Jsem nebo nejsem těhotná? Silné krvácení a bolesti

donnola
17. únor 2014

Ahoj maminky, slečny a budoucí maminky 🙂
Obracím se na vás s prosbou zda by jste mi některá z vás nemohla poradit. 4. února jsem začala velice silně krvácet někdy uprostřed cyklu byl to 21. den ( cyklus mám 31. dní) Krve bylo poravdu hodně vzbudila mě bolest a podemnou hodně velký flek krve, když jsem vstala bylo to ještě horší k tomu bolesti snad tisíckrát silnější než při menzes. K lékaři jsem šla ještě ten den odpoledne, to už jsem krvácela slaběji( celkem to trvalo 3 dny) ale pan doktor si mě nechal v nemocnici, potom mi řekl že potrat to nebyl, těhotná nejsem a je to nejspíš ovulační krvácení. HA neberu. Jenomže menstruace nikde už mám 5 den zpoždění a podbřišek mě bolí jak kdyby se mi tam líhnul vetřelec, bolí mě i záda. Celkově je mi jako bych měla mít chřipku. TT jsem si dělala dnes a je negativní. Zítra se chystám na gyndu, ale i tak bych byla ráda za vaše názory. Miminko bych si přála a přítel by byl taky rád. Děkuju 🙂

kataol
18. únor 2014

u těhotenství by silné krvácení být nemělo, max slabé, jestli ti pořád není dobře a cítíš, že nejsi fit, asi bych zkusila ještě jiného doktora..co si budem nalhávat, oni toho někdy umí docela dost zanedbat

honzulka
18. únor 2014

Myslím,že hlaní názor je odborníka,takže dobře,že jdeš zítra k lékaři...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru