Jsem těhotná, když špiním?

mimuska111
3. kvě 2013

Ahojky lidičky, doufám že se zde najde někdo, kdo by mi poradil. Má docela velkké bavy že jsem těhotná, sice jsme při pohlavním styku použili kondom a nejsme si vědomi žádné chyby, která by se při tom mohla stát. Jenže, menstruaci dostávám většinou kolem 25. a teď celou dobu nic, pár dní po tom mě do začalo dost deptat a udělala jsem si těhotenský test a byl negativní. Za pár dní jsem začala špinit. Žádných příznaků si nejsem vědoma, ať už bolestí v podbříšku,nebo zvracení. Dnes jsem si dělala test znovu a opět negativní. Myslíte že je šance že jsem opravdu těhotná nebo se může jednat o jiný problém? 😒 Děkuju za rady a odpovědi!

nikolletta87
3. kvě 2013

Pokud test ukázal 2x negativní, tak asi negativní. Menstruace může vynechat nebo být slabá i z jiných důvodů - stres, větší zhubnutí, nemoc... hormony... pokud nemáš jiné problémy, neřešila bych. Pokud něco není v pohodě, navštiv gynekologa a budeš mít klid. 🙂 A zpátky k základní otázce - ano můžeš špinit pokud jsi těhotná. Přeji, ať to dopadne tak, jak si přeješ. 🙂 Dobrou noc

veri25
4. kvě 2013

ve všem souhlasím s nikolletta87, má pravdu, takže držím palce

olga20
4. kvě 2013

Ahojky holky, tak já mám něco podobného. 1. jsem měla dostat MS, mívám ji na den přesnou. Ale nikde nic. od včerejška jsem začala trošku špinit a pobolívá mě v podbřišku. Taky přítel si furt stěžuje, že mám hrozné nálady.... už delší dobu se snažíme, někdy si to asi i vsugerovávám a mám všemožný příznaky. Ale teď připravujem svatbu, takže miminko sme si řekli, že odložíme až po svatebě....tak já nevím ... 😉 😀

marketacek
4. kvě 2013

@olga20 je to dost pravděpodobný, jakmile na to člověk přestane myslet, je to na to šup 🙂

maximka33
4. kvě 2013

@olga20 to posunutí ms může být z nervů ze svatby..
@mimuska111 nemáš taky za sebou nějaké krizové situace? to může způsobit i zpoždění.

olga20
4. kvě 2013

taky si říkám, že je to z nervů..ale že bych byla nějak extra nervní nebo nervozní, to zatím nee....do testu se mi nechce....určitě to bude zklamání a bude tam jen jedna / 😒

jasminecek
4. kvě 2013

Myslím, že těhotenství je nepravděpodobné.

mimuska111
autor
4. kvě 2013

Tak zatím děkuju 🙂 No doufám že těhotná nejsem 🙂 Za pár dní zkusím ještě testy a uvidíme no.

olga20
5. kvě 2013

tak to jsou asi nervy nebo co...dnes mrcha přišla 😒

simca26
25. kvě 2013

taky bych prosila poradit ☹ menstruaci mám nepravidelnou.Už tři dny špiním a menstruace nikde ☹ měla jsem jí dostat 20.5,někdy mám i křeče v podbříšku,je mi špatně od žaludku a jsem strašně unavená.taky mám divný pocit na hrudi-takový žár a prsa mám hrozně horký oproti tělu 😖 nevíte co by to mohlo být? Jinak mám už půlroční holčičku,takže se nesnažíme o miminko,ale nic neberu-přestala jsem kojit v šestinedělí-takže tím to není.Minulý měsíc jsem taky asi dva dny jen špinila a krev nikde :-

l5
18. čer 2013

ahoj, taky řeším podobný problém....místo MS přišlo špinění, které trvalo tři dny...test jsem si dělala v pondělí a negativní. Teď se bojím udělat další, aby nebyl taky negativní. Dneska mi bylo celkově nějak špatně a hlavně se mi strašně motala hlava a to jsem do sebe lila vodu celý den.... ☹

mastanka20
26. dub 2016

Ahoj chtela jsem se zeptat mela jsem tanhle mesic mesicky na Zacatkem a ted to mam zas uz tri dni ale Jen spinim a kdyz se utru tak krev bojim se se jsem tehotna muze se to stat dekuji za odpoved

nikypat
22. zář 2016

Ahoj chtěla jsem se zeptat. Měla jsem svůj první pohlavní styk 4.8.2016, ale neudělal se do mě a ani jsme to nestihli dokončit. Vniknul do mě jen párkrát. Hned potom jsem dostala menstruaci, potom jsem dostala 25.8. zase (mám nepravidelný cyklus takže u mě je to normální). A teď bych měla dostat zase za pár dní a pořád nic, tak se bojím jestli nejsem těhotná, ale žádné příznaky nemám. Je to vůbec možné abych byla když už je to skoro 3 měsíce a mezitím jsem mela normálně menstruaci? Čím to může být. Děkuji za odpověď.

astyna
22. zář 2016

Může to být výkyvem hormonů, které nedovolí spuštění normální menstruace. Někdy se to prostě stane a to je k návštěvě gynekologa.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru