Jsem nebo nejsem těhotná? 14 dní jsem nedostala menzes

brazdicka
7. kvě 2012

Ahoj,
jdu k Vám pro radu. Už 14 dní jsem nedostala MS ( nikdy předtím se mi to nestalo ), dneska jsem si dělala test a byl negativní ( test byl dělán odpoledne ) . Kromě bolení kolen, nafouklého břicha a pobolívání v podbřišku jako při MS na sobě nepociťuji žádné příznaky. Myslíte, že je brzo na to aby na testu byly dvě čárky ? Mohu být vůbec těhotná ? Děkuji za rady

medi_ivca
7. kvě 2012

Teoreticky muzes byt tehotna. Udelej si tes hned rano po probuzeni. Kdyz bude negativni, zajdi si k doktorovi. Vynechana MS muze i byt i z jineho duvodu. Casto to byvaji cysty. Preji at je to tehu 😉

elvira
7. kvě 2012

Může to být cokoliv ... těhotenství i porucha cyklu.
Asi bych ještě počkala třeba týden a pokud nebude pozitivní test, objednala bych se na gyndu.
Osobně si myslím, že po 14-denním vynechání by měl těhotenský test ukázat, jak se věci mají.
Ale stát se může cokoliv - mohlas mít později ovulaci.
Spíš ale tipuju na nějakou poruchu cyklu. 😉

kacabina
7. kvě 2012

@brazdicka Ahojky .... těhotná být mužeš ale taky je možné že se ti jen spozdila MS...Počkala bych ještě tak alespon 3 dny a znova si udělala těhu test 😉 Já jsem to zjistila hned po týdnu co se mi spozdila MS,potvrdila mi to mudr a i na testíku byli // 🙂 Jinak pokud MS do 14 dnu nepříjde a test bude negativní tak si skoč k mudr... Hodně štestí 😉 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru