Jsem těhotná? Bolí mě prsa, jsem unavená, špiním

berenika5
17. zář 2014

Ahoj, jsem na konci cyklu. Mám ho dlouhý 35 dni. Ovulační testy jsem začala dělat tři dny po skončení menstruace. Ani jeden mi přesnou ovulaci neukázal. Tak teď vůbec nevím jestli se mnou není něco špatného. Miminko si moc přejeme Já i manžel ale zatím to nijak nehrotime. Ovu testy jsem dělala spíš abych zjistila kdy zhruba mám ovu. Ke konci cyklu mne začaly bolet prsa, dokonce mi po praskaly mikrozilky, jsem unavená, střídají se mi nálady a skrabe me v krku. Za dnes nebo zítra mám mit menstruaci. Začala jsem slabě špinit ale jen malinko a taha mě pod pupikem. Mens. bolesti se zatím nedostavily. Špinění je hnědo růžové. Holky ze to není menstruace 😯test jsem si ještě nedělala. Je brzo.

svlocka
18. zář 2014

Ahoj holky poradi mi nektera?29DC ms prisla bolesti dva dny az hruza dost to seme jelo i uplne hrudy:(bolely me prsa,byva mi spatne a zatoci se mi hlava.ted me bricho poboli uplne tak jinak podbrisku muze se stat ze i presto muzu byt tehotna sex byl behem plod.dnu i jak byla ovu.ale test pred ocekavanou ms negativ.:(diky za nazory

majkylove
18. zář 2014

@svlocka myslím že když už tam byly kusy tak tam šance není ☹ držím palce ať se povede příště!

sway24
18. zář 2014

Holky ani nevíte jaké mám nervy MS nikdě těhu testy pozitivní a já tedy vůbec nic nevím:( myslím že neměl zastaralej UZ dělal ho vnitřně.

cerveliska
22. zář 2014

@sway24 Moje dr. na potvrzení těhoteství dřív než 6+tt neobjednává, není tam dřív nic na UTZ vidět. Když máš meškání, poztivní testy, zkus zajít na krevní testy jako samoplátce (tuším 200 Kč) nebo si najdi okamžitě jiného lékaře, který ti krev nabere zadarmo. Výsledek je ten samý den. Ten tvůj lékař je neschopnej. HLAVNĚ, klid! Když těhotná jsi, nervy ti moc nepomůžou.
Já jsem byla kvůli silnému špinění v pohotovostní ordinaci 5+3tt, a dr. kroutila hlavou že nic nevidí akorát mi vzali krev 2 dny po sobě aby vyloučili mimoděložné tehotenství. Držím pěsti!

daniny
30. říj 2018

Ahojte 🙂 25.9. Som mala posledny krat pohlavny vztkyk ,so svojim partnerom z ktorym som sa rozisla .Od vtedy som nemala pohlavny vztyk s nikym . Kramy som dostala 9.10 a teraz spinim uz treti den ,pytala som sa na to mojej znamej ktora pred mesiacom porodila a mam od nej ,ze je tam moznost ,ze mozem byt tehotna.Chcem radu ,kedze tu pisete skusenejsie zeny.Minuly rok v Decembri som musela podstupit UPT ,ktore lutujem do dnes .Poradte mi prosim :/ Dakujem

jaja01k
30. říj 2018

@daniny Udělej si těhotenský test. Těhotná být můžeš, i když jsi měla menstruaci. Ale taky nemusíš, špinit můžeš z mnoha jiných příčin.

daniny
30. říj 2018

@jaja01k dakujem,za radu 💓

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru