Jsem těhotná?

simcatko19
6. únor 2013

Ahoj holky a maminky, už dlouho jsme s přítelem uvažovali o založení rodiny. Dneska jsem si udělala test a to ráno, odpoledne a večer a nemužu tomu uvěřit, ale zdá se mi že jsem těhotná. Koukněte na foto a prosím řekněte zda se nemýlím. Aktivně jsme se snažili dva měsíce a náš sen se snad uskutečňuje 🙂

sarkad2856
22. črc 2013

@kristl85 Tak určitě bude sílit 😉

kristl85
22. črc 2013

@sarkad2856 Kéž by🙂 zkusím i ten digi test a budu se modlit🙂

sarkad2856
22. črc 2013

@kristl85 no,ten digi je asi kvalitnější a ukáže toho více než obyčejný

ratatooy
22. črc 2013

@kristl85 ja mam zkušenost u druheho tehu že sem mela taky slaby dušíky a testy nesílyli dobrých 14dní pak mi tady nekdo poradil udelat si test odpoledne a ejhle čára jak vyšitá

kristl85
23. črc 2013

@ratatooy Tak já budu asi ta klasika. Ráno je tam slabounkej duch, ale odpoledne už vůbec nic. Snad bude sílit.

ratatooy
23. črc 2013

@kristl85 zajdi si ro jistotu na krev ja mam už s meho prvniho tehu špatnou skušenost se slabounkym testem tak at jsi radši v klidu a hlidaji te

kristl85
23. črc 2013

@ratatooy Uz sem si na gyndu volala, jdu 2.8., ale delala sem vic testu od ruznych znacek a vsude ten slabej duch je, tak snad je to opravdu tehu🙂 pred tim sem mela vzdycky test bily jako snih.

ratatooy
23. črc 2013

@kristl85 no tehu je to 100%spíš jde o to aby to nebylo mimoděložní tehu tak jsme to mela poprve a na testu sem mela taky sotva viditelnou čarku,proto me i ted dr od den sledoval jak roste hcg a jestly je neco na utz

kristl85
23. črc 2013

@ratatooy No toho se právě bojím, ale jak to zjistím? To pozná jen doktor ne? Teď jsi mě fakt vyděsila. Já pořád doufám, že když mi čárka sílí, tak že bude všechno v pořádku:(

ratatooy
23. črc 2013

@kristl85 no když sílí tak jo,no pozna to je dr,ikdyž me to tenkrát nepoznal ani dr

kristl85
23. črc 2013

@ratatooy JJ dneska byl mnohem silnejsi nez vcera, no jdu az ten pristi patek, do te doby to stejne neovlivnim, tak nad tim nebudu ani premyslet.

1velrybka
31. črc 2013

Ahoj holky, loni na konci srpna jsem vysadila prášky a tento měsíc se mi zpozdila menstruace - ne moc, měla jsem to dostat v neděli nebo v pondělí (nejsem si úplně jistá, ale spíš v tu neděli). Dnes je středa a nic. Řekla jsem si, že pár dní zpoždění je normální a test si udělám, až když to nedostanu týden - nevydržela jsem a dnes jsem si udělala - rovnou dva testy najednou. Jeden mi vyšel pozitivní - druhá čárka nebyla zdaleka tak výrazná jako ta první, ale byla tam definitivně. Druhý výšel negativní. Možná po cca 4 - 5 minutách tam byl nějaký slabý stín druhé čárky, ale fakt jen jako že tam asi někde je "připravená" pro případné těhotenství. Nutno podotknout, že ten negatviní měl expiraci do roku 2008, ten pozitivní do r. 2014 (každý jiná značka). Teoreticky je pravděpodobnější, že by měl být věrohodný ten pozitivní test - neprošlý. Asi si skočím koupit do lékárny ještě jeden a udělám ho během dne - to by neměla být tak vysoká hladina HCG, takže pokud ukáže pozitivní, je to ještě víc pravděpodobné, že jsem, že? Holky, držte mi palce, ať je pozitivní🙂

kristl85
31. črc 2013

@1velrybka Mooc ti držím pěsti🙂 pak dej vědět🙂

1velrybka
31. črc 2013

@kristl85 Děkuju. Už jsem byla v lékárně a koupila další testy. Jeden si udělám někdy ve 2 a jeden večer, tak uvidím, ale jsem z toho nervozní jak před zkouškou na vysoké🙂))

1velrybka
31. črc 2013

@kristl85 Jsem se tu dočetla, že jdeš na potvzení těhu na gyndu v pátek. Tak taky moc držím palce🙂

mara000
31. črc 2013

@1velrybka Prošlým testům vůbec nevěř....Já bych si ten test udělala hned, po ránu je to prostě lepší. Ze začátku je ta hladina nižší a odpoledne by Ti mohl vyjít už klidně negativní nebo bys spekulovala nad duchem...Držím palce!

kristl85
31. črc 2013

@1velrybka JJ taky mi to připomíná, zkoušku na vysoké, je to hoodně podobné ty nervy🙂) Ano, v pátek mám jít na gyndu, ale přemýšlím, že tam zavolám a odvolám to, myslím si, že nebude ještě nic vidět a nechci být zklamaná. Ale počítám s tím, tak uvidím no. Já měla testy ze začátku jen lehoulince pozitivní🙂 myslím, že toho neviditelného ducha jsem ciděla jen ja🙂)), ale po tech vsech bilych testech mi to bylo podezrele, ted uz mam dve krasne carky🙂 zkus ho pres den, ale já když sem to zkusila cca 9DPO odpoledne, tak nic nebylo videt, ale to sem mela ten test s citlivosti jen 25, na desitce sem videla toho mini ducha 11DPO az vecer. Takze ono taky zalezi na te citlivosti🙂

1velrybka
31. črc 2013

@mara000 No já si ho právě ráno dělala (hned, jak jsem vstala) - a právě dva najednou, jeden normál a druhý hned po něm - ten prošlý. Tak doufám, že můžu věřit tomu neprošlému. Ta druhá čárka nebyla tak intenzivní jako ta kontrolní, ale byla jasně viditelná.

1velrybka
31. črc 2013

@kristl85 Já mám ten test s citlivostí 10. Poslední M jsem měla 1. 7., pokud došlo k oplodnění, tak to bylo v rozmezí 8. - 10. 7. Právě si říkám, že když ho udělám i odpoledne a bude tam čárka, tak je to skoro jisté...pokud tam odpoledne nebude, zkusím ráno znovu.

1velrybka
31. črc 2013

Jo a holky, asi budu vypadat jako blb, ale jak se počítají týdny těhotenství? Je to od začátku poslední menstruace? Jako když jsem měla poslední M 1. 7., tak pokud bych byla těhu, tak bych teď byla ve 4tt+3dny?? Nebo je to od potenc. oplodnění nebo od vynechané menstruace?

dmysicka
31. črc 2013

Ahojky holky, jdu si tak trochu pro radu, zkoušíme druhý mimčo, na začátku měsíce mi bylo špatně od žaludku jako na zvracení trvalo to asi pět dní pak zas dobrý a během měsíce taky sem tam mi bylo špatně . Menstruaci jsem dostala zhruba o dva dny déle než normálně a měla jsem ji jen dva dny , vždy ji mám tak 4-5 dní . udělala jsem si test ale negativní. je to zhruba ted 4týdny co jsme to zkoušeli. je možný že je ještě brzo aby to ukazal test nebo jen jsem si něco vsugerovala i to že je mi blbě 🙂 asi jsem se moc těšila že to klaplo . Protože takhle blbě mi bylo když jsem čekala malou ale u ní jsem to zjistila asi v 6tt že jsem těhotná .

kristl85
31. črc 2013

@1velrybka Takže jsi dnes 31DC a jak dlouhý cyklus máš normálně? Kolik dnů? Doktoři to počítají od prvního dne poslední ms, takže pokud tvůj první den poslední ms byl 1.7. tak to znamená, že pokud jsi těhu(držím pěsti), tak jsi dnes 4tt+2dny. A puleček má teprve cca 2 týdny. Ty máš ovulku teda docela brzo po ms, to je tak 8dc ne? To je hodně krátký čas. A ty to víš jistě, že jsi ovulku měla 8.-10.7.?

1velrybka
31. črc 2013

@kristl85 No já si žádný ovulační testy nedělala ani neměřila bazální teplotu nebo tak něco. Ale podle příznaků mi přijde, že ji mám jen pár dní po menstruaci. A vzhledem k tomu, že v tomto cyklu byl sexík jen 8. a 9. nebo 10. 7., tak pokud bych byla těhu, tak ta ovulka byla tyto dny. Normálně mám cyklus 28 dní - možná jsem to občas dostala i o 2 dny dřív.

1velrybka
31. črc 2013

@dmysicka Já nevím, jsem v tomhle naprostý amatér, ale myslím, že klidně těhu být můžeš. Kamarádka měla taky nejdřív negativní test a pozitivní až o dost později.

mara000
31. črc 2013

@1velrybka Podle toho co říkáš, tak test máš pozitivní. Ten prošlý neber vůbec v potaz. Teď už jen zavolat na gyndu, kdy se máš dostavit. Každý doktor vyžaduje něco jiného. Jeden chce návštěvu hned, druhý až týden po zpoždění...čert aby se v tom vyznal 🙂 Můj doktor mi vůbec nestanovoval HCG z krve, ale rovnou mi těhotenství potvrdil z vnitřního ultrazvuku...

mara000
31. črc 2013

@dmysicka Jistá šance tu je, ale stejně tak to může být slabší menstruace. Já bych si na Tvém místě test zopakovala za pár dní...

kristl85
31. črc 2013

@1velrybka Tak já jsem si tu gyndu teď přehlásila, pujdu až 13.8., měla sem ovulku trochu později než je obvyklé a taky si myslím, že by ještě nebylo nic vidět a nechci být zklamaná. Sestra říkala, že pokud je to chtěné a nemám žádné potíže, tak je toho 13.8. v pořádku🙂 tak a teď se můžu rovnou těšit na srdíčko a na mini miminečko🙂))

1velrybka
31. črc 2013

@kristl85 Tak pak dej vědět🙂 Jinak odpoledne jsem si ještě dělala test, čárka byla slabší než ráno, ale byla vcelku dobře znatelná - žádný stín.

hecatecat
1. srp 2013

Ahoj, chtěla jsem se zeptat v pátek jsme měli poměr s manželem a večer jsem to dostala...Zajímavé na tom je, že MS mi tvala jenom 3 dny, půl dne jsem špinila a pak uplně silný bílý hlen se ze mně odpudil...od té doby nic...pořád mě pobolívá v podbříšku jako při MS, ale do toho mě bere kříž. Jsem utahaná, taky mám změny nálad...ale spíš to přiložuji ke svému synovi, že z něho jsem tak utahaná...Dneska ráno mě bolela nehorázně hlava, že jsem nemohla ani vstát! Měla jsem i průjem. Když jsem byla těhotná s prvním dítětem tak sem to zjistila mezi 4-5 týdnem ale to jsem byla utahaná, a boleli mě prsa a měla jsem je nateklé...s manželem spolu spíme vždy před MS a po MS a vždy se přírodně udělá emoticon...protože mám ovulaci...chceme miminko...!S prvním synem jsem otěhotněla před MS a pak jsem to měla taktéž jenom 3 dny emoticon tak nevím...ale test jsem si dělala a vyšel zatím negativně ....
Jinak gratulace!!! Mamince

1velrybka
1. srp 2013

@hecatecat Já myslím, že na test je ještě brzy - zkusila bych ho až za pár dní.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru