Jsem nebo nejsem těhotná? Na testu dvě silné dálnice

diankaary
5. dub 2014

Ahoj, včera jsem si dělala test značky Pepino, 2 dny po očekávané MS mi ukázal dvě silné dálnice. Mám zkušenost s falešným duchem, ale teď to je dálnice. Těhotná bych být mohla, protože se snažíme. Mám v plánu testovat ještě dnes, nějakou kvalitnější značkou. Fotit test nebudu, jsou to opravdu dvě tlusté, červené čárky. Co myslíte ? ukázal někdy někomu test falešnou dálnici ?? Díky

vercas01
5. dub 2014

Mě teda hned po prvním dni vynechané MS ukázal test // . víc už jsem netestovala a objednala se na gyndu. Takže podle mě ano jsi těhotná 🙂

sarkad2856
5. dub 2014

Ano, určitě budeš těhotná 🙂 Zatím jsem se s tím nesetkala spíš falešné duchy ,takže pomalu mužu gratulovat 🙂

vera_vila
5. dub 2014

falešnou dálnici asi těžko test ukáže... Jak je to dálnice, tak to už by muselo sakra být, aby nebylo... Falešní jsou spíš opravdu jen duši...

lucifereeek
5. dub 2014

pokud máš dvě stejné čárky, tak tam už chyba být nemůže, to seš určitě těhotná, test může udělat falešného ducha ale určitě ne falešnou dálnici 😉

karlalala
5. dub 2014

Tak to víš, že nejjistější budeš po návštěvě gyndy ;) Ale, pokud Tě to uklidní, tak já jsem si dělala test od dr. Maxe (také jeden z nejlevnějších), cca 4 dny od vynechání MS a hned jsem tam měla dvě plné čáry a teď už jen čekám, kdy mimčo vyleze na svět 😀

mikyr
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru