Jsem těhotná, když 2. čárka na testu je bílá a zřetelná?

pipinka
9. črc 2008

Holky prosim Vas,pocita se tehotensky test za platny,jestlize se vlozi do moci a druha carka je videt s tim,ze neni cervena jak ta druha,ale je bila a zretelne videt?Po chvilce zmizne a objevi se slaboucka cervena.Co myslite?

schiffa
9. črc 2008

Pokud ma druha carka zretelne cervenou barvu, test by mel byt pozitivni. Predpokladam, ze se carka objevila ve vyhrazenem casovem intervalu (10-15 min). Pokud se carka objevi az za delsi dobu (treba za 1 hodinu), a je cervena tak to porad muze byt pozitivni test, pokud je vsak carka pouze seda, nasedla ci je proste videt ale nema danou barvu (cervenou), pak se jedna o tzv. ghost line, a test je negativni. Domnivam se, ze jakakoliv pritomnost cervene barvy (byt je to velmi slaba carka) znamena, ze dany hormon byl detektovan, a tedy pozitivni test. Gratuluji!

svoma
10. črc 2008

Ahoj Pipinka,pokud se ti objevila slaboučká červená,tak seš těhotná,gratuluju.Udělej si další test třeba o den dva později a uvidíš,čárka by měla sílit. 🙂

evamik
10. črc 2008

Pipinko, Ty máš s těmi testy neustálé problémy, ne?! Pokud si chceš být jistá, zajdi si na krev!

arin
13. črc 2008

pipinko,já myslím,že jsi těhulka 🙂 držím palečky a písni jak to dopadlo 🙂

nensy
13. črc 2008

ahoj no já si myslím že jsi těhu ale ještě si udělej znova testík už by ti to mělo bejt vidět lépe 😀

pipinka
autor
13. črc 2008

Ahojky,carka na testiku zesiluje,ale dnes jsem dostala slabou menstruaci,ale podbrisek me boli uplne strasne,tak nevim nevim

svoma
13. črc 2008

Ahoj,to krvácení může být z toho,jak se mimi usazuje,bývá to dost časté. 😉 Ale jestli máš bolesti,tak bys radši měla jít k dr.

meleri
13. črc 2008

Pipinko,

mě taky bolelo celkem břicho, a to přesně den kdy jsem se dozvěděla že jsem těhotná..bolelo to jako menstruace, ale zas ne strašně! Do toho jsem měla velmi silný výtok, ale krev ne..
Možná když půjdeš za včas k doktorovi, může ti dát nějaké podpůrné léky, aby se miminko udrželo. Určitě tam zajdi.

držím palce...

tanuki
13. črc 2008

No, říká se, že některé ženyy ještě v těhu chvíli menstruují, ale raději se na to moc neupínej. 60% těhotenství končí takhle na začátku, zažila jsem to já i spousta jiných... // a pak "menstruace". Já vím, jaké je to zklamání, ale jestli to skončilo, tak to mělo svůj důvod, něco nebylo v pořádku a příště snad bude 😉
Za pár dní zas čůrej a buď bude slinější, což by znamenalo, že bys ještě mohla být těhu a nebo už tam nebude a není potřeba to řešit, tělo to vyřešilo. Tak hodně štěstí!

pipinka
autor
13. črc 2008

Menstruace skoncila a na testiku druha carka zesiluje vic a vic

monik76
13. črc 2008

Ahojky, já měla na začátku těhu to samé. Taky jsem si myslela, že nic, a nakonec jsem byla těhotná. A jestli ti ta druhá čárka zesiluje víc a víc, tak asi je to na dobré cestě. No nejsem doktor, tak si asi co nejdřív zajdi na gyndu ať vís na čem jsi. Tak hodně štěstí! 😉

tannawe
14. črc 2008

Udelej si jeste jeden test, vezmi ho s sebou k doktorce a nech si u ni odebrat krev na pritomnost HCG, ultrazvuk delohy...nekdy na zacatku tehotenstvi dochazi k mirnemu spineni, muze byt i menstruace. Lekar ti nejlepe potvrdi pripadne tehotenstvi. Pokud bude deloha vykazovat znamky a zmeny probihajici na pocatku tehotenstvi, ale nebude patrny jeste zarodek tak ti odebere krev a podle vysledku vyhodnoti zda jsi nebo nejsi tehotna pripadne zda se nejedna o zamlkle tehotenstvi...nejsmysluplnejsi je vzdy vcas vyhledat sveho osetrujiciho gynekologa nez spekulovat zda ano ci ne... 🙂

ally24
15. črc 2008

Ahojky, mohla bych se taky zeptat na vas nazor? Posledni MS jsem mela 4.6., ale mam dlouhy cyklus - cca 35 dni. 7.7. jsem si ze zvedavosti zkusila prvni test a objevila se na nem malinkata carecka, spis stin. Ve stredu byl "stin" silnejsi a v nedeli 13.7. uz bych rekla, ze tam byla pekne silne //. V pondeli jsem sla k doktorovi, delal mi ultrazvuk a pry nikde nic neni, coz je pry divne a zrejme se bude jednat o mimodelozni tehotenstvi... vzal mi krev a v patek mi pry da vedet. Jak to mam ale vydrzet do patku?! Tak se ptam vas, jestli jste mela nektera neco podobneho a jak se to vyvijelo.... Moc moc vam dekuju za jakekoliv nazory!!!!

svoma
15. črc 2008

Ahoj Ally,taky jsem to měla tak,dokonce mi dělali i těhotenský test u dr. a byl negativní,v děloze taky nic neviděla.Odebrala mi krev,že prý pro jistotu a píchla injekci,abych to dostala,za týden jsem měla volat kvůli krevním testům,řekla,že jsem těhotná a že mám co nejdřív přijet.Dorazila jsem a tam mi řekla,že může jít o mimoděložní těhu,udělala mi utz a už viděla,že mimi je v děloze,byla jsem tam moc brzo,proto nebylo nic vidět. 🙂

ally24
15. črc 2008

Ahoj Svomi, dekuju za uklidneni, strasne mi to pomohlo. Snad mi nezacne spineni ani krece a za par tydnu uz snad bude videt na utz. 🙂

campi
15. črc 2008

Ally: na UTZ je to vidět tak 4 týdny od početí. Většinou gynekologové objednávají na kontrolu až 14 dní po pozitivní testíku. V mezičase se dá udělat krev. Tak držím pěsti.

svoma
15. črc 2008

Ally,snad ti to dopadne dobře jako u mě,hodně štěstí. 🙂

abinka
15. črc 2008

Pipi jak jsi na tom???Pořád na tebe myslíme jak si dopadla???

ilonkaa
15. črc 2008

Tak je to divné založit tolik temat??Tak co pipino jsi těhule nebo nee??

evamik
15. črc 2008

Pipinka zakládá stále nová témato o tomtéž, takže neplýtvejte energií! 😉

abinka
15. črc 2008

Tak díky za info. 🙂

jadddy
16. črc 2008

ahoj holky, prosim vás, chci se zeptat, zda má smysl se testovat jestě před termínem MS, mám to dostat v pátek,ale všechny příznaky mi tak nějak nasvědčují, že bych mohla být těhotná.Jelikož se nesnažíme, v pondělí sem dobrala poslední prášek, a ted čekám na MS, tak tomu moc neveřím že by se to mohlo povést, ale prášky docela flákám a ty příznaky sem začla řešit až po růžovém výtoku, jinak by mě to ani nenapadlo, co myslíte, mám to zkusit zítra? já to nevydržim 🙂 bolí mě v podbrišku,měla jsem bílý hrudkovitý výtok, trošku jsem krvácela, jen malinko,pak špinila, to se mi nikdy nestalo, MS mám kvůli práškám pravidelnou a břicho začlo bolet vždy na den přesně, bolí mě prsa, jsem unavená, strašně náladová, až si sama sobě lezu na nervy.Co myslíte, můžu být těhu, nebo jsem si to vsugerovala??? 🙂 na nic jinýho nemyslím 😉

andelka
16. črc 2008

jaddy: Myslíš, že bys mohla otěhotnět i přes HA? No možné to je, ale pravděpodobnost je malá. Pokud jsi občas zapomněla, je možné, že k ovulaci došlo, to slabé krvácení by mohlo znamenat uhnizďování vajíčka. Nevím, jak citlivé jsou těhu testy. Pokud bys byla těhu, tak je to tak 14 dní od ovulace, no nevím. Já bych počkala aspoň do pátku. A nevím, jestli ty těhu testy by neovlivnily hormony z HA. Já třeba běžně před MS špinila, když jsem brala HA, někdy rok ne a pak 3 měsíce jo.

katarinkajk
16. črc 2008

jaddy: můžeš si to vsugerovat,můžeš být těhotná i přes HA.. mám kamarádku,která má obě děti přes HA 🙂 Kup si citlivější těhotenský test a počkej... čekání se někdy vyplatí. Výsledek testu totiž může ovlivnit hladina hormonů z HA.

svoma
17. črc 2008

Ahoj Jadddy,jsou testy,které by údajně měly ukázat těhotenství už před ms,zkus nějaký takový sehnat,pokud nechceš čekat. 🙂

jadddy
17. črc 2008

Díky holky, já přeci jen počkám, budu plašit až v pondělí jestli nic nepřijde 🙂 byla bych asi pak zbytečně zklamaná

svoma
17. črc 2008

Jadddy,taky myslím,že těch pár dní vydržíš. 😉

blueberry
17. črc 2008

A co tohle, holky...před třemi týdny jsem byla na vyvolávací injekci....MS nepřišla...tak jsem minulý týden dostala druhou silnější dávku a stále nic....už 60 dní se cítím jak ucpaný záchod...testy negativní, tak nevím, co se děje....ach jo....

svoma
17. črc 2008

Ahoj Blueberry a to ti ani nevzali test na HCG v krvi? Těhotná můžeš být i přesto,že těhu testy jsou negativní.

blueberry
17. črc 2008

Nevzali...ikdyž jsem myslela, že to udělají, ale já profíkům přece radit nebudu....a nevěřím, že bych mohla být těhotná...všechny testy by přece negativní nebyly...moc bych si to přála....snažíme se už skoro dva roky...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru