Jsem na nervy, jestli nejsem těhotná. Jak vypadal i váš ovulační test?

28. črc 2022

Dobrý den, prosím vás, předem upozorňuji, ano, vím, že ovulačním testem těhotenství nezjistím, ano, vím, že si mám koupit těhotenský test a ano, vím, že mám navštívit lékaře. Přesto prosím. Dnes se nemám pro těhotenský test jak dostat, doma mám jen ovulačni. Kdyz jste byly těhotné, byl asi ovulační test silně pozitivní, ne jen takto slabá čárka že? Děkuji.

krisstina93
28. črc 2022

Tohle je negativní test, zkoušela sem ovulační když sem byla těhotná a byla na něm fakt hodně silná čárka, silnější než ta kontrolní. Taková čárka co tam máš ty tam může být celý cyklus a fakt nic neznamená.

bigbig
28. črc 2022

Já jsem to s tím ovulačním na začátku těhotenství ze zvědavosti zkusila, protože jsem otěhotněla hned a bylo mi líto ty ovulační vyhodit🙂 A ano, byl silně pozitivní. Testovací čárka výrazně silnější než kontrolní.

autor
28. črc 2022

@krisstina93 Ano, vím, že jako ovulační test je takto negativní. Moc děkuju.

autor
28. črc 2022

@bigbig Super, děkuji.

jako_mala_holka
28. črc 2022

Taky jsem měla hodně silnou čárku když jsem byla těhotná, dvakrát

autor
28. črc 2022

@jako_mala_holka Skvělé, děkuji

autor
28. črc 2022

Tak ted otázka dvě, proč jsem to ještě nedostala 🙄 Doktor má dovolenou ještě týden a půl. Asi počkám, než jít k jinému, když mě nic nebolí.

hasara33
28. črc 2022

Když nepočítám těhotenství, tak důvod zpoždění může být stres, změna prostředí, rychlé zhubnutí nebo přibrání, změna životního stylu, nějaké léky, jednorázový výkyv v cyklu....těch možností je několik a v 90% procentech to nic neznamená, sama si prober v hlavě, co se za poslední měsíc událo a mohlo to ovlivnit cyklus 😉 pokud můžeš, dej si horkou vanu, červené víno popřípadě třeba čaj s maliníku a čekej 😉

jjasmina
28. črc 2022

tak mužeš mít zpoždění a těhotná bejt nemusím, občas se to stane, u mě se stalo, že jsem to dostala třeba 14. den až

autor
28. črc 2022

@hasara33 Vím, vím, nějak mě to rozhodilo, ani nevím proč, děkuji.

autor
28. črc 2022

@jjasmina Já vím, taky to nemivam přesně na den, ale teď už je to nějak dlouhé.

bigbig
28. črc 2022

Nejsi třeba na dovolený? U mě změna prostředí často způsobila i 10 dní zpoždění. Třeba právě často při dovolených.

berushe14
28. črc 2022

Ovulacni jsem měla v těhotenství silnější než kontrolni. Ale vím presne kdy proběhla ovulace a vklad embrya. Vedela jsem, ze jsem tehotna…

berushe14
28. črc 2022

Co cysta? Ta mi vždycky zastavila ms…

littlebee124
28. črc 2022

Takhle sem měla ovulacni testy, když jsem byla těhotná. Myslela jsem si, ze mam ovulaci (60DC) a tyden před tím krev negativní a bolelo me břicho a ono to ve finále bylo tehu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru