Jsem snad těhu?

pavlisak
8. kvě 2013

Už 3 dny přemýšlím jestli tu mám napsat,vím že už je tu spousta takových debat. Chtěla bych poradit,nebo to aspoň s někým probrat.. Poslední menstruaci jsem měla od 18.4. Do 26.4. Mám + - 29 denní cyklus,fázi mám 14 dní. Jestli jsem to dobře spočítala a pocítila,tak ovulaci jsem měla 1.5. Snažili jsme se s od 28.4.do 5.5. A 5.5.mě bolelo v podbřišku jak před menstruaci,do toho jsem cítila tlak v prsou a pořád mám ten tlak..Vím,že na test je ještě brzo a někde jsem slyšela,že to ani není dobré si dělat test před příchozí menstruaci. Bojím se doufat,že by to mohlo byt těhu,nebo zase jen blbnu. Děkuji vám za váš názor.. a i radu..

pavlisak
autor
14. kvě 2013

@bett87 Tak dej pak hned vědět jak jsi dopadla a držím Ti pěsti aby Ti to vyšlo. 😉

pavlisak
autor
14. kvě 2013

@naomi6 Ale i tak,už jsem smířená s menstruací.... A je to lepší,než furt tajně doufat a pak být daleko víc zklamaná ☹ Třeba se Ti to povede,dřív než si myslíš 🙂 Jak dlouho jste se snažili o malou?

monavika
15. kvě 2013

@pavlisak dekuji......u dr jsem byla ve ctvrtek,ale nic nevidel a pozval si me na dalsi prohlidku za 3 tydny,takze 30.5.,dnes jsem si ale delala test a byl negativni-blbe mi jeste trosku byva a zachvaty zravosti me tez jeste neopustili ☹a tu ms nevim,jak bych si vysvetlila,pac takhle slaba a kratka nikdy nebyla.....no,uvidime na dalsi kontrole,ale uz tomu neverim....

pavlisak
autor
15. kvě 2013

@monavika Ale třeba to bude ještě dobré.. Ja mám dostat MS zítra,ale už nemám taky žádné příznaky ani PMS. Takže tomu taky už vůbc nevěřím ☹

monavika
15. kvě 2013

@pavlisak treba,ale moc uz na to nesazim......uvidim......tak ja uz jedno dite doma mam 🙂

pavlisak
autor
15. kvě 2013

@monavika A ono je i lepší se na to moc neupinat,kdyby to vážně nevyšlo 😲 Ale i tak držím pěsti.. A Jak je staré to Tvoje dítko?

monavika
15. kvě 2013

@pavlisak jj,treba to pak casem prijde...rada bych k male jeste jedno,dokud nebude pozde.....ma 22.mesicu

pavlisak
autor
15. kvě 2013

@monavika To je ještě malá 😀 Já mám už 6-ti letého kluka a mimi bych si hrozně moc přála. Jen nám to nejak pořád nejde ☹

monavika
15. kvě 2013

@pavlisak jj,to je.....ale vzdycky,kdyz dojedeme k nasim,tak jak je tam s bratrancem,tak si rikam,ze kdyby mela doma jeste jednoho prcka,tak by to bylo fajn🙂drzim palecky,ono se zadari

pavlisak
autor
15. kvě 2013

@monavika Tak snad jo.. Tobě taky držím pěsti ať se to co nejdříve povede.😉

monavika
15. kvě 2013

@pavlisak diky 🙂

bett87
15. kvě 2013

@pavlisak...tak trhu nejsem ....udělala mi utz ..řekla, že tam mám připravený folikul a že máme sexovat co druhý den... a dala mi utrogestan🙂 tak uvidíme...

pavlisak
autor
16. kvě 2013

@bett87 Tak držím pěsti ať se to co nejdřív povede 🙂

pavlisak
autor
16. kvě 2013

Tak moje další naivita, že bych mohla být ta tam ☹ MS zatím ještě nepřišla ale test taky negativní ☹ A navíc už nemám vůbec žádné příznaky ☹

naomi6
16. kvě 2013

@pavlisak No o malou jsme se snažili rok, jenže po půl roce snažení jsem zjistila, že nemám vůbec ovulaci, šla jsem k dr, ten mi něco předepsal na srovnání cyklu a pak nasadil clostil a hned první měsíc s tím clostilem se zadařilo, takže v podstatě hned po nastartování té ovulace se povedlo napoprvé, jenže jsem se rok trápila zbytečně. Zatím teď ms nedošla, tak uvidím ještě zítra. Tobě na zítra taky držím, máš taky dostat ms vidˇ? Jsme na tom stejně

pavlisak
autor
16. kvě 2013

@naomi6 kdyby nedosla a byla bych tehu.,tak jsem nejstastnejsi clovek pod sluncem,. Jenze ppri mem stesti tomu moc neverim☹ Drzim Ti palecky!!!

naomi6
17. kvě 2013

@pavlisak Dobré ráno, tak jak to vypadá? Asi je ještě brzy, co? No já zatím nic, teplota je vysoká, tak to na ms zatím nevypadá. Přeju pěkný den a dej vědět, budu držet palce.

pavlisak
autor
17. kvě 2013

@naomi6 Ahojky,nemohla jsem napsat dřív,byla jsem celý den v práci. MS zatím nikde,tak uvidime zítra. A Ty jak dobré? Držím Ti pesti,ať Ti to vyjde. 😀 Dám vědět,jak zítra. A Ty taky dej vědět. Zatím pa.

naomi6
18. kvě 2013

@pavlisak Ahoj, tak to je fajn, že ms nedošla, Já jsem si dělala dnes už test a je pozitivní 😉, tak tomu pořád nemůžu uvěřit, snad to vyjde. Přeju, ať už ms nedojde. A určitě napiš.

pavlisak
autor
18. kvě 2013

@naomi6 Jeee,tak velika gratulace😀 😀 Ja zatim nic,test jsem si delala vcera a negativni,tak jsem si rikala,jestli si nemam koupit jinou znacku. Jakou jsi mela ty znacku? A jeste jednou velika gratulace!!

pavlisak
autor
18. kvě 2013

Tak z toho asi nic nebude ☹ Ms sice ještě nedošla, ale test negativní i z ranní moči ☹

naomi6
18. kvě 2013

@pavlisak Ahoj, měla jsem Woman secret Baby. Taková růžová krabička a jsou tam 2 proužky, stál 43 Kč. Tak si kup ještě jiný a uvidíš, třeba je na test ještě brzy. Tady v tom návodu psali, že lze test udělat už 5 dní po ovulaci, ale to se mi zdá moc brzo. Držím palce

pavlisak
autor
19. kvě 2013

@naomi6 Ahojky,tak já nic došla mi mrcha☹ a je dost bolestiva☹ takže zase jen marné čekání☹ už jsem z toho úplně zoufalá☹ Je to hrozně šílené,to čekání a pak zase veliké zklamání... Mám 100 chutí to už vzdát☹ Držím ti palce ať jste s mimi obě zdravé... 🙂 Pa

naomi6
19. kvě 2013

@pavlisak Ahoj, to mě moc mrzí, znám to strašné čekání a doufání. Chápu, že jsi z toho už zoufalá. Ale věřím, že se to jednou povede. A co na to říká gynekolog? Třeba by ti něco nasadil a pomohlo by to. Já jsem brala při prvním těhu ten clostil. Držím stále palce a přeju pevné nervy. Papa

pavlisak
autor
11. lis 2013

@naomi6 Jé, Tobě už se to pomaličku blíží... 🙂 Docela Ti to i závidím... Já stále nic. Už mě DR poslal na vyšetření a já jsem v poho. Teď se čeká na mojeho má jít na spermiogram a moc se mu tam nechce.. 🙂

naomi6
12. lis 2013

@pavlisak Tak to je moc dobře, že jsi v pořádku. Chápu, že se manželovi nechce jít. Toho svého bych tam nedostala. Držím palce, aby i on byl ok. Určtiě se časem zadaří. Já jsem momentálně nemocná - kašel, rýma, bolest v krku, k tomu zánět spojivek, no prostě skvělý. Ale mimi je snad v pohodě. Mějte se krásně a držím palce!

pavlisak
autor
12. lis 2013

@naomi6 Děkuji.. Tak hlavně ať jste v pořádku Ty i mimi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru