Jsem bez antikoncepce, 5. den mám zpoždění. Jsem těhu?

mali
6. kvě 2007

Ahoj, potřebovala bych poradit. V březnu jsm vysadili antikoncepci a dneska je to už pátý den zpoždění. Včera jsem si dělala Mamatest, ale nic nevyšlo. Bolí mě děsně bradavky, myslíte si, že je reálná možnost, že bych ohla být těhotná? díky

carlisse
15. kvě 2007

což by teda znamenalo, že v den kdy se měla dostavit MS a nepřišla jsi ve 4týdnu

ammalka
15. kvě 2007

To už???? 😀 S manžílkem jsme o tom už mluvili, měl velkou radost, já to celý půl roku hrozně chtěla a teď jsem nad tím přestala myslet, testík jsem si udělala jen tak a on je pozitivní!!! Je to skutečně o té psychice, když něco hrozně moc chceš, nejde to, když na to přestaneš myslet (ale chceš to stejně hrozně moc 😀 😀 ), tak to najednou přišlo!

carlisse
15. kvě 2007

ammalko odkud že přesně jsi? A ke komu chodíš na gyndu?

lenkaaa
22. črc 2009

vidim, ze tu uz dlouho nikdo nebyl ale prece, holky prosim Vas poradte! beru hormonalni antikoncepci Jeanine ale nedostala jsem mesicky, takze jsem radsi dalsi baleni antikoncepce nezacala brat. Myslela jsem si, ze mesicky dostanu kdyz nebudu brat dalsi baleni a nic ☹ test pred tydnem ukazal ze tehotna nejsem, ale teda nevim, nevim... co myslite? muzu byt tehotna? nebo kdy by mi meli prijit normalni mesicky tedka po vysazeni???

adeden
23. črc 2009

lenkaaa.. stalo se mi několikrát při užívání HA,že jsem neměla měsíčky.. Konzultovala jsem to s mudr. a říkal,že je to úplně normální a nemám se ničeho bát.. Pokud si HA neužívala špatně, nemělo by se jednat o těhotenství.. Ale kdy by měly dorazit měsíčky, netuším....

lenkaaa
23. črc 2009

adeden - dekuji za opoved, no, HA uzivam spis nepravidelne jak pravidelne ☹ mam pulrocni miminko, tak kolikrat na prasek neni cas ☹ ach jo, tak snad tehotna nejsem, byla jsem totiz na rentgenu, ktery pry muze plod poskodit ☹

schm
9. srp 2009

jak se pozna podle baz. tep.těhotenstvi?je vyšší nebo nižsi

danielapro
14. srp 2009

Ahojte holky.
Vidím, že sem nikdo moc nechodí, ale přesto zkouším sem napsat příspěvek a třeba se někdo ozve.
Od 28.7.2009 neberu HA, takže první měsíc bez. Snažíme se o miminko. Předtím jsem 10let užívala HA, takže si ani mic nepamatuji jak se moje těto chovalo při ovu a před MS.
8DC jsem měla hustý bílý výtok. od 12DC mám problémy se žaludkem. Při jízdě v dopr. prostředku mi bývá zle(už po 10min. jízdy), občas se mi zvedne žaludek z jídla(jákéhokoliv-zmrzlina, hl. jídlo, topinka...), před 3dny jsem málem v práci omdlela... Teď jsem 18DC a příznaky pořád jsou. Od rána mě pobolívají bradavky. Nevím, jestli to je poklesem hormonů po vysazení HA nebo jestli nejsem těhotná. Vím, že se to dozvím až po vynechání MS, ale chtěla jsem vědět, jestli má někdo podobnou zkušenost.Děkuji za odpovědi.

molicova
17. kvě 2010

ahojky, poterebovala bych poradit. stala se mi takova vec. beru HA a v prubehu cyklu jsem i presto zacala mentruovat (to byla nedele). Dalsi tyden ve ctvtek jsem byla objednana na zavedeni teliska a tudiz jsem pres mentruaci prasky nebrala (mam HA co se bere v kuse) no ale ze zavedeni teliska seslo, tak jsem si ve ctvrtek vzala HA, jako kdybych pokracovala dal. Jen jsem si nevzala ty 4 prasky pri menstruaci co se normalne berou. Ted to beru 4 den a meli jsme s manzelem nechraneny sex a muze se stat, ze bych mohla dva dny po mesickach otehotnet.

muminek
13. kvě 2011

@molicova Udělala bych si test otěhotnět můžeš i při menstruaci.

molicova
14. kvě 2011

@muminek velice děkuji za odpověď, zaplať pánbůch je to už rok a těhu nejsem 😀

tom77tt
3. črc 2011

Ahoj chci se zeptat jak s přítelkyní poznáme těhotenství? jde to nějak poznat po 10 dnech ? ... nenastříkal jsem to do ní .. jen jsem se omilem dotkun vlhkých trenek kde před tím,než jsem se dotknul jsme 30 minut před tím nechli spetma a i trošku otřeli ale trenky byli vlhký stejně ... a když jsem se toho po 30 minutách dotknul a pak prstil mohla otěhotnět ? necítil jsem ani,že bych ty prsty měl mokrý ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru