Používáme cookies. Více informací zde. OK

Jsem těhotná?

elenvan
13. srp 2019
Dobrý den,
Potřebovala bych poradit :/ beru normálně antikoncepci HA teď mám novou a mám 2 platicko jenže jsem měla s přítelem sex a omylem se nám stala chyba tak jsem další den jela ještě rádci pro prášek po sexu i když bere antikoncepci abych měla větší jistotuz...
Taky když beru antikoncepci teď novou tak jsem měla mimo cyklus špinění menší ale to je prý normalni u nové antikoncepce...
Ještě dneska je to týden co mě ještě nedošla MS..😞 mám hrozný strach...
Těhotná si nepřipadam neboli mě prsa,není mě špatné nic ale jen podprsko jak kdybych to měla dostat ...
Také kpiurim a vsechno v pořádku, myslím si že kdybych byla v tom že mě to chutná t nebude ..
Dělala jsem si 4 testy a všechny negativní hned a silná čárka ...
Taky jsem měla ve 13 cystu ale byla jsem na operaci a hned byla pryč ...
Jsem z nervama v prdeli...😞 😞
Zítra jsem objednana k doktorce ale to čekání mě zabíjí...
Prosím o radu 😞
pipi_puncocha
13. srp 2019
Podle mě těhotná určitě nejsi... spíš tělo dostalo pořádný záhul z těch hormonů (brát pilulku po ještě k HA je docela síla), navíc teď jak se stresuješ tak tomu nepřidáš. Na tvém místě bych se fakt nebála, dej si vanu, sklenku červeného a ono to přijde.
elenvan
autor
13. srp 2019
@pipi_puncocha No jenže já když jsem věděla že se stala chyba s přítelem tak jsem rádci hned jela si pro prášek 😞 a právě teď se akorát nervuji a možná je to ono...
pipi_puncocha
13. srp 2019
@elenvan chyba = ejakuloval dovnitř? Chyba u HA by byla pouze pokud bys zapomněla ty užít tabletky...
laka_lacenda
13. srp 2019
Přes HA a pilulku PO těžko otehotnis...Zvlášť když máš negativní testy. Ale pro tělo už je jen ta pilulka po strašnej hormonální zahul. Měla jsem ji za svůj život 3x a vždycky jsem pak měla totálně rozhazeny 2-3 cykly...
tynka9
13. srp 2019
Na tvém místě bych měla mnohem větší strach, že si uženu trombózu, embolii, mrtvici... kombinace HA a kouření (jestli jsem dobře přečetla tu zkomoleninu) je dost riziková, a jestli si k tomu ještě občas lupneš pilulku po.... no potěš.

Pravděpodobnost, že jsi těhotná je opravdu mínimální.
elenvan
autor
13. srp 2019
@pipi_puncocha ano přesně 😞 prostě se udělal do mě :/ no prostě jsem si radci dala i prášek po .. ale nic mě nebolí ani prsa, nevolnost nic ani výtok ani při čůrání bolest nic jen v tom podprsku jak kdybych to měla dostat 😞 ale stále nic. A ještě jak se nervuju tak nic nejím a i jsem divna :/
elenvan
autor
13. srp 2019
@tynka9 já když jsem si brala antikoncepci tak se mě ptala doktorka jestli kouřím a na letáčků je napsána že můžu brát pokud nevykourkm denně 20 cigaret
elenvan
autor
13. srp 2019
@elenvan hlavně teda mám velký strach a ještě jak se stresuju 😞 takže nevím těhotná si prostě nepřipadam a žádné náznaky nemám :/ jen mě bolí podprsku 😞 a ten divný pocit mám bez tak protože se stresuju 😞 jenže když beru HA a ještě ten prášek po sexu tak nwm ...
hasara33
13. srp 2019
@elenvan těhotná nejsi, kombinací HA a pilulek "po" jsi do sebe dostala koňskou dávku hormonů, která se musí zákonitě podepsat na tvém cyklu plus samozřejmě stres, který má na cyklus také vliv, vyčkej a menstruace dorazí 😉 a počítej s tím, že se to může opakovat i další cyklus než se tělo "stabilizuje"
elenvan
autor
13. srp 2019
@hasara33 no zítra jsem objednana rádci na gyndu ať mám větší jistotu a třeba mě i poradi
elenvan
autor
13. srp 2019
@hasara33 jen me to strašné děsí no.. ono když holka to nedostane tak je to takové na houby ...prostě divny pocit ..
hasara33
13. srp 2019
@elenvan ano já vím, která z nás si tím neprošla, že 😀 gynekolog ti nejspíš píchne vyvolávací injekci
elenvan
autor
13. srp 2019
@hasara33 no snad jo 😉 jako nijak špatně se necítím jen prostě že stresu že jsem to nedostala a mám týden zpoždění ... Ale kdybych byla těhotná tak mě to ukáže buď test nebo nějaká změna na těle ne ?? 😞 Je mi 20 let a moc zkušeností nemam ..
meronym
13. srp 2019
@elenvan Prosim Te, hlavne se uklidni! Nejsi tehotna a ten stres tvemu organismu vubec neprospiva. Z vlastni zkusenosti vim, ze to dostanes hned potom, co se das do pohody.

Pokud mas takovou paniku i pres HA a pilulku po, popremyslej o tom, ze byste misto souloze praktikovali jenom alternativy (rukou, pusou).
meronym
13. srp 2019
@elenvan Zmena na tele v zacatcich byt nemusi, i koureni muze dal chutnat, ale testy to samozrejme ukazou + u Tebe ani neni duvod testovat, kdyz mas HA a pilulku po. To by bylo na temer urovni neposkvrneneho poceti panny Marie.
vitezove
13. srp 2019
@elenvan já to nechápou. Ty bereš normálně HA a přítel se stejně do tebe nemůže udělat, jinak běžíš pro pilulku pro??? Proboha proč???? HA je dost spolehlivá, můžete praktikovat sex naprosto normálně a bez starostí. Jestli máš takový strach tak si vemte ještě kondom 😃, ale je to celkem zbytečné. Pilulka po je strašný driják, tu jen v krajní nouzi, když nebereš nic jiného!
vitezove
13. srp 2019
@elenvan btw těhotná nejsi. Ale pilulka po ti cyklus dost rozhodí, takže se není čemu divit.
dominikaromanova
13. srp 2019
@elenvan, tak jestli beres HA a pak sis šla ještě pro pilulkou po styku, se nediv zes to nedostala. Tím sis rozhodla cely cyklus. Promiň, ale mohu se zeptat kolik Ti je? Bych to dle myšlení viděla na max 15 let. 🤦‍♀️
mimi1004
13. srp 2019
Fakt přemýšlím, jestli to myslíš vážně, nebo se jen nudíš. V prvním případě bys radši neměla souložit, v druhém si najdi jinou zábavu 🙄
vitezove
13. srp 2019
@dominikaromanova píše, že 20 ale moc se mi tomu nechce věřit...
dominikaromanova
13. srp 2019
@vitezove, tak papír a internet snese vše. 😂
tynka9
13. srp 2019
@elenvan to je sice hezký, ale HA zvyšuje riziko tromboembolických komplikací už sama o sobě, kouření samo o sobě taky... proč to jako kombinovat a zvyšovat riziko ještě víc? Navíc dost žen má různé poruchy srážlivosti (např. Leiden a podobně) a ani o tom nemusí vědět, pak stačí takováhle kombinace a průšvih je na světě... a co si budeme povídat papír snese hodně věcí. A myslet si, že 19 cigaret je ještě v pořádku a 21 už ne, to je úplná hovadina
hasara33
13. srp 2019
@elenvan podívej my jsme se manželem celkem dlouho snažili o dítě a taky dost intenzivně a při každém zpoždění MS jsem doufala, že se povedlo a nic a to jsem měla zpoždění i 14 dní až tři týdny takže tě ještě uklidním tím, že střik dovnitř automaticky neznamená, že hned bude žena těhotná 😀 a ještě v tvém případě to je prakticky nemožné 😉 klídek, důvodem je stres a koňská dávka hormonů
hansed
14. srp 2019
@tynka9 přesně... Ja mela HA 3 měsíce, pak jsem měla těžký zápal plic a skoro 2 tydny byla v nemocnici. Behem toho jsem prasky vysadila a uz nezacala, ale stejne jsem z te kombinace mela trombozu...
lucie87benny
15. srp 2019
Dobry den, pred dvoumy lety me vzaly vajecni a z druheho3/4 a kde mam vajecni mi vzali vejcovod muzu otehotnet? Dekuji
marketanova
20. srp 2019
Dobrý den, měla jsem před prvním synem problémy s otěhotněním a nebyla jsem si jistá, nešlo to. Mám zkušenost s otehotnet.cz. Znáte ?
hasara33
20. srp 2019
@marketanova ahoj, ano mám, objednávala jsem tam vitamíny, ovulační a těhotenské testy, čaje na podporu početí☺️

Sem začni psát odpověď...

Odešli