Jsem těhotná? 9 dní zpožděná MS, test negativní

jesterka13
10. bře 2014

Ahoj chtela jsem se zeptat, 10 let jsem brala HA ,od prosince ji neberu,v lednu jsem mela zpozdeni tyden,v unoru jsem to doslala presne a ted mam uz devet dni zpozdeni,ale test je negativni.

janinka186
10. bře 2014

Já to měla po vysazení hodně nepravidelný asi 3-4 cykly. Jsme každá jiná. Zkusila bych asi ještě jednou test a kdyby nic šla bych na gyndu 🙂

sarriku
10. bře 2014

ahoj, po atk je cyklus hodně hodně nepravidelný, teda co jsem si přečetla, je to zřejmě i tvůj příklad.
měř si bazální teplotu, ta ti poví víc 😉.

jesterka13
autor
10. bře 2014

Kdyz jsem volala na gyndu tak se me sestricka,po tom co jsem ji rekla to co vam,zeptala jestli by hodne vadilo,kdybych byla tehotna :D .rekla jsem,ze jasne ze ne, ale uplne me odzbrojila ,ze mi vubec nerekla vetu to je normalni :D. No uvidime :D

maqggienka
11. bře 2014

Ahoj, já po vysazení, po 9,5 letech, jsem to měla taky pěkně rozházené. Ze začátku, když jsem dostala MS, tak jsem to měla normálně 5 dní a pak ještě tak 10 dní špinila. Prý je to normální. Nedostávala jsem to pravidelně. Někdy o dost dřív, někdy přesně a někdy zase o dost později 🙂 Časem se to srovná, jestli nejsi těhotná 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru