Jsem podle testu těhotná?

bergina
13. únor 2014

Pred chvílí jsem si dělala mamatest a vidím tam ducha. Nebo jsem slepá? A pokud jsem tak kdy zajít k doktorce? Dekuji

kikousek
13. únor 2014

no já ducha taky vidím... Zkus ráno za dva dny, a pokud se objeví silnější, je to jisté! K doktorovi máš času dost, teď by stejně nic neviděl... Stačí tak za čtyři týdny 🙂 Vydržžžžžž, i když je to strašný.... 🙂

dotinka
13. únor 2014

Ahoj co vim tak mamatest je jeden z tech testu co dela falesne duchy :( ja je bohuzel taky mela...ale daleko slabsi nez ty takze ti moc preju aby to nebyl zadnej falesnak a hlavne aby silil 🙂 myslim ze by to mohlo vypadat dobre 🙂

sarriku
13. únor 2014

Podle mě tam duch je a celkem silnej, takže naděje tam je.
Zkus další test ráno, moč je koncentrovanější. Četla jsem, že duchy testy dělají, když je namáčíš dýl než bys měla. Přečti si návod.
Já jsem mamatest namáčela pět vteřin, stačilo to 😉.Držím palečky.

dora13
13. únor 2014

je videt hezky...kolik DPO jsi?

bergina
autor
13. únor 2014

Mám 37DC... Prsa neboli, podbrisek místy popichava a MS ne... 🙂 ženy, nestraste s falešnými duchy

heduskak
13. únor 2014

rekla bych že naděje tam je 🙂 já si dělala dnes mamatest a nic :/ MS spožděná o den a pul zatím 🙂 dnes jsem koupila jiný test tak uvidíme v sobotu ráno 🙂

gittynka
13. únor 2014

@bergina prd duch, normalni slaba carka a mamatesty jsou casto velmi slabe, holky hodne doporucuju testy dr. Maxe, obzvlaste kdyz ho nedelas z ranni moci 😉 vypada to dobre, kdyz ho udelas ob den, melo by byt videt, zda carka sili

kachorka
13. únor 2014

Ano, gratuluji 😀 Zítra ráno testnout znovu!!!

bergina
autor
13. únor 2014

Tak to uschlo a je to velmi málo vidět.. Uvidíme další dny.. Divila bych se, kdyby to vyslo napoprvé.

bergina
autor
13. únor 2014

Kachorka-děkuji a předběžně nejasat 🙂 dítě si přejíi, ale najednou jsem z toho vykolejena

pisisvori
13. únor 2014

@bergina nám to poprvé taky vyšlo napoprvé🙂. Vždy když byl na testu duch těhu to bylo. (2 pak dopadly potratem v6 a9tt,a le bylo🙂).

bergina
autor
13. únor 2014

Nooo snad to nebude mimodelozne.. Nooo ve 22 letech těhotná 😀

ange_de_la_morte
13. únor 2014

@bergina : já otěhotněla taky we 22 letech, plánowaně 🙂 držím palečky ( sorry za ,w, nejde mi jendnoduché)

bergina
autor
13. únor 2014

Vpohode... Taky jsme plánovali.. Jen mi teď začaly bolesti podbřišku, tak snad to neznaci něco špatného ☹

luciebx
13. únor 2014

@bergina bolesti v podbrisku davej k uhnizdovani a roztahovani delohy.. ja to taky tk mela.. I hnedy vytok se muze dostavit... jinak krasny dusik. moooc krasne viditelny.. snad bude silit.. drzim palecky 😵 😵

saminomimino
13. únor 2014

No je to velice pěkný duch a jistě bude sílit 🙂Bolest v podbřišku jako na MS je ze začátku normální,mně se vždy držela až tak do 8-9tt,tak přeji hodně štěstí ať se miminko drží 😵 😵

bergina
autor
13. únor 2014

Dekuju moc.. Sama tomu ještě nemůžu uvěřit.. Každopádně jsem teď koukala znovu na proužek a čárka úplně vybledla.. Testik si semnou hraje 😀

eiram2010
13. únor 2014

Já měla na mamatestu už 9 dpo a je z toho Filípek 😀 gratuluji 😉

bergina
autor
14. únor 2014

Asi není důvod jásat ☹ dnes ráno se mi na testu neukázal.. Nechapu

maice
14. únor 2014

@bergina Mě na mamatestu také takto prosákla barva, dělají to celkem často, tak už je nekupuji. Vypadalo to dost podobně...zkus raději dr. Maxe, dělají citlivost 10 a je levňoučký a neděla falešné duchy... 🙂 Přeju, aby čára sílila a už žádný dušík 🙂

mmanicka
14. únor 2014

@bergina zkus si udelat jeste jeden odpoledne! ja mela jeden den vecer ducha, druhy den rano uz nesla carka skoro ani videt a odpoledne sem to zkusila zas a carka tam zase byla! 🙂 držím palečky!

bergina
autor
14. únor 2014

Dekuju.. Uvidíme.. Ale divne Mě bolí podbrisek a včera tak 2 min Palela zaha

bergina
autor
14. únor 2014

Tak prikladam test dělaný před 15 min 🙂

rasha
14. únor 2014

Jasné těhu,gratuluju 😉

bergina
autor
14. únor 2014

Dekuju a kdy mám zajít na gyndu? Abych si těhotenství potvrdila?

rasha
15. únor 2014

Zavolejte si,sestra by Vás měla objednat podle termínu poslední ms

bergina
autor
16. únor 2014

Noo, poslední menstruaci jsem právě mrlela 8.1.... A jinak děkuji 🙂

heduskak
16. únor 2014

holky vidíte něco? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru