Jsem nebo nejsem těhotná? Není nic horšího než čekání

zdenkajan
31. črc 2012

Panebože není snad nic horšího než to čekání.Těhotenské testy koupené,ale týden po ovulaci je ještě brzy je použít.

lile
20. kvě 2013

@maciki ja mela pozitivni test asi 3 dny po vynechani menstruace. Ale spousta testu je hodne citlivych, tak by to mozna ukazali driv...stoji to pak kacek, tak to zkus🙂 moc ti preju, aby to vyslo! A pokud to vyjde, tak preju pohodovy prubeh prvniho trimestru, ne jako u me, kdy mi bylo blbe a mesic jsem zvracela. Ted zacinam 4. mesic a zda se, ze nevolnosti pomalu ustupuji...

maciki
20. kvě 2013

@lile Ja se prave nechci nervovat a delat si testy moc brzo, protoze jestli bude negativni, tak cert vem ty penize, ale ja budu zklamana. 🙂 A pritom muzu byt tehotna, jen se to na nem neukaze a ja se budu zbytecne stresovat. Prestoze tomu nechavame volny prubeh, tak stejne i tak mi to neda a porad na to myslim a preju si, aby to vyslo. 🙂 Dekuju za povzbuzeni a at ti je lip. 🙂

zuzamik
20. kvě 2013

@maciki Mě se to ukázalo v den předpokládané menstruace 😉

zuzamik
20. kvě 2013

@mirranda Ahoj, velikost mi neříkala, jen mi na obrazovce ukázala "fazolku", že je tam, je normálně, kde má být a 10.6. jdu na další prohlídku, kde už dostanu průkazku 🙂 Ale prý jsme zatím malincí, ještě nebylo vidět srdíčko

maciki
20. kvě 2013

@zuzamik No se mnou to bude asi stejne, mam to dostat za 14 dni a tim se to asi ukaze. Ale to cekani, to je silene. 🙂 Ta nejistota, jestli to vyslo nebo ne. 🙂

zuzamik
20. kvě 2013

@maciki To věřím... Snaž se nějak zaměstnat, nenervuj se tím 😉 Já jsem si celou dobu říkala, že to přijde, až to bude mít přijít 🙂

josefine
21. kvě 2013

@zuzamik Skvělý, tak ať jste oba v pořádku. Moc Ti to přeju. 😉

josefine
6. čer 2013

@zuzamik Moc gratuluji. Hlavně ať jste v pořádku. Užívej si těhotenství. 😉

zuzamik
6. čer 2013

@josefine Moc díky, zatím se cítím dobře, kdyby se mi pořád nezvedal žaludek, bylo by to ještě lepší ;) V pondělí jdu na prohlídku, tak se těším a zároveň začínám být trošičku nervozní, jestli bude všechno ok 🙂

kaczenka01
6. čer 2013

Ahojky tohle jsem měla taky jednou, nebo už vícekrát,,, tak moc jsem se těšila na miminko že jsem si to vsugerovala asi teda když jsem si udělala test tak byl neg. tak jsem to jen a jen probrečela

Snažíme se dál snad se taky dočkáme 🙂 už jsem z toho na nerva ☹ piju kontryhelový čaj beru prášky s kys. listovou zkoušela jsem 2x prstíkovou metodu.

Vám blahopřeju 🙂 at jste zdraví 🙂

iris1111
6. čer 2013

Ahoj holky,dnes jsem tu poprvé a mám otazku zda myslíte,ze může bolet břicho při počátečním těhotenství ?Ovulaci jsem měla podle testu az 21 den,teď je to 36 a stále nic.Bolesti mám už přes týden jako před menstruaci ..více na pravé straně .Test jsem si zatím nedělala .Prala bych si byt těhotná,ale ty bolesti me matou.Je to stejně jako při menstruaci.Prosim nemáte nektera zkušenosti ? Předem děkuji 😉

fiallinka
6. čer 2013

@iris1111 ty bolesti jsou úplně běžné, tak ten test zkus 🙂

nevee
6. čer 2013

@iris1111 Ahoj, já jsem si byla jistá, že nejsem těhotná, protože mě bolelo břicho tak, jako když to mám dostat, vzala jsem si i Ibalgin, no a když už třetí den nic a břicho sem tam bolelo pořád stejně matouce, udělala jsem test a byl pozitivní.🙂 Břicho mě pak bolelo ještě dost asi další tři týdny, jak rostla děloha. Hodně štěstí.🙂

iris1111
6. čer 2013

Děkuji za odpovědi🙂..budu doufat .Jaky den si myslíte,ze si mám udělat test?ovulaci jsem měla az 22 den,což je docela pozdě.Rikam si,ze ještě počkám ..myslíte ,ze je i normální větší bolest na pravé strane?jsem jak blázen 🙂..tak bych si Prala dvě carky 🙂

iris1111
7. čer 2013

Ahoj holky,tak jsem si dnes udělala test a byl negativni ☹...tak asi přijde menzes.Bricho stále boli a nic ☹.

iris1111
7. čer 2013

Myslíte ,ze je ještě nejaké naděje?ovulacni test byl pozitivni az 21 den a teď jsem si dělala test 37 den.dekuji předem za odpověd 😉

zuzamik
10. čer 2013

@iris1111 Já bych ještě počkala- mě úplně první test vyšel taky negativní, další jsem si udělala až za týden, když mi meškaly menses a to už se obevil dušík, který pak už jen sílil ;)
Dneska jsem byla na prohlídce, dostala jsem průkazku, viděla tlukoucí srdíčko a jsem strašně šťastná!

terka1995
14. říj 2013

ahoj holky newíte co to může být když furt chodím čurat a mám tmavě oranžovou až do červena krev a přitom řezání v podbříšku ? a bolej mě i prsa a mám vnich tlak a je mi na zvracení ... a jenom vždy kapičky ale to mám od rána včera vůbec nic furt říhám a jdou my na horu šťávy a motání hlavy + chvilkami tma před očima... dělala jsem si test vyšel negativní... a 16.10.2013 mám dostat MS ... Ráno jsem seděla na postely a tekla ze mě jako by voda... Tak co to může být ? Děkuji za odpovědi

jenny.kay
14. říj 2013

@terka1995 VIděla bych to na zánět močového měchýře.

dotinka
21. říj 2013

To je hodne silny zanet mocaku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru