Jsem nebo nejsem těhotná? Není nic horšího než čekání

zdenkajan
31. črc 2012

Panebože není snad nic horšího než to čekání.Těhotenské testy koupené,ale týden po ovulaci je ještě brzy je použít.

josefine
10. bře 2013

@zuzamik Ahoj, v pondělí jsem dostala vyvolávačku a v pátek už jsem měla pozitivní test, v pondělí další test a opět pozitivní. Tak jsem letěla k doktorce a ta mi potvrdila, že už vidí 6mm gestační váček, takže se nám zadařilo. Nic ještě nešlo změřit, takže jsem se nic bližšího nedozvěděla. Ale zítra jdu na kontrolu, tak snad už se něco dozvím a vše bude v pořádku. Moc držím palce, aby to bylo právě tak jak si přeješ. 🙂

zuzamik
10. bře 2013

@josefine Ahoj, tenhle měsíc to bohužel nevyšlo, včera jsem dostala nejhorší menses za poslední roky, bolestma lezu po čtyřech... Opozdilo se mi to o 14 dní, to jsem před tím nezažila, už jsem byla objednaná k doktorce... ☹ Ale nevzdáváme se, teprve jsme začali, tak doufám, že je se mnou všechno ok a že to brzo vyjde 🙂

Já na tebe budu zítra myslet, určitě bude všechno v pořádku!! 😉

josefine
11. bře 2013

@zuzamik Ahoj, chudáku, tak ať je ti brzy líp. Nu určitě to vyjde, Mě to vyšlo v obou případech když jsem si řekla, že si dáme chvilku pauzu od snažení. Prvního syna jsme si přivezli ze svatební cesty z Itálie. 😀 Určitě se Vám to brzy povede a pak už se budeš jen smát tomu jak si byla nedočkavá. 😀

andulka86
11. bře 2013

@zoriazz víš, že jsem , ale měla stejné pocity ,při asi uhnizďování, najednou jsem na chvíli začala vnímat vše trochu jinak, zvuky i to co vidím kolem sebe a byla jsem strašně dojatá, ale snažila jsem se tomu nepoddávat, protože bych si musela myslet, že mi hrabe, a že si něco vsugerovávám, nicméně za pár dní jsem testla a bylo.

zuzamik
11. bře 2013

@josefine Snad jo 🙂 Už je mi líp, tak je snazší být optimista 😀 Jedno mimi teď v rodině budeme mít- švagrová má za dva týdny termín, tak se zatím budu moct utěšovat aspoň neteří 😉

josefine
11. bře 2013

Super, zabavíš se neteřinkou, nebudeš tolik myslet na to že chceš mimčo a nejpozději do dvou, třech měsíců zjistíš že čekáš mimčo, uvidíš. když na to člověk moc myslí a upne se na to tak to just nepůjde. Takže během dvou měsíců čekám že se ozveš s radostnou zprávou. 😀

josefine
11. bře 2013

@zuzamik Super, zabavíš se neteřinkou, nebudeš tolik myslet na to že chceš mimčo a nejpozději do dvou, třech měsíců zjistíš že čekáš mimčo, uvidíš. když na to člověk moc myslí a upne se na to tak to just nepůjde. Takže během dvou měsíců čekám že se ozveš s radostnou zprávou. 😀

zuzamik
11. bře 2013

@josefine 😀 jee, kdyby to tak šlo, byla by to paráda

zuza01
11. bře 2013

@bebinko Taky beru Euthyrox, nemá vliv na výsledek těhotenského testu. Ale falešně pozitivní testy jsem taky měla, prý se u někoho před menstruací přirozeně zvýší hodnota hcg. Test mi nesílil, postupně slábnul až čárka nebyla. Teď jsem těhotná, čárka na testu byla fakt silná, u falešného byla slabá.

lile
12. bře 2013

AHoj holky, muzu se pridat? Mam to uplne stejne, jsem na nervy z toho, jestli jsem, nebo nejsem tehotna. S manzou se tak nejak trochu snazime, ale delame oba nepravidelne a moc se nepotkavame, takze minuly mesic byl sex jen jednou. Ale uz mam 3 dny zpozdeni a dnes rano pozitivni test! Zda se mi, ze to snad ani neni mozny, ze by to byla velika nahoda! Ale ta carka byla tak zretelna....co myslite, jaka je sance, ze je test pozitivni, ale tehotna nejsem? 🙂

zuza01
12. bře 2013

@lile Jestli máte 3 dny zpoždění a čárka není neviditelná, pak asi těhotná jste 😉 Prostě jste se trefili 😀

lile
12. bře 2013

no jo, asi to tak bude🙂 Carka byla DOST zretelna🙂 Jeeee🙂

hannyy
12. bře 2013

@lile myslim, ze tehu jsi, ja taky cekam na verdikt , TT je zatim bily ale sance umira posledni 😀 😀

lile
12. bře 2013

@hannyy Diky🙂 drzim moc palce!! Je to strsne zvlastni pocit...🙂

hannyy
12. bře 2013

@lile to verim 😀 😀 😀

lile
13. bře 2013

nejak to porad nechapu, holky....dneska byly zase //🙂 asi bych mela zavolat doktorovi...

zuzamik
10. kvě 2013

@josefine Ahojky, tak jsem po delší odmlce zpět a asi nám to opravdu vyšlo! Nechtěla bych nic zakřiknout, ale dnes se mi objevilo toto!! 😀

zuzamik
10. kvě 2013

@lile , jakpak to dopadlo??

lile
11. kvě 2013

@zuzamik dobre to dopadlo, koncime prvni trimestr, je nam blbe a zvracime😀

lucyvivien
11. kvě 2013

@zuzamik gratuluji ! 🙂

zuzamik
11. kvě 2013

@lile Jee, tak to moc gratuluji! A přeji, ať nevolnosti brzo přejdou!

zuzamik
11. kvě 2013

@lucyvivien Děkuji! 😀 V pondělí si udělám ještě jeden a pokud vyjde stejně, tak hurá k paní doktorce, aby mi to potvrdila 😉

zuzamik
14. kvě 2013

Ahojky, tak mamatest včera znovu vyšel: je ale celkově světlejší- i kontrolní proužek má cca poloviční intenzitu (asi je to tím, že je to jiná šarže) V pondělí jdu k paní doktorce, říkala, že si myslí, že těhotná jsem 🙂

josefine
20. kvě 2013

@zuzamik Ahoj no super, držím palce ať je vše ok. Já ti to říkala. 😉

zuzamik
20. kvě 2013

@josefine Dneska jsem byla na vyšetření, jsem v 5 týdnu 😀 Mám obrovskou radost!! 😵

sarriku
20. kvě 2013

gratulace!!!!🙂
@zuzamik

maciki
20. kvě 2013

@zuzamik Gratuluju!

maciki
20. kvě 2013

Ahojky, za jak dlouho po oplodneni zjistim na TT, ze jsem tehotna? Nekde pisou 14 dni, nekde 3 tydny. Asi zesilim, to cekani, jestli se to povedlo nebo ne je strasne. Tak moc si to preju. Pritel je pohodar, povida mi: "Kdyz se mi rekne, co mam udelat, tak to udelam, takze se to urcite povedlo." Jeho jistotu bych chtela mit. 🙂

mirranda
20. kvě 2013

@zuzamik Gratuluji. Muzu se zeptat, jak Ti pani doktorka rekla, ze mas velky plod?

maciki
20. kvě 2013

@lile Ja akorat cekam, az si budu moct udelat test, ale driv nez test bych mela mit menstruaci, ktera to nejspis ukaze. Jestli to nedostanu za 14 dni, tak ze to jasne. 🙂 Den deti to jisti, to bych to mela dostat. 🙂 Takove symbolicke. Tak moc si to preju. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru