Jsem těhotná? Duch na testu 4 dny před menstruací

aneeta
3. bře 2014

Ahoj holky, prosím o radu, poslední MS jsem měla 7.2. a v neděli jsem si udělala test, protože mě hrozně bolela prsa, měla jsem hustý bílý výtok, nafouklé břicho, návaly...a objevia se mi na testu jen maličko viditelná druhá čárka, testovala jsem dále, ale furt je to jen ten ,duch,. dnes jsem volala na gyndu a dr. mi řekla, ať počítám spíše s tím, že těhu jsem a že není divu, že je ta druhá čárka jen málo viditelná, protože teprve teď 7. bych to jakoby měla dostat a navíc únor byl krátkej. tak mi řekla, ať testuju až tak v pátek a dám ji vědět a pak že by mě objednala k ní, ale až tak v dubnu, až bych byla tak v 8 týdnu....co myslíte...??

asus
20. čer 2016

@veru2208 podle testu si tehotna😊 gratuluju

zmrzlinka
20. čer 2016

@veru2208 myslim ze je to tam 🙂 gratulace

veru2208
20. čer 2016

Ja se bojim, aby to neodeslo s menstruaci, ale vyzkousim to bud zitra nebo za ty dva dny, pokud nedorazi MS. Ale jak se znam, testovat budu zitra rano z rani moce 🙂 kez by to vyslo hned napoprve 🙂

terkakerka
20. čer 2016

@veru2208 to je víc než jasný, co by si na tom ještě víc chtěla vidět? 😎

veru2208
20. čer 2016

Holky, myslite? Ja se tak bojim, ze ta mrcha dorazi a budu zklamana. Nu uvidime, jen jsem chtela slyset nazor i ostatnich, zda to neni jen mini duch a prehnane plasim 😉

zmrzlinka
20. čer 2016

@veru2208 nam vyslo prve i ted druhe na první sup 🙂 Takze mozne to je 🙂

kaca027
20. čer 2016

@veru2208 tak tohle je ale uplne jasny positivni test. To asi nevis co je duch na testiku 🙂 🙂 gratulace nejvetsi. 😉

veru2208
20. čer 2016

Dekuji moc, holky, mam hroznou radost, ale az se mi spozdi menzes, budu klidnejsi, ale jste zlaticka, celkem mi to dalo velkou nadeji 🙂 :-*

kaca027
20. čer 2016

@veru2208 ja melamjeden den ducha (kdyz rikam ducha myslim tak slanou carku ze byla bidet jen na svetle pod urcitym uhlem cca 3dny pred ms) druhy den byl i z rani moci test negativni a takto se to opakovalo i po dvou dnech spozdeni.... hormy si semnou pekne hraly. Lelar po 14dnech spozdeni mi rekl tehotenstvi tam je,ale nevypada to dobre. (Odebral hcg z krve a za tyden jsem.mela dorazot znova)... za tyden mi oznamil ze cekam dvojcatka. Takze mi ver ze uplne vim jakou nejistotu citis. Dnes jsem stale v nejistote protoze jsem 8+2tt jenze priroda je mocna a stat se.muze cokoliv. Ver ze nejistota do ukonceni 12tt je jeste vetsi. Jenze ja verim ze nasi gumidci jsou naprosto vporadku. A ze i nadale budou. Moc se na ne tesim. Takze hlavinku vzhuru a priroda si s tim poradi. 😉

veru2208
21. čer 2016

Kaci, moc gratuluji 🙂 ty jo, rovnou dva spuntici, to je nadhera. Moc moc ti preji, at jste zdravi a vse vychazi, jak ma 🙂 a posilam dnesni testik, mrska nedorazila a na testiku jsou krasne dve carky 🙂 mam nesmirnou radost a stale tomu nemuzu uverit 🙂

mic90
24. lis 2016

Ahoj holky 🙂 Jsem tu nová a ráda bych znala Váš názor... Včera ráno jsem si dělala první testík a ukázala se mi slaboučká čárečka. Zbývají mi ještě 3 dny do menstruace, a tak se nechci předem moc radovat,kdyby to byl náhodou jen planý poplach a ta mrcha přeci jen přišla 😒 Předem díky za názory 🙂

asus
24. lis 2016

@mic90 vypada to dobře ale raděj bych koupila test dr maxe ten je spolehlivej ,tenhle je určitě mamatest že?

mic90
24. lis 2016

@asus ano,mamatest 😕

asus
24. lis 2016

@mic90 ty dělaji dost často falešnaky,ale tohle vypada velice dobře mooc držim pěstičky 😵

mic90
24. lis 2016

Děkuji 🙂 Snad se zadařilo 🙂

cikom
24. lis 2016

@asus můžu se zeptat ten mamatest není dobrý? Chci testovat až tak týden po vynechání, myslíte že i v tuto dobu by to mohlo hodit falešně pozitivní výsledek?

asus
24. lis 2016

@cikom me mamatest ukazoval vždy blbe hodne často dělal falesnaky😐.za me bych radila koupit dr maxe ukázal vždy poctivé a hlavně nikdy ne falesnaky.

cikom
24. lis 2016

@asus tak zkusím otestovat když už ho mám doma a uvidíme dyštak si to potvrdím tím dr. maxem když by byl pozitivní 🙂

kaca027
24. lis 2016

@mic90 ja si myslim ze si muzes gratulovat. 😉

mic90
25. lis 2016

Ahoj holky😊 Test z dnešního rána... Myslim,ze se nam to asi povedlo😉

misicka74
25. lis 2016

@mic90 asi? myslim, ze urcite 🙂 gratuluji 🙂

sipkovarose
25. lis 2016

@mic90 ano moc gratuluji 😉 a přeji pohodové těhulkování 😉

mic90
25. lis 2016

Moc vam dekuju,holky😊😉

lucccinek
25. lis 2016

juuuu moc gratuluji 🙂

cikom
26. lis 2016

@asus
Předně gratuluji 🙂
A mám dotaz myslíte že i takto může být test falešně pozitivní? 🙂

asus
26. lis 2016

Cikom gratuluji moc.🍀

lucccinek
26. lis 2016

ten je pozitivní to by nebyla taková dálnice :D gratuluji

cikom
26. lis 2016

Já sem si ještě nikdy test nedělala a tak sem nevěděla jestli to může být falešně pozitivní když je tam takto výrazná čárka 😀

monimars84
3. dub 2017

Zdravím.Chci se zeptat.S přítelem se snažíme o miminko.v březnu jsem si dělala test byla tam slabší druhá čárka tak jsem měla radost.a po 4dnech jsem to dostala.Tak teď nevím jestli jsem byla těhotná.😉

veru2208
3. dub 2017

Mohla jsi byt a mohlo to bohuzel odejit s menstruaci, proto by se vetsinou nemel test delat pred termin menstruace, ale az po vynechani ( kdo to ale dela, ze? Jsme vsechny tak zvedave) 😉 ale taky to muze znamenat, ze pokud mas slabsi menzes, ktery bude trvat treba 3 dny, tak to taky muze znamenat tehotenstvi... Jsou pripady, ze zeny normalne menstruovaly a byly tehotne 😉 preji hodne stesti, aby se to co nejdriv povedlo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru