Jsem těhotná?

simcatko19
6. únor 2013

Ahoj holky a maminky, už dlouho jsme s přítelem uvažovali o založení rodiny. Dneska jsem si udělala test a to ráno, odpoledne a večer a nemužu tomu uvěřit, ale zdá se mi že jsem těhotná. Koukněte na foto a prosím řekněte zda se nemýlím. Aktivně jsme se snažili dva měsíce a náš sen se snad uskutečňuje 🙂

jetynka
14. únor 2013

@ajriska Těžko říct, na první pohled nejde nic vidět, ale když se zadívám hodně mám dojem jako bych tam moooc slaboulinkého ducha viděla, tak snad zesílí!!!!Držím palečky

jerryska
14. únor 2013

@nelahant tak i tak moc dekuju za reakci a nazor jen jsem se chtela zeptat nic takoveho se mi pri prvnim nestalo to bylo videt hned druhy den po ocekavane ms 🙂 nj priroda si s nami pekne zahrava uvidime teda za deset dni co povi dr 🙂

ajriska
14. únor 2013

@jetynka tak z ranní moči je tam dnes duch 🙂

fedule
14. únor 2013

Ja jsem dala dohromady vsechny tri testy,co jsem si udelala. Ten prvni je 1 den pred MS, druhy 1 den po a ten treti 4 dny po MS (dnes rano). Podotykam,ze ty prvni dva trochu ztmavly,prece jen ubehlo spoustu casu.

ajriska
14. únor 2013

@jetynka což ještě nemusí značit těhu, já vím

nelahant
14. únor 2013

Já už jsem jako na trní. V pondělí měla být MS, dnes je čtvrtek a nic. Test negaticní z raní moči, ale uvidíme, jak se to vyvrbí nadále. Já jsme ten typ, co má testy pozitivní až hodně pozdě. Všem držím pěsti pro štěstí. 🙂

fedule
14. únor 2013

@nelahant : Taky drzim pesti! Ted jsem zrovna zrusila vylet s kamaradkama. Chtely jsme letet v breznu nekam na prodlouzeny vikend,ale slysela jsem hodne,ze v prvnim trimestru neni dobre letat kvuli riziku potratu. 😒

ajriska
14. únor 2013

Holky ještě...test z ranní moči byl pozitivní - duch, ale krásnej a teď tam nic není? Je to asi normální, že? Když jsem teprva 27.DC

megy
14. únor 2013

@ajriska no normální, pokud máš ducha na testu, tak většinou je i na dalším:-/ já unimarkum nevěřím, dělají falešné duchy - jsem toho důkaz. za mě testovat jiným.

ajriska
14. únor 2013

@megy OK, díky za info, já zase měla tip od kámošky, že tento test pro ní byl spolehlivý

nelahant
14. únor 2013

Já jsem 29 DC a nemám ani ducha, mám 3 dny zpoždění, ale mám krátké cykly po 26 dnech, tak počkám 2 dny a zkusím znovu, tedy pokud to vydržím. 😀 v předchozím těhu jsem měla test pozitivní až 8 den vynechané MS (tedy 4+5 tt), ale 6+5 jsem pak samovolnbě potratila. Tak doufám, že teď to bude OK.

nininka23
9. kvě 2013

Ahoj holky, dnes jsem prvně zkusila těhotenský test a ukázala se mi taková slabší čárka....jsem těhotná?

pajinka29
10. kvě 2013

@nininka23 ano, podle všeho jsi🙂

nininka23
10. kvě 2013

@pajinka29 Melas pravdu, dnes potvrzeno dle krve🙂

zuzamik
10. kvě 2013

Ahojky, taky se musím pochlubit- s přítelem se snažíme cca od února a dneska mi na mamatestu vyšly dvě čárky! Druhá se začala objevovat cca po minutě, sice není tak výrazná jako kontrolní, ale je zřetelná 😵 Mám z toho strašnou radost!

zuzamik
10. kvě 2013

@nininka23 Gratuluji!!

sluniiickooo
15. kvě 2013

Ahoj holky, minulý týden mi bylo zle jako před ms taky, že jsem měla před. Večer jsem pak měla nechráněný styk 🙂 mno a od té doby je mi zle pořád mě popíchává v podbříšku ráno je mi špatně od žaludku a pak až zase odpoledne a unavená jsem taky. Test jsem si dělala včera a nic i když vím, že je ještě brzy ale jsem nedočkavá strašně bych chtěla miminko i když to zkoušíme s přítelem teprve měsíc 🙂 Jinak cyklus mám nepravidelný jednou 35,43, 48 ale dneska je to už 54. den.... Ale nikdy mě před ms nebolelo v podbříšku víc jak 2-3 dny a ted je to už 8. den. Prsa mě nebolí a hned po probuzení mám hlad :D co myslíte ? jsem? nejsem? 🙂)

radulka57
15. kvě 2013

@sluniiickooo Těžko říct, já takovýhle příznaky měla každý měsíc a myslela sem, že jsem a nic. Nezbývá nic jiného než zkoušet testy 🙂 At ti to vyjde!

sluniiickooo
15. kvě 2013

Pokud se nic nedozvím do příštího týdne tak zajdu na gyndu 🙂 mno jenže mě ještě tak dlouho nikdy podbříšek nebolel jako teď 🙂) tak uvidíme já doufám, že už tam je malý uzlíček 🙂)

bubla87
15. črc 2013

Tak holky, poraďte, očekávanám už 9 dní MS a zatím se mrška někde toulá (mezi námi, jen ať si zabloudí), testuji od 4 dne zpoždění. Nejdřívbyl test sněhově bílý, další s neviditelnou čárkou avčera jsem dělala další, když jsem odcházela z WC, že ho jdu vyhodit, že ´teda zase nic, tak se kouknu a byl tam, ale zase úplně slaboulinkej... Každopádně, břicho mě bolí celý týden jako před MS a prsa mě bolí taky, ale jinak než před MS...tak co myslíte, bude to tam??? dnes jsem volala na gyndu, že se tam vetřu, ale mají dovolenou☹

bubla87
15. črc 2013

@ajriska Pročítala jsem celou debatu, takže ten slaboučkej neviditelněj duch byl pozitivní test??? 🙂 já jen, jestli mám doufat 😀

ajriska
15. črc 2013

@bubla87 ano 😀 jsem 25. týden 😀

bubla87
15. črc 2013

@ajriska já si dneska udělala znovu těhu test a jsem podle všeho taky🙂 jupíí!

ajriska
15. črc 2013

@bubla87 tak gratuluju - moje břicho právě zažívá tsunami 😀

rozzaarka
15. črc 2013

@bubla87 taky jsem to dneska zjistila🙂 tak moc gratuluju🙂

kristl85
21. črc 2013

@ajriska Ahojky, jestli to neva, muzu se zeptat? Jak moc jsi tu neviditelnou carku videla? Protože my se s manželem od února nechranime a ted posledni 2cykly se opravdu snažíme. No a ja si dneska udělala test(ted večer) a nevím jestli sem blázen, ale ja tam proste neco vidím, chodila sem po byte, zkoušela různé osvětlení a vždycky tam něco najdu, trochu se bojim, ze miminko tak moc chci, že jsem si to vymyslela, taky te to před tím napadlo? Moc díky

ajriska
22. črc 2013

@kristl85 ani ne..čárka byla zprvu vidět opravdu jen při dobrém úhlu..kamarádka mi poradila, ať test cca po 10 minutách namočím do vody a čárka buď vystoupí nebo nebude...Hele..já musela otěhotnět mezi 2.-6.2. jinak to není možný a čárku jsem měla opravdu viditelnou až 22.2.

kristl85
22. črc 2013

@ajriska jasné, u me je vidět taky pod určitým úhlem a taky kdyz na nej posvitim svetylkem z boku. Tak snad mi to vyjde no.

sarkad2856
22. črc 2013

@kristl85 Ahoj,dušík být může,ale čárka by měla po 2 dnech sílit

kristl85
22. črc 2013

@sarkad2856 jasne, doufám, ze sílit bude;) udělám si jeste nejake testy a uvidíme.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru