Jsem těhotná?

luckaa_
6. kvě 2019

Dobrý den dámy potřebovala bych vaše rady a zkušenosti. Chtěla bych se zeptat jestli příznaky které mám jsou z toho jestli jsem těhotná nebo jestli je možné že to je kvůli něčemu jinému. Mám příznaky jako že mě svědí břicho, bolí mě podbřišek když si ho prohmatavám nebo když chodím i když se směju, sem rozptýlená, ve stresu, nesoustředím se na nic, občas mě bolí i hlava do migrény, mám průjem a jsem poslední dobou unavená a nemám na nic sílu. Prsa mě nebolí jen občas svědí. Je možné že jsem jen vyčerpaná nebo by se se mnou mohlo dít něco jiného? nebo je tam pravděpodobnost těhotenství? Prosím o radu. Podle délky styku je to cca tyden plus mínu pár dní. Je možné že by se příznaky kdybych byla těhotná projevovali tak rychle? Děkuji za rady a názory 😊

111pat111
18. pro 2019

Ahoj holky myslíte ze to klaplo.. od 22.listopadu jsem brala gynprodyl kvůli spineni a nepravidelné menstruaci hned od prvního dne jsem měla brát 1 tabletku vždy před spánkem po dobu 10 dni poté jsem měla pouze tři dny menstruace poté jsem na sobě měla příznaky bolest prsou tak jsem si udělala tehotensky test a vyšla slabá čárka .. ale teď mam zase opět nasadit prášek gynprodyl a nevím zda tím vůbec začínat nebo nikoliv aby se to nejak neporazilo.. chtela bych vás poprosit o krekoliv vaše zkušenosti pokud některá mate moc děkuji 😊

vendelinka08
18. pro 2019

@luckaa_ rekla bych ze dle priznaku a tahani v podbrisku se muze jednat o zacatek tehotenstvi. To tahani jsem mela take a prujem tez...asi muzes za chvili zkusit tehotensky test...

klapalova
15. čer 2022

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru