Jsem těhotná? Čárka na testech každý den sílí

anyyseek
29. dub 2014

Ahojda, když jsem si dělala první test, tak jsem od něj odešla že tam nic nevidím, přišel přítel a řekl mi, že je tam slaboučká čárka, a taky že jo. Druhý den jsem si udělala další, a tam byla o trošičku viditelnější, a včera byla ještě o něco silnější. Myslíte, že můžu být těhotná.. MS mám dostat 3.4. a včera mě bolelo břicho, jaky když to mám dostat, a taky mě dost bolí bradavky.
Bohužel mi nešly udělat kvalitnější fotky

anyyseek
autor
29. dub 2014
kejtyna
29. dub 2014

Z fotek toho vazne moc videt nejde, kdyz jsou tak mazle, al na te spodni se mi zda ze na poslednich 2 testech carku vidim.. Ja mela taky pocit ze musim kazdym dnem dostat menstruaci, uplne stejne pocity, proto jsem nejprve test ani nedelala.. A neprisla 🙂

ivet1987
29. dub 2014

@anyyseek gratuluji,určitě bude čárka sílit, já ji vidím i na takové fotce 🙂

mattie
29. dub 2014

@anyyseek na tých 2 spodných určite je 2. čiarka. Takže gratulujem 🙂

vercas01
29. dub 2014

@anyyseek Určitě by to chtělo lepší foto ale když se hoodně soustředím tak vidím 🙂 takže gratluju a teď ať prospívá !

anyyseek
autor
29. dub 2014

@vercas01 Já vím, snažila jsem se, a tohle byly nejlepší výtovry, co se mi povedly :D Bohužel nemám u sebe mobil a tohle je foták na prd, ale aspon něco tam je 🙂 Jinak všem děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru