Jsem těhotná?

simcatko19
6. únor 2013

Ahoj holky a maminky, už dlouho jsme s přítelem uvažovali o založení rodiny. Dneska jsem si udělala test a to ráno, odpoledne a večer a nemužu tomu uvěřit, ale zdá se mi že jsem těhotná. Koukněte na foto a prosím řekněte zda se nemýlím. Aktivně jsme se snažili dva měsíce a náš sen se snad uskutečňuje 🙂

hecatecat
1. srp 2013

@1velrybka jj děkuji

kristl85
1. srp 2013

@1velrybka A nechceš nám sem hodit fotečku toho testu?🙂

1velrybka
1. srp 2013

@kristl85 Stopla jsem 4 minuty včetně doby ponoření testu (psali alespoň 5 vteřin, tak jsem ho asi nechala 10, snad to nemá vliv) Na stopkách zbývá čas půl minuty, takže je to po 3,5 minutách včetně doby namočení.

kristl85
1. srp 2013

@1velrybka Heej zlato no tak to je naprosto jasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý🙂 potichu moooooc gratuluji🙂

1velrybka
1. srp 2013

@kristl85 No ještě to nezakřikni! Na jednu stranu mám hroznou radost, ale na druhou stranu mám šílený strach, abych o to nepřišla☹ Mám kolem sebe spoustu holek, kterým se to nepovedlo, potratily jednou, dvakrát a jen minimum těch, co se jim to podařilo na poprvé...Pořád na to myslím.

kristl85
1. srp 2013

@1velrybka No tak to je to nejhorší co můžeš udělat-myslet na to, že to nemusí dopadnout:( nepřemýšlej nad tím, buď ráda a všechno bude v poho🙂 Kolik dnů meškáš? A víš kdy jsi měla ovu?

1velrybka
1. srp 2013

@kristl85 Měla jsem to dostat v neděli. A ovu nejspíš 8. - 10. 7. - pár dní po menstruaci. Já vím, že bych na to neměla myslet, ale to nejdeeeee!!!! Ale podle toho testu by to mělo být jasné, že??

kristl85
1. srp 2013

@1velrybka Tak to sme na tom podobně, já měla ovu cca 10.-11.7. Jen MS sem měla dostat v průměru už 22.7. No jasně, ten testík je jasně pozitivní🙂 nebo všechno bude dobrý. Já se taky bojím, ale vůbec si to nepřipuštím🙂

1velrybka
1. srp 2013

@kristl85 Teď jsem se objednala na gyndu - na 15. 8.

kristl85
1. srp 2013

@1velrybka Já jdu toho 13.8. a už teď se nemůžu dočkat🙂 snad to čekání bude utíkat no.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru