Jsem těhotná?

kacaba06
10. říj 2022

Zdravím , dnes ráno jsem si dělala test Zn Pepino , a vyšel takto . Menstruace tak týden zpoždění , antikoncepce vynechaná druhý měsíc , je možné že jsem těhotná nebo test vyšel falešné pozitivní ? Děkuju 🙏

nazka
10. říj 2022

@kacaba06 po týdnu zpoždění by byla čárka mnohem silnější, je mi líto

janina92
10. říj 2022

@kacaba06 já tam ducha vidím, docela se i trošku růžový..úplně bych nehazela flintu do žita 🙂. Mohla být posunutá ovu 👍

zrzeckas
10. říj 2022

@nazka ja bych flintu do žita nehazela.... Druhy mesic bez antiny... Cyklus muze byt jaky koliv.. Pokud nepozna na sobe ovulaci a nebo podle toho, kdy meli sex, tak klidne mohla byt pozdeji a tim padem posunuta MS a i test slaby....
@janina92 ale pepino nevim jak na tom je s falesnou carkou.... Ja bych vyckala jeste a pokud za dva, tri dny MS nikde, tak dalsi test jestli nahodou nebude silnejsi, ci krasne silny nebo zda bily 🙂

ninibystrous
10. říj 2022

Čárky jsou tam dvě ale pro jistotu bych zkusila i jinou značku testu

lencaa11
11. říj 2022

@kacaba06 řekla bych udělat ještě jiný test tento typ háže teď často čárky udělat Dr max nebo Benu po týdnu zpoždění by čárka mohla bejt trochu víc

jjasmina
11. říj 2022

@kacaba06 zkusila bych jiný test, ono upřímně po týdenním zpoždění by to nevypadalo dobře

nazka
11. říj 2022

@zrzeckas uvidíme, jak to dopadne. Nepřeji nic zlého. Já měla vždy ovu o týden později než bývá a testy byly silnější.
Každopádně držím palce

kacaba06
autor
11. říj 2022

@nazka i dnes ráno mi právě vyšel duch a je mi tak jaksi divně , i nevolnost tak uvidíme . Ale byla bych ráda kdyby se to povedlo byl by to ten nejkrásnější dárek ze svatební cesty 😊

koko123
11. říj 2022

@kacaba06 já mám takový test 1 den před menstruací. Třeba jste měla ovu jindy. Já minulý měsíc měla cyklus 22 dní a tento 27.

nazka
12. říj 2022

@kacaba06 jak to vypadá dnes?

kacaba06
autor
13. říj 2022

@nazka bohužel ... Všem děkuji za rady 🤍

kacaba06
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru