Jsem těhotná?

denousek
25. únor 2011

ahojky mám dotazek...mam 10 dni vynechani MS .pred 4 dnama jsem byla na UZV ale nic videt nebylo...// my sílili ale dneska už ne ☹( co se to deje?jsou spise slabsi o neco nez predevčírem...meli jste to nekdo taky tak?a jak to dopadlo?v pondeli 28.2. jdu na UZV ale bojimse .. ☹(
setkali jste se s tim nekdo a presto pak bylo vse ok??diky

monulkab
25. únor 2011

kámoška měla taky jeden test výrazně slabší, tak jsem jí zakázala testovat, protože z toho panikařila, a vydržela to, když šla za týden na utz, měli už srdíčko takže radím, netestovat víc než 1x.

bosoriak
25. únor 2011

@denousek Hlavne sa prestan testovat, to v prvom rade. Viem pochopit, ja som si napr. presla missed abortom a mala som pocit, ze pri dalsom tehotenstve musim stale daco kontrolovat, ale to sa neda. Proste vsetko bude tak, ako ma byt.

To, ze nebolo nic vidiet po 10 dnoch od vynechanej menstruacie je uplne normalne a je velmi mozne, ze ani toho 28. este neuvidi plod. Mne pri tomto tehotenstve v 5+4 tt nevidela este nic okrem gestacneho vaku. Az v 8. tt videla srdce. Este mas pred sebou dobrych 7 a pol mesiaca tehotenstva, verim, ze ich nechces stravit stresom.
Drzim palce a prajem krasne tehotenstvo.

inkana
25. únor 2011

@denousek Ahoj, nestresuj, mě začly v 7tt slábnout čárky až test zbělel úplně po 4 dnech, k doktorce jsem šla po tom hrozném víkendu úplně utrápená, vysilená a smutná, že mám jen jednu čárku. Tak mrkla na utz a hned mi zahlásila, že vidí srdíčko, a že je vše v nejlepším pořádku. Už jsem s tim ani nepočítala....takže ten nával štěstí byl snad ještě větší, než když jsem našla svoje první // doma. Vím že to jde těžko, ale zkus myslet pozitivně. Dokud nekrvácíš, tak nic není ztraceno 😉

denousek
autor
25. únor 2011

@inkana
@bosoriak
@monulkab holky diky moc 😵
ale jinak dr mi rekl ze jestli 28.nebude stale vubec nic videt tak ze je neco spatne ☹ musime vedet ze kdyz se tam dle testu neco utvari ze je to aspon tam kde to má byt ☹ a ve stresu fakt nechci byt a jsem docela v pohode ptz me vazne nic neboli jen me zarazi ze hcg ma narustat a čárka sílit a ne se vytrácet... ale dali jste mi nadeji ze se to deje i tak.. takze uvidime v pondeli 😵

kalerat
25. únor 2011

@denousek TAké bych tě chtěla uklidnit. Měla jsem krásné // na testu, šla jsem k dr. a ten potvrdil, že jsem těhotná. Zatím neviděl srdíčko a tak si mě pozval za týden na UTZ znovu. Já jsem si ještě jednou pak dělala test a byl o mnoho slabší než ty testy před tím. Myslela jsem si, že je to konec. Ale opak byl pravdou na UTZ pak krásně bilo srdíčko 😵
Držím pěsti 😉

tereza123123
25. únor 2011

Ahoj mne sa to tiez stalo skor tak ze som robila 6 testov 5 v priebehu dna a vsetky boly intenzivnej farby a 1 z ranneho mocu par hodin pred odchodom na gynekologiu a ten by mal byt najpravdivejsi a mne sa druha ciarka ani nezobrazila.takze som k lekarovi sla totalne vydepkovana 😀 myslim si ze tehu testy su hlavne na urcenie tehu nie na to ci klesa alebo stupa HCG...

denousek
autor
26. únor 2011

@kalerat jo jo jenze u me na uzv jeste ani nic nevidel ☹ bylo jeste moc brzo..


@tereza123123 jj ale musim prece uz mit poradnou dalnici a ja mam jen na 25tkovym ducha ☹ desitkovej vypada lip ale taky to jeste neni ono...uz jsem docela vysoky DC .. no uvidim v pondeli,uz na tom nic nevymyslim..

tereza123123
26. únor 2011

Ja ti budem drzat palecky.len som ty tym chcela povedat ze nieje dobre sa riadit tehu testami lebo su podla mna len informacne a konkretne ti povedia len krvne testy.dufam ze vsetko dobre dopadne 😉

denousek
autor
26. únor 2011

@tereza123123 dekuji moc..taky doufam... 😉

faflina
26. únor 2011

@denousek i mě čárka loni v lednu nesílila a dopadlo to špatně 45 dc jsem začala malinko krvácet a v ten moment jsem věděla že je to v pytly, hned jsem jela do nemocnice na pohotovost na UTZ nic vidět nebylo, a tak vzali krev na HCG a bylo pouze 12, takže jsem si odkrvácela a potom už čárka žádná, byl to můj druhý neuspěch během 3 měsíců. První skončil v 10tt revizí a druhý po 3 měsících jsem teda potratila samovolně v 5tt. Třetí pokus se povedl a už máme doma druhé mimi. 😎
Jinak samozřejmě přeju, ať je všechno v pořádku, a všechno dobře dopadne.
Ps: taky jsem měla test mánii, dokud byly testy doma, testovala jsem furt jak šílená, dokonce i když mi to mudr potvrdil
😀

denousek
autor
26. únor 2011

@faflina jj dekuji za nazor furt lepsi jestli je proste neco spatne aby to odeslo samo jak abych musela na cisteni vis. ☹ jestli neni neco v poradku tak radsi at se to stane nez aby treba miminko melo byt postizene...

faflina
26. únor 2011

@denousek naprosto souhlasím, ale i tak jsem strašně plakala a říkal jsem si proč já? Ale Teď jsem hrozně šťasná!!!!

denousek
autor
26. únor 2011

@faflina jj mas pravdu osudu prostre neporucime..jasne ze myslim spis na to lepsi ja nejsem v zivote moc optimista ale tentokrat ano a sama to nechapu..no uvidime ... rano jeste udelam desitkovej testik a srovnam ho s estredecnim 😉 diky a paa

denousek
autor
4. srp 2011

tak jsem tohle zalozila uz letos ... a ted mam ten sami problem ☹( v unoru to nedopadlo dobre.. bylo to mimodelozni ☹
a ted?zase mam / / na desitkovym testu .jsou krásne videt mám je v albu..ale nesílí...dneska jsem si delala taky jinou znacku a ten je dokonce slabsi...dneska jsem 13DPO .-(

elli333
4. srp 2011

@denousek neboj ved 13DPO ešte čiarka nemôže byť extrémne silná,ja som si tiež spravila kopu testov a čiarka nesilnela zo dňa na den,silnela tak zhruba každý piaty deň,dokonca sa mi stávalo že niektorý deň bola trošku slabšia ako predošlí asi záležalo od toho koľko tekutín som vypila.viem že sa bojíš po zlej skúsenosti ale 13DPO je v pohode že máš peknú čiarku nemusí hned zosilnieť 😉 držím ti veľmi palce

elli333
4. srp 2011

@denousek ešte teraz mám v kúpeľni odložené testy a mám na nich napísané dátumy a fakt mám test z 3.5. svetlejší ako z 2.5. a pritom som teraz už v piatom mesiaci 😉

denousek
autor
4. srp 2011

@elli333 jéé to je dobré ..no uvidíme jak to dopadne... muj dnesni je slabsi jako vcerejsi ☹ ale je to jina znacka.. tak uvidime zitra .koupim stejnou znacku a testnu..snad uz to bude lepsi..

denousek
autor
5. srp 2011

@elli333
@faflina
@tereza123123
@kalerat
@monulkab
@bosoriak
@inkana

holky tak štěstíčko se snad na mě obrátilo dneska jsou testíky uplne nadherny i 25 jsou dálnice 🙂 mrknete do alba tak jsem dneska tak stastna a v klidu... už aby byl přístí pátek a já jsem měla po kontrole 🙂 i když si myslím že ještě nic moc vidět nebude...

faflina
5. srp 2011

@denousek tak držím palečky , dej pak vědět.....

elli333
5. srp 2011

@denousek jééj veľmi si ma potešila,držím palce 😵

pingu1
5. srp 2011

u mna zaviselo aky test som si urobila. ked menej kvalitny, tak bola slabsia, ked drahsi, tak silnejsia

denousek
autor
5. srp 2011

@pingu1 ano je to hodne o testu ...sice když je na 3 testech jiné značky uvedena citlivost 25 tak by to tak mělo byt... ale bohuzel není...kazdý bude jinak silny..

feb13
6. srp 2011

Joj ak su testy roznej znacky tak to ani neporovnavaj... a myslim si, ze porovnavat castejsie nez obden sa neoplati. Predstav si, ze hladina hcg sa v krvi zdvojnasobi asi kazde 2 dni tak ak mas jeden den povedzme 20 a o 2 dni 40 to sa na teste vobec nemusi zobrazit rozdielne (a este k tomu priratajme, ze moc moze mat trochu odlisnu koncentraciu takze ten maly rozdiel v krvi sa nakoniec v moci moze aj vyrovnavat).

Ja som mala tiez mimomaternicove v maji a testovat sa budem zajtra, bude to 25DC ale ovu bola pravdepodobne o 1-2 dni skorej, tak nejaky ten duch by sa uz mohol zobrazit ked... kupila som si Dr Max, hovoris ze je dobry?

tereza123123
7. srp 2011

@denousek gratulujeeem a budem držat palečky aby tam bola fazulka 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru