám kolem 26 dne, ten byl včera a zatím nic, tak jsem si včera ráno udělal test, ale abych řekla pravdu, moc jsem na něj nedala jen tak jsem se podívala, viděla jsem jednu čárku a tak jsem šla s klidem do práce s tím, že těhu nejsem. Pořád mě ale pobolívalo a pobolívá břiško. Tak jsem si říkala, že přijde MS. Jenže večer jsem šla na toaletu a podívala jsem se znovu na testovací proužek a byla tam jedna tmavá čárka a jedna světlejší, je možné, že jsem těhu, stalo se vám, že tam byly takovéto čárky - jedna tmavá a jedna světlejší? MS zatím nepřišla 😀 😀

carlisse
15. kvě 2007

ammalko já měla na prvním testíku tu druhou čárku taky slabounkou, ale prý i když je slabounká, tak už to znamená, že jsi těhu, ale nechci tě zbytečně plašit. Vím, že tu byla diskuze, kde holky psaly, že měly dvě čárky a nakonec nic. Počkej dva dny, pak udělej nový test a uvidíš, to už by ta druhá měla být znatelnější.

lajla
15. kvě 2007

ammal taky zalezi jaky jsi mela test, holky psaly ze jim best 2ukazoval dve carky a pritom nebyly tehu..jinak ja jsem prvni carky mela taky hoooodne slaboucke a tehu jsem byla 😉 jak radi carlisse, pockej dva dny a pak znovu testuj, hodne stesticka 😉

marinka
15. kvě 2007

ammalko, jak píšou holky, může to být těhu i nemusí.. Já jsem měla první dny testování taky hodně slaboučké čárky a objevili se dost pozdě a těhu to bylo, ale taky je fakt, že Best2 se mi opravdu ukázal několikrát falešně pozitivně, i když je pravda, že ty falešné čárky nikdy nebyly tak tlusté, jako ta nejslabší těhotenská. Teď už bych to dokázala poznat, jestli je to těhu nebo ne, ale pokud nemáš s testíkama moc zkušeností, tak to asi nepoznáš. Držím palce na další testování, ať čárka zesílí!

ammalka
15. kvě 2007

Takže zítra ráno, když jsem to zkoušela včera ráno? Holky a jak vám bylo v prvních týdnech těhu, mě je pár dní všelijak, bolí mě celé břicho, jak dole, tak i žaludek a vůbec je mi pěkně blbě, ale jestli jsem těhu, tak to stojí za to!!! 😉

carlisse
15. kvě 2007

ammalko mě bolelo břicho jako když mi začínala MS, takže jsem si nejdřív říkala, prostě zas přichází potvora a ono to bylo rozpínání dělohy. Jinak jsem blila jak alík a břicho bolelo docela krutě a bylo mi zle. Moc držím palce, aby to bylo těhu. To by bylo další mimi na okrese, že? 😉

marinka
15. kvě 2007

ammalko, mně taky bolelo břichu úplně stejně jako před MS, byly to naprosto stejně bolesti, tak jsem si byla jistá, že přijde MS 🙂Špatně mi začalo být až tak za 14 dní od testu a pak jsem si teda zvracení taky užila 😖 Jinak před příchodem MS jsem byla unavená, hodně mně bolela záda, měla jsem pořád žízeň a i když jsem měla žravou, tak jsem hodně hubla..

ammalka
15. kvě 2007

Já jsem dnes úplně KO, nejsem schopna něco dělat, jsem unavená a je mi docela dost špatně, tlačí mě celé břicho. Holky, a kdy jste to řekli známým, myslím mamce, v práci, kamarádkám, nechce něco uspěchat.

marinka
15. kvě 2007

ammalko, nejlepší je říct to až po 12 tt. Těch prvních 12 týdnů je dost rizikových, tak kdyby to vyšlo, zkus vydržet 🙂 I když je to těžké, já jsem to všem vyslepičila dřív
😀

carlisse
15. kvě 2007

ammalko my se báli to zakřiknout, ale řekli jsme to už někdy v 6tt, protože nám to vyšlo jako překvápko pod stromeček 😀 Jinak v práci jsem to řekla o týden později, měla jsem tam zrovna moc náročné období, navíc jsem byla každý den v externí kanceláři v Rakoně a ty smrady tam by mohly poškodit plod, navíc jak jsem k tomu čmuchla zvedl se mi kufr 😀
Zezačátku jsem byla taky strašně utahaná a všechno mě bolelo.

ammalka
15. kvě 2007

A myslíte holky, že bolest v podbřišku je normální? Já jsem v neděli totiž ještě nevěděla a ani netušila, že bych mohla těhu být a pomáhala jsem manžílkovi na baráčku uklízet cihly a házet je na valník ☹

carlisse
15. kvě 2007

ammalko toho se radši vyvaruj, ale ta bolest v podbřišku normální je, roztahuje se děloha, dělí si místo na mimi. Navíc mimi se zahnízďuje a to taky cítíš jako bolest. Pokud to bolí jako při MS mělo by to být ok. Každopádně k doktorovi počkej tak minimálně do 6tt, s tím, že si uděláš potvrzovací testík. Dej určitě vědět, jak jsi dopadla, držím palce.

marinka
15. kvě 2007

Ammalko, bolest je spíš dobré znamení, že se tam dole něco děje, že se děloha opravdu roztahuje a mimi roste. Mně bolelo břicho opravdu hodně a bylo to o.k.

ammalka
15. kvě 2007

Carlisse- ale já si nevedu menstruační kalendář, jak se zjistí, odkdy jsem těhotná, tedy že jsem v 5 tt.
Marinka-to se děloha roztahuje třeba při 3 tt?

carlisse
15. kvě 2007

ammalko taky si ho nevedu, ale pokud jsi měla pravidelnou MS, tak si to spočítej, není to naprosto přesné, ale měl by to být +- 14 dní před termínem MS jako početí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru