Jsem nebo nejsem těhotná? Není nic horšího než čekání

zdenkajan
31. črc 2012

Panebože není snad nic horšího než to čekání.Těhotenské testy koupené,ale týden po ovulaci je ještě brzy je použít.

lucia2505
31. črc 2012

Ahoj, toto je najhoršie čo môžeš robiť, kupovať tehotenské testy a každý deň čakať a počítať dni kedy už si konečne urobiš test...za chvílu budeš z toho psychicky na dne a vôbec nič tým nevyriešiš, len tomu uškodíš...pri otehotnení hrá dôležitú rolu aj psychika, takže bacha nato...

slundo
31. črc 2012

lucia2505 - naprostá pravda. zbytečná zátěž n psychiku....

kateczka
1. srp 2012

ja jsem to vydrzela 14dni po a dnes tam mam slabou carecku, tak z toho stejne nic nevim 🙂

anny101
2. srp 2012

Ahojte holky, tohle přesně znám momentálně to zažívám. Mám 10 DPO a 5 dní do MS. Od 7 dne jsem začla špinit a špiním stále. Jsem z toho nervozní a nevím čím to může být. Normálně špinim 2 dny před MS a mám pravidelnou. Tohle se mi stalo poprve. Samozřejmě jsem měla styk při ovulaci, kterou jsem zjistila podle testů. Nejvíc ze všeho se bojím, že jde o začinající potrat. Testy jsem ještě nedělala, je moc brzy. Proto bych ráda věděla co si o tom myslíte. Díky

dripik
2. srp 2012

@anny101 To špinění může značit zahňízďování vajíčka, ale to nikdo předem neřekne...zkus vydržet do prvního dne MS pokud nepřijde, udělej si test a hlavně klídek, zkus zaměstnat hlavu něčím jiným...taky čekám do pondělí na MS...vím, že se to lehce řekne, ale pak to půjde hůř když se člověk bude soustředit jen na to...hodně štěstí...

anny101
2. srp 2012

dripik- No právě to čekání je nejhorší, nic jiného nedělám než jen brouzdám po internetu a hledám co to může být, teda spíš jestli to může být to uhnízdování. Byla bych moc ráda, jen ten strach....☹ Tak doufám, že se nám zadaří! Jdu raději něc dělat at na to nemyslím, ale je to taaaak těžký...☹

zoriazz
9. srp 2012

Mě se dneska v noci zdálo - nebo to byla pravda - že se ve mě udál ten "velký třesk" oplodnění. Buďto mi hrabe, anebo to vážně vyšlo, ale to se dozvím až na konci měsíce 🙂)) v noci jsem to vnímala jako velký třesk, jinak to popsat neumím 🙂)

zdenkajan
autor
9. srp 2012

@zoriazz TAK MOC DRŽÍM PALEČKY!! 🙂

zoriazz
9. srp 2012

@zdenkajan moc děkuju! Jé, Vy jste taky na začátku 😉 přeji hodně zdraví a pohody 😉

lenka_11
19. srp 2012

S nadpisem se teď plně ztotožňuju 🙂 Včera jsem nedostala MS, 14 DPO a vidím prvního ducha🙂 Musím počkat pár dní a zkusit to znovu, co se stane, kéž by to vyšlo, ani se mi nechce věřit, že by se to po všech mých problémech povedlo tak rychle.. Co myslíte, je tam?

helulela
19. srp 2012

@lenka_11 rozhodně... ať dobře pokračujete 🙂

marecek4
19. srp 2012

@lenka_11 není to sen tak teď už jen zdárné pokračování a pozdější gratulace,držíme pěstičky 🙂

lenka_11
19. srp 2012

@helulela
@marecek4 Díky za podporu, to čekání na potvrzení bude teď šílené🙂

ebsian
19. srp 2012

@lenka_11 Určitě tam je, takových testů jsem měla jednou hned 6 a různých značek a už z toho + vysoké sliznice mi to mudra potvrdila 😀 😀 je fakt, že přitom jsem zahlídla žíly na prsou a prsa bolela..Za týden tam byla dutinka už. 😵 Držím palce!

kate013
19. srp 2012

@lenka_11 duch jako u mě 😉 testovala hned druhý den a čárka byla líp vidět🙂 a to čekání je šílené 😀 už ses objednala k dr?? nejlepší je když si tam zajdeš osobně, když bude mít místo, tak tě třeba vezme ještě ten den 😉

kate013
19. srp 2012

@ebsian já to měla stejně 😀 vysoká sliznice a po dvou dnech 2-3mm gest. váček a po týdnu dutinka 🙂

lenka_11
19. srp 2012

@kate013 Zkoušela jsem to dnes poprvé, po obědě, takže zkusím ještě zítra ráno a objednám se. Příští týden jedu na svatební cestu, takže to bude takové narychlo🙂

helulela
19. srp 2012

@lenka_11 musí to být moc těžké, zvlášť jestli jsi měla problémy, ale snaž se to brát s nadhledem. Potvrzením těhu starosti nekončí, ale začínají 😉 🙂

kate013
19. srp 2012

@lenka_11 jéé, tak to je krásný, tahle po svatbě 😵 😵 to se vám povedlo 😵

lenka_11
19. srp 2012

@helulela já vím, snad mně ty starosti brzy potkají🙂

ebsian
19. srp 2012

@kate013 Já se tam nacpala hned to ráno po noční, ale brala jsem léky neslučitelné s těhotenstvím a tak jsem ten den musela jednat ihned, chvála bohu, že jsem na to přišla velice brzy a taky, že to je holčička, ty jsou silnější, kdyby to byl chlapeček, asi by to nepřežil, to mi řekla i mudra.. 😉

lenka_11
19. srp 2012

@kate013 právě🙂 bylo by to hezký🙂

benjik
19. srp 2012

@lenka_11 to je jasná čárka

kate013
19. srp 2012

@ebsian ty jo, to bylo štěstí, stáli nad váma všichni svatí 😵 to už jsem taky slyšela, že kluci se moc neudrží 😔 nechápu proč... ale hlavně, že jste zdravý 🙂
@lenka_11 no to jo, takovej svatební dáreček 😵

helulela
19. srp 2012

@lenka_11 určitě potkají... my máme staršího ze svatební cesty, už pro ten pocit je to hezký 😵

bebinko
7. led 2013

Ahoj vsem, ja mela zpozdene MS a test jsem si udelala 5 dnu pote a vysli mi oba dva testy pozitivni (nikdy predtim jsem nemela pozitivni) tak jsem si myslela ze mam nejakou nadeji po 4 letech snazeni. Nyni beru euthyrox asi mesic kvuli zvysene hladiny stitne zlazy, tak jsem se chtela zeptat zda nemate zkusenost stim ze to ovlivnuje hcg v tehotenskym testu, protoze jsem byla na gynekologii a tam mi doktor rekl ze to na tehotenstvi nevypada a ze je tam mala cysta, tak mi pichl agolutin na vyvolani menzes a ja sla zklamana domu a celou cestu jsem brecela. Jsem zklamana :((

josefine
18. únor 2013

Ahoj všem můžu se přidat? Také šílím, dnes mám 11. den zpoždění menstruace, včerejší těhotenský test negativní. Dnes jsem byla u doktorky, po ultrazvuku vím jen že mám vysokou sliznici, je tam nějaké prosvětlení, ale sama doktorka v tom nic určitého neviděla, prý to může být jen krev, tak nevím. Také mi našla prý cystičku. Dostala jsem vyvolávačku a prý nezbývá než čekat jestli to do 14 dní dostanu nebo ne. Spíš to ale prý na těhotenství nevypadá ☹ ☹

obyvatelka
6. bře 2013

Ahoj, tak já mám zatím 5 dnů do menstruace, nicméně posledního půl roku se mi menstruace posunuje, mám ji o 5, 6 dní dříve než minulý měsíc. Podle vyšetření na gynekologii, kdy se doktor díval na vajíčko, jsem zjistila, že jsem ovulovala v den, kdy jsem měla sex s manželem, tak teď doufám, že to vyšlo. Včera jsem měla silné bolesti podbříšku a takovou tu správnou "menstruační" náladu, tak jsem si říkala, že už to asi přišlo, že to tenhle měsíc asi nevyšlo. Nicméně druhý den za námi a já pořád nic. Břicho už mě nebolí, zato mě pobolívají prsa. Do menstruace mám pořád asi 5 dnů, tak to bude dlooooouhých 5 dnů 😀 jen doufám, že to tentokrát vyšlo, to každoměsíční čekání je hroooozné ☹

lenicka07
6. bře 2013

@obyvatelka Neboj, taky jsem si myslela, že menstruace jistojistě přijde, a přesto to bylo těhotenství. Měla jsem úplně stejné příznaky jako každý měsíc ...bolest břicha, křeče jako před menstruací. Může to být i tím, jak se vajíčko uhnízďuje. Vydrž a za pár dní uvidíš. Držím palce ať to vyjde.

zuzamik
6. bře 2013

@josefine Ahoj, můžu se zeptat, jak jsi dopadla? Já mám dnes už 12. den zpoždění, testy mi zatím nic neukazují ☹ , příští týden jsem objednaná k doktorce... Pořád mě pobolívá v podbřišku, mám bílý výtok a pomalu už začínám být na nervy z toho, že nevím, na čem jsem...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru