Jsem těhotná?

simcatko19
6. únor 2013

Ahoj holky a maminky, už dlouho jsme s přítelem uvažovali o založení rodiny. Dneska jsem si udělala test a to ráno, odpoledne a večer a nemužu tomu uvěřit, ale zdá se mi že jsem těhotná. Koukněte na foto a prosím řekněte zda se nemýlím. Aktivně jsme se snažili dva měsíce a náš sen se snad uskutečňuje 🙂

evaviki
6. únor 2013

si tehotna 😀

blahova_andrea
6. únor 2013

gratuluji. dva měsíce vám stačily 😉

ajina17
6. únor 2013

No tak to vypadá, že jsi TĚHOTNÁ!! 🙂 gratuluji 🙂

pajuska87
6. únor 2013

To jsou jasné 2 čárky 🙂, gratulujeme

simcatko19
autor
6. únor 2013

děkuji za gratulace 🙂 k doktorce jdu 1.3. tak držte palečky ať i ona to potvrdí. Přítel je dneska na tom hůř než já 😀 je moje zlatíčko.

pavlisak
7. únor 2013

tam je to krásně vidět!! Gratuluji 🙂

hradkovka
7. únor 2013

No jasně že jsi,moc gratuluji🙂

pett21
7. únor 2013

ano , gratulace !

petrusew
7. únor 2013

No ano, vypadáto, že jsi těhotná 🙂

key25
10. únor 2013

Gratulace 🙂 jsi v tom

ajriska
12. únor 2013

Ahoj holky,
ráda bych znala váš názor.
Mám doma 19-ti měsíční holčičku z IVF. IVF jsme podstupovali, protože jsem neměla ovulaci a nedozrávala mi vajíčka. S manželem se o druhé dítko zatím nesnažíme, ale nechráníme se.
Dnes jsem 25.DC a už cca 4 - 5 dní je mi divně, pobolívá mě podbříšek, jako kdybych to měla dostat, občas mě tam píchne. Prsa mě nebolí (v prvním těhu hrozně), sem tam je mi mdlo, ale ne vyloženě po ránu. Sežrala bych vše, co vidím, a pak zase nemám na nic chuť. Cykly mívám po 33 - 35 dnech.
Dělala jsem si dnes těhot. test, ale přišlo mi, že tam při určitém náklonu "něco" okem málo zaznamenatelné bylo, ale po chvíli, jako by to zmizelo. Vím, že je ještě asi brzo, ale co mě zajímá..myslíte, že tyto příznaky mohou signalizovat těhu, nebo spíš brzkou menses?
Díky za názor 🙂

amallie
12. únor 2013

@ajriska tezko rict, muze to bejt to i ono 😀 Za par dni budes vedet vic 😉 kazdopadne jsem neslysela, aby nekomu bylo mdlo treba 5 dni po oplodneni

ajriska
12. únor 2013

@amallie no jenže já ani nevím, kdy by se to mohlo stát, protože si nezapisuju "kdy" jen vím, že často a nechráníme se 🙂

gepe
12. únor 2013

@ajriska myslim ze malokdo si zapisuje 🙂) tak si udelej dalsi test za 2 dny, nebo jak budes ocekavat menses.

amallie
12. únor 2013

@ajriska kdyz mas cykly po 33-35 dnech a lutealni faze byva 12-16 dni, tak mivas ovulaci spis kolem 20-25 dne, tudiz i kdyz si nezapisujes, je pravdepodobny, ze bys otehotnela spis pozdeji a tudiz by to bylo tak 5 dni zpatky
Nicmene, to se nikdy nevi, vykyvy muzou byt, jedine, co ti to rozlouskne je cas, pockej a uvidis 😉

fedule
13. únor 2013

@simcatko19 : Ahoj! Ja jsem to mela dostat pred cca 3 dny a nic. Delala jsem si test, ktery mi vysel podobne jako Tobe. Od vcerejsiho vecera me poboliva v podbrisku a mam podobny pocit jako @ajriska , obcas me tam pichne. Ja uz jedno dite (skoro 4 roky) mam a druhe jsme chteli. Jen by bylo fakt velke stesti,ze by to vyslo hned napoprve. 😉

ajriska
13. únor 2013

@fedule ahojky - dělala jsem další a opět ani ne duch ale něco jsem viděla...

broucinekzka
13. únor 2013

@simcatko19 Moooc krásné 🙂. Gratuluji, maminko 🙂

fedule
13. únor 2013

@ajriska : Tak pak dej vedet. Ja jeste par dni pockam a udelam test znova (pokud to nedostanu 😉 ).

jerryska
13. únor 2013

ahojky chtela jsem se zeptat uz 28.den mam zpozdeni a TT negativní ... mate stim prosim nekdo zkusenost ? dekuju za odpoved 🙂

nelahant
13. únor 2013

Jako 28.dní zpoždění od prvního dne běžné nové MS? Každopádně já se synem měla dlouho negativní testy a teď tady vedle mě leží dvoulétý 🙂 Dle statistik by TT měl být 100 % pozitivní po 10 dnech od očekávané MS. (U někoho i v den očekávané ms a u někoho jako u mě ani ne po 7 dnech zpoždění). Co gynekologie?

jetynka
13. únor 2013

@ajriska tak ten test vyfoť a dej na profil, uvidíš co ostatní holky na to, aby se potvrdilo těhu měla by být pouhým okem viditelná čárka byť jen slabounká, zkoumat něco dlouhé vteřiny na testu nemá smysl, test někdy dělá šmouhy když je tam té moči moc, pak to později mizí a může to budit dojem druhé čárky.

jetynka
13. únor 2013

@jerryska může to být opravdu těhotenství, kamarádka byla 10.¨týden a ani jednou neměla pozitivní test, zašla bych na gyndu, 28.dní je už moc.

jerryska
13. únor 2013

@nelahant : aby jsme si dobre rozumneli posledni (pravidelnou 28dni) jsem mela naposledny 21.12 .na gyndu jsem se objednala ale objednala me az na 28.2. ... :(

jerryska
13. únor 2013

@jetynka tak dekuju alespon vim ze i toto je mozne 🙂 kazdopadne nejlepsi asi bude pockat na lekare 🙂

ajriska
13. únor 2013

@fedule
@jetynka tak jsem si udělala ještě jeden, ale ne mama test, nějaký unimark, z tesca, či co to je za značku. Něco jako ducha duchů tam je, ale vyfotit to nejde :-/

ajriska
13. únor 2013
ajriska
13. únor 2013

jak říkám není to vidět

ajriska
13. únor 2013

Tak holky, test už zaschnul a je tam duch tak uvidíme

nelahant
13. únor 2013

@jerryska No, tak je to dlouhá doba, jak píší ostatní, nejlepší bude opravdu návštěva lékaře. S tím, že pokud před tím došlo k vysazení HA, tak pak by to ale mohlo být normální. Já např.po vysazení, měla jednu MS normálně, další za 3 měsíce a pak už žádnou. Otěhotněla jsem , aniž bych měla MS, takže jak to tam bylo v ovulací těžko říct a těhotenský test jsem měla pozitivní až v nějakém 8.týdnu, takže i když jsem si ho udělala, test byl negativní a já už byla cca měsíc v tom. To nemluvím o tom, že v domění, že nejsem těhotná, jsem si popíjela vínečko atd... ale naštěstí syn je v pořádku 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru