Jsem těhotná? Bolest hlavy, píchání v podbřišku, teplota

clare21
30. led 2014

Hezký večer.Už tak 14 dní mám hroznou bolest hlavy a večer se velmi nafukuji,také mě trápí tak týden né-li dýl dloubání píchání v podbříšku převážne na levém boku,ale občas se mi bolest odrazí až do nohy k tomu mě píchá chvilkama v tříslech,tři dny mám zvýšenou teplotu hlavně po ránu a večer kolem 37-37,3 víc ne.Dnes když jsem přišla domů měla jsem i bílý hojný výtok, žaludek mám na vodě,ale mlsná mě moc nehoní spíše naopak :D.Myslíte,že by mohlo jít o těhotenství? Napadl mě i nějaký zánět,ale vše nasvědčuje těhotenství.Pozítří,bych měla dostat MS tak uvidím co a jak 🙂 Ale je mi to divné,protože antikoncepci beru pravidelně,vím že se nám s přítelem stala jedna nehoda,bylo to v den kdy jsem dostala MS a před tím se čtyři dny prášky neberou,ale měla jsem za to,že antikoncepce účinkuje až půl roku dopředu je tomu tak? Děkuji předem za odpověd a přeji hezký zbytek večera 🙂

pajka00
30. led 2014

Pokud bereš antikoncepci, těhotenství je velmi nepravděpodobné. Jak to myslíš, že antik.účinkuje až půl roku dopředu?

lucavka
30. led 2014

Pokud jde o hormonální antikoncepci její účinnost může "zrušit" braní antibiotik (tak otěhotněla moje bývalá kolegyně). Nebo taky některé bylinky. A půl roku dopředu? To se mi nezdá...

infokonik
2. únor 2014

@clare21 Z otázky je diskuze, můžeš reagovat, opakovaně založenou smažu a můžete pokračovat zde.

clare21
autor
2. únor 2014

Nu já slyšela,že antikoncepce účinkuje po vysazení ještě půl roku dopředu 🙂 ale taky se mi to nezdá je to asi individuální 🙂 jinak antibiotika jsem nebrala,ale brala jsem prášky co mi předepsala moje gynekoložka jmenují se CANDIVAC a je to na děložní čípek jelikož dříve jsem s ním měla problémy 🙂 obsahuje to mikroorganismy atd 🙂 a pak sem pila bylinkovej čaj s Gynko ale to nevím zda ,by až takle mohlo snížit účinnost 🙂 Jinak včera sem měla dostat MS celý den jsem jen špinila a měla jsem velké bolesti na MS plus to píchání v podbříšku a tříslech což obvykle nemám 🙂 MS se dostavila až dnes tak uvidím jak dlouho potrvá ,ale je mi divné už to že ted najednou normální zvýšenou teplotu nemám a že sem vůbec měla zpoždění protože se mi to nikdy nestalo :( tak netuším,ale každopádně něco není v pořádku 🙂 a myslíte si,že bych i tak mohla být těhule?Když jsem včera jen špinila a MS se dostavila až dnes? Asi záleži na tom jak dlouho a v jakem množství to potrvá že? 🙂 :D

sasanka033
2. únor 2014

@clare21 ahoj. s tou antikoncepci je to podle me naprosta pitomost, kdyby byla HA takovej zazrak, tak se to nemusi brat kazdej den, spis to vidim na to, ze se obcas nekdo po vysazeni proste nenahodi jak ma, takze je chvili nemozny otehotnet. co se tyka tvych potizi, tak bych to tipovala spis nez na tehotenstvi na nejakou cystu, zrejme ze zlutyho teliska. uz vzhledem k tomu, ze ti je blbe uz 14 dni a delsi cykly nemas - takze ti je blbe uz od eventualni ovulace, cili moc brzy na to, aby se vubec tehotenstvi a problemy s nim spojene, projevilo. no a zpozdeni jeden den neni zadny zpozdeni...

sasanka033
2. únor 2014

@clare21 ale pres to vsechno samozrejme muzes bejt tehotna, pac kdyz to reknu drsne, tak kdyz mas sex, tak muzes bejt tehotna🙂

clare21
autor
2. únor 2014

Jj určitě je to pitomost já ted ani nevím kdo s tím přišel ,ale vím že jsme se o tom dohadovali :D Ta cysta mě taky napadla,že by třeba praskla nebo tak něco 🙂 protože je to tak měsíc a půl co jsem byla na gynekologii a bylo vše v pořádku i cytologie 🙂 břicho mě dnes nebolelo a už to zase začíná tak uvidíme 🙂 pokud to nepřestane zajdu po MS k doktorce ,abych věděla víc 🙂 Mám tu ještě jeden testík tak ten pak můžu taky zkusit,ale pochybuji 🙂 Uvidím jak dlouho to bude probíhat protože obvykle mi MS trvá sedm dní 🙂

clare21
autor
6. únor 2014

Pošlu foto duchů který nejsou skoro vůbec vidět :( tak zda tam něco vyluštíte 🙂

clare21
autor
6. únor 2014

Tak tady 🙂

terinka212
18. bře 2020

Ja mam dostat ms po zitrku. Beru Duphaston. Tak su zvedava zda tetka dojde. Su unavena,boli me podbrisek a zeru jak neuvazana 😁 Uvidime

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru