Jsem těhotná, když 2. čárka na testu je bílá a zřetelná?

pipinka
9. črc 2008

Holky prosim Vas,pocita se tehotensky test za platny,jestlize se vlozi do moci a druha carka je videt s tim,ze neni cervena jak ta druha,ale je bila a zretelne videt?Po chvilce zmizne a objevi se slaboucka cervena.Co myslite?

svoma
17. črc 2008

A dělali ti utz? A zkoušela si teď někdy další test? To ti jen tak píchli injekci a ahoj?

blueberry
17. črc 2008

Jojo, ultrazvuk mi dělal v pátek...nic nenašel...teda aspoň nic neříkal...píchl injekci a hotovka...test jsem zkoušela včera - opět negativní....no co už...asi nejsme na řadě 🙂

svoma
17. črc 2008

Stejně je to nějaké divné.Asi bys měla znova k dr.,když injekce nezabírají.

arin
22. črc 2008

Ahojky,pipi tak jak jsi na tom?????? 😕

nensy
22. črc 2008

no jasně jak jsi na tom jsi těhu 😀

pipinka
autor
27. črc 2008

ahoj holky, na utz je vidt něco malého, ale čekáme až se objeví srdíčko. Jinak mě bolí prsa mám na nich modré žilky a píchá mě v podbřišku jako bych to měla dostat, tak snäd se už konečně povdlo 😉

bjoucik.15
27. lis 2010

Ahoj, vím že je tady moc témat o tom jestli jste nebo nejste těhotné. Ale už nevím kam se obrátit. Mám příznaky jako když jsem těhu (nateklé a bolavé prsa, nechutě k jídlu, nevolnosti po jídle a ve večerních hodinách,občasné bolení v podbřišku). MS mi mešká asi 4 dnem, jenže po vysazení HA (rok a půl) mám MS děsně nepravidelnou. S bývalým přítrelem jsme se snažili rok a nic, pak jsme se rozešli a mám nového přítele, také jsem momentálně nezaměstnaná a poseldní půl rok na dítě nemám ani pomyšlení :( A ještě stojí za zmínku že jsem brala antibiotika a dr. říká že to pmůže být po práškách, jenže už je neberu a je to snad horší..... můžu být těhu??

mkr
27. lis 2010

@bjoucik.15 běž si udělat test, já už testovala 2 dny před očekávanou MS a byl pozitivní, takže by se ti to ukázalo, jinak já tak chtěla miminko, že těhu příznaky jsem měla skoro půl roky vždy po ovulaci :(

bjoucik.15
27. lis 2010

@mkr no počkám do zítra a udělám si ho. Jo ty příznaky se dají dobře vsugerovat to vím, jenže je pravda že jsem vůbec na dítě nemyslela. A říká se, že když se člověk dostane do těžké situace (jako ztráta zaměstnání apod.) tak to přijde snadno a rychle.

mkr
27. lis 2010

@bjoucik.15 právě když to člověk nejmíň čeká je to hned

bjoucik.15
27. lis 2010

@mkr jj, no uvidíme.

bjoucik.15
28. lis 2010

tak testík negativní :( no zkusím to ještě později....

modroocko29
2. únor 2016

@pipinka jak si dopadla,

pipinka
autor
18. únor 2016

@modroocko29 zatím se pořád nepodařilo ☹

stelka23
24. pro 2020

Ahojte žienky chcem sa spýtať či vidíte na tomto testiku niečo ❤️.

natysnovec
24. pro 2020

@stelka23 bohuzel ...

lachtanice86
24. pro 2020
ema90
25. pro 2020

@stelka23 Ja jo.
Ale teda hooooodne malo. To musite mit do ms jeste dost daleko, ne? 🙃

stelka23
25. pro 2020

@ema90 áno až o týždeň mám dostať ale za pokus to stalo 🙂l

ema90
25. pro 2020

@stelka23 Abyste pak spis nebyla zklamana po svatcich 😕 Ono takhle brzke testovani nemusi dopadnout dobre, je tu o tom plno diskuzi... proto se ma testovat az s vynechanim ms.
Kazdopadne drzim samozrejme palce 🙏🏼

stelka23
25. pro 2020

@ema90 ja viem ale skúsim.este ak mi náhodou vynechá MS . Dám vedieť potom.😊 A ďakujem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru